FUNDAMENTAL GROUP S.A.

Opinie o FUNDAMENTAL GROUP S.A.

nowy inzynier

super firma super super i jeszcze raz super chce się działać

Gdzie Brzoza działa ?

klul jest jeden
@Narcyz 30.09.2017 11:44
Gdzie Brzoza działa ?

Z takimi osiągnięciami w branży to może korpo typu Bx ...

anonymous
@klul jest jeden 08.10.2017 22:20
Z takimi osiągnięciami w branży to może korpo typu Bx ...

buduje drapacze chmur na karaibach

Narcyz

Brzoza gdzie zakotwiczyłyes ?

Monika dziewczyna ratownika

@Monika dziewczyna ratownika 15.11.2017 18:28
Co on tam może robić ??

Buduje drapacze chmur

podwykonawca 2

Totalnie nie zgadzam się wpisami powyżej. Jestem też na budowie PREMIUM i wszystko jest ok. Jeśli jest jakiś problem z kierownikiem szybko można porozmawiać z kierownikiem kontraktu, często tez bywa dyrektor Gradek i prezes - jak mam jakiś klopot to nie mam problemu aby to wyjasnic. Uważam ze FG to super firma i wsyzsttim polecam do wspolpracy - uczciwa i bardzo szybko płaci co najwazniejsze, a kolega powyżej widocznie cos spapral i teraz szuka winnych. Praca sie sama obroni

Michał
@podwykonawca 2 15.10.2017 13:11

Potwierdzam, ze zdziwił mnie wpis podwykonwacy. Tez nie mam ani jednego problemu z ta firmą. Placa i dobrze działają. Pan Dyrektor zawsze pomocny jak i Kierownik Kontraktu i Budowy.

Dominika

Cały czas pojawiają się tutaj mieszane opinie dotyczące FUNDAMENTAL GROUP. Część jest ironiczna i nie wiadomo do końca czy brać je na poważnie. @Biały dym, nie odpowiedziałaś na moje zapytanie, a przecież skoro jest coś nie tak z godzinami i obowiązkami, to takie stanowisko jak najbardziej by się w firmie przydało.

mgr inz

Firma jest niesamowita. To co oni robią dla ludzi i podwykonawców to nie zdarza się w innych miejscach. Niedawno dołączyłem do tej firmy a juz niejedno widziałem i wiem, że to jest najlepsza firma w jakiej pracowałem dotychczas i najlepiej zarzadzana - są tam super ludzie i nie rozumiem jeżeli ktos stad odchodzi. Zapewniam że bedzie tylko załować

Dominika

@Biały dym, nie szukam pracy w FUNDAMENTAL GROUP S.A. ale z ciekawości dowiem się dlaczego polecasz akurat to stanowisko? @budowlaniec, wynika z tego, że po studiach jest się tutaj czego uczyć, a później już niekoniecznie?

Budowlaniec

Jola ma po części rację. Do FG warto pójść na początku kariery, z małym doświadczeniem, po studiach, kiedy jeszcze ciężko znaleźć renomowaną pracę, później jak już cv jakoś wygląda nie ma co tam siedzieć trzeba rozwijać skrzydła. Tam jest jeszcze stara mentalność. Ja zmieniłem i nie żałuję decyzji.

jola

Z tego co słyszę z rynku roszady wśród inżynierów w FG są ogromne. Osoby nowe, ba nawet takie które już trochę pracują zmieniają firmę. To chyba o czymś świadczy i FG powinni wyciągnać wnioski z tego faktu, bo zaraz sami "kierownicy i dyrektorzy" zostaną.

Inżynier
@jola 03.09.2017 21:07

Jolusia, bądź obiektywna wszystkie firmy mają ten problem. dziś w propozycjach można przebierać i wybierać.

Mirek

Ja uważam, że firma jest super i nie przeszkadza mi to jak muszę trochę zostać Po prostu mi się tu podoba atmosfera i wyzwania w pracy oraz możliwość nauki Jak ktoś ma inne zdanie - jego sprawa i jego strata

Biały dym

Dominika startuj na kontrolera ludzie ,że wam czasu nie szkoda lepiej na rowerze bys pojeździła

Dominika

@Mirek, @bobi, dziękuję za informacje, jak widać mogą być też odmienne od tych dodawanych przedtem. @bobi, za godziny pracy nie ma co obwiniać pracowników, bo nie są oni tutaj niczemu winni - chcą pracować, to nie sprzeciwiają się kierownikowi. W takich sytuacjach przydałby się jakiś kontroler jakości, jest ktoś taki zatrudniony w FUNDAMENTAL GROUP S.A.?

Dominika

Ponawiam pytanie @Mirek, jakie warunki pracy otrzymałeś od FUNDAMENTAL GROUP? Na forum liczą się przede wszystkim szczegóły dotyczące warunków pracy, dlatego warto podać, jaka jest umowa, ubezpieczenie zdrowotne, czy możliwość awansu? Na takie informacje najbardziej liczą zainteresowani pracą.

@Dominika 23.08.2017 10:52

Umowa o pracę, pełne ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa - ścieżka kariery na przyszłość. Super ludzie do współpracy - od kierownika do prezesa włacznie

Mirek

Ja też jestem po rozmowie i juz pracuje. Wszystko super profesjonalnie. Widać, że firma dobrze się rozwija, ma nowe kontrakty Super atmosfera !

Dominika

@Zbyszek a z czego jesteś zadowolony najbardziej? Możesz opisać trochę więcej szczegółów - jak wyglądała sama rozmowa, czy przedstawiono Ci na niej warunki zatrudnienia?

Dominika

A co możecie powiedzieć skoro pracujecie w firmie na temat nowych ogłoszeń, np. na majstra budowy? Takie rzeczy jak rodzaj umowy, socjal, itp. są ważniejsze dla ludzi którzy przeglądają te oferty niż informacje na temat stroju pana Dyrektora.

zbyszek
@zbyszek 23.07.2017 16:34
właśnie jestem po rozmowie . zadowolony chyba maja nowe budowy.

jak wszędzie próbna

bobi
@Dominika 22.07.2017 10:52

Właśnie byłem na rozmowie rekrutacyjnej i wypadło pozytywnie. Jest tylko jedno ale. Szefowa kadr, z którą rozmawiałem o warunkach finansowych i systemie pracy była bardzo zaskoczona, że na budowie przy Pełczyńskiego pracuje się po 10 godzin dziennie. Umowa o pracę określa wyraźnie ośmiogodzinny dzień pracy, bez względu na to czy to jest budowa, czy kiosk z warzywami. Kierownik kontraktu samowolnie, skoro kadry i zarząd nic o tym nie wiedzą, ustalił pracę od 7:00 do 17:00, twierdząc, że tak się w budownictwie pracuje. Ja wiem, że pracuje się po 10 godzin, ale za każdą godzinę pracodawca płaci. Tu 10 godzin obowiązkowe w ramach miesięcznego wynagrodzenia. Jeśli ludzie akceptują jawne łamanie prawa pracy i widzimisię kierowników to niech nie wypisują takich głupot o jakimś tam wykorzystywaniu.

Marcioch

Pracuje jeszcze Wojtek Dajrektor ?

Czad
@Marciocha 11.06.2017 22:33
Zawiść ?

kupa idiotów robi tu wpisy. Nic konkretnego tylko głupoty

@Czad 13.06.2017 11:48
kupa idiotów robi tu wpisy. Nic konkretnego tylko głupoty

no właśnie znawcy Dolce Gabana czy budownictwa.

Franek inżynier

aż się chce rano wstawać i iść do pracy

on

gdzie brakuje decyzji mam wrażenie, że raczej teraz to firma idzie do przodu na max

Marek inzynier
@on 23.05.2017 23:15

W końcu jest profesjonalnie i skutecznie Pozdrawiam pseudo byłego decydenta

ona

No i widać co się dzieje po odejściu dyrektora... Brakuje osoby decyzyjnej.

nuki

SUPER FIRMA - bardzo fajna atmosfera

Mars

JB sam sobie pisze laurki. no cóż ci pozostało - żyjesz w swoim świecie i już zawsze w nim zostaniesz

soch

właściciel firmy fundamental -ŁK - były właściciel budexport po upadłości, chyba juz nie istniejacej

franek

Długo myslałem czy włączyć się w tą żenującą dyskusję, nie chciałbym dołączyć do grona frustratów. Tak naprawdę zastanawiam się kto dał Ci Nurek prawo do wypisywania opinii o innych. Ile czasu pracujesz w tej firmie? Jesteś anonimowy i to Ci dodaje dużo odwagi. Chciałem Ci powiedzieć że JB zbudował przez 15 lat tę firmę . Urosła od momentu jego przyjścia gdzieś 20 razy. Jest więcej pracy w tej firmie i podejrzewam , że zostałeś przyjęty, bo dzięki pracy JB są nowe stanowiska pracy dla Nurków… Ja jestem starym pracownikiem i nie mam nadzieję moja opinia w obronie dobrego imienia posłuży innym. Mam wielki szacunek dla JB za to co zrobił. Jak widzę co wypisują ludzie niesprawiedliwego, zastanawiam się czy ta firma budowana z takimi ludźmi jak Nurek i bieżącymi szefami ma jakąś przyszłość…

żak
@franek 19.04.2017 22:24

dobry wpis

zmartwiony ale z uśmiechem

Dżejbi ma nową pracę ?

narcyz1

JB była to jedyna osoba do której można było się zwrócić o pomoc...

@narcyz1 12.04.2017 19:49
JB była to jedyna osoba do której można było się zwrócić o pomoc...

z pewnością, w odpowiedzi mogłeś uzyskać tylko wyzwiska i to zebys pomógł sobie sam - naprawdę było warto sie zwracać

Nurek

Nareszcie normalność w firmie ale sprzątania po JB będą mieli sporo

Narcyz

Nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka Brzozaaaaaaa ,dziękujemy )))))))))))

met

Ludzie !!! Wreszcie w tej firmie skonczyla się dawna epoka. JB wyleciał i życie się zmieniło. Teraz każdego dnia aż chce się chodzić do pracy – jest SUPER !!! Tak trzymać dalej a bedzie to wreszcice extra firma

bob
@met 05.04.2017 22:19

Ani w Zarządzie, ani w kadrach nie mają pojęcia, że kierownik kontraktu (na ul. Pełczyńskiego) samowolnie ustala obowiązkowy czas pracy ( 10 godzin dziennie) dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę. Twierdzi, że tak się w budownictwie pracuje. Płacą za 8, tyrasz 10. Ciekawe co na to PIP.

Tomek_B

Mam pytanie, czy ma ktoś wiedzę jak traktują podwykonawców? Czy są wypłacalni, czy nie robią problemów z podpisaniem protokołów, jakie mają podejście? Będę wdzięczny za opinie. Na chwilę obecną są bardzo mili pozdrawiam

PIP

a coś dziś Dyrektor wymyślił??

PIP

A CO DYREKTOR DZIŚ WYMYSLIŁ???

Pluto

W tym momencie widzę, że trochę mało ofert macie, czym osobiście jestem dość zawiedziony, zwłaszcza, że jest Kierownik Budowy, a ja jestem "Za niski stopniem" na takie cuda, aczkolwiek mam nadzieję, że coś się wkrótce pokaże, będzie kierownik to będzie praca

DŻEJ- BI LAST ACTION HERO

PHU

A jak się pracuje z (usunięte przez administratora)Słyszałem dobre opinie po budowie MODO.

krzysio

JB wrócił z urlopu i znów wszystko h.. a przez tydzień to była taka fajna firma

Jarek B.

Gregor nie zawalczył za długo

rowe

L.S. klasa , a dŻEJ-B to szkoda pisać o kanal...i teraz próbuje byc wazny a i tak daleko mu do wzoru przywodcy.

prac

Masz racje gośc ma klasę i szanuje ludzi. My równiez mamy nadzieje, że da rade to pociągnąć.

star

Fajne przemowienie LS. Klasa gosc. Może wreszcie idzie normalność i coś się zmieni na dobre - sa szanse

ZDZI

dYR b weż przykład z L.S.

Zdzich Inżynier Budowy

Pracowałem już kilku firmach Budner to najmniej przyjazna firma dla pracownika, prowokacje, napuszczanie wzajemne pracowników na siebie. NIE POLECAM praca opiera się zaspokajaniu niestabilnego psy.... człowieka, (ludzi) spełnianie syzyfowych zachcianek w formie tabelek zestawień analiz pilnych na już, do których zawsze są uwagi i których celem jest wprowadzenie zamieszania. Do ostatniego dnia pracy można się spodziewać problemów nawet z podpisaniem obiegówki by postraszyć konsekwencjami np za nie wywiązanie się z jakiegoś obowiązku. Oczywiście jest grupa starych pracowników (w biurze) których światopogląd jest podobnie wypaczony, wprowadzają świeżaków na tzw. frendsa na potrzeby wiedzy Najwyższego. Celem firmy (moim zdaniem) jest o wyzysk oparty na strachu i manipulacji. Tak było przed zmianami jak jest teraz ?

mefiu

kto jest teraz wlascicielem budner ?? dlaczego budner wlasciciel zrezygnował i sprzedal firme?

King

przypadkiem nie jest tak, że na ile pozwolimy to tak mamy ?

Gregor

DŻEJ BI jest bohaterem dopóki pracownik jest zatrudniony ,jak rzuca papier Dyrektorowi DŻEJ BI portki opadają ponieważ wie ze nie ma już nad nim kontroli oraz ze moze go spotkać w innych okolicznościach przyrody , jest wtedy grzeczny i potulny jak baranek ,uśmiecha się

kandydat na majstra

Są bezczelni zadzwonili z propozycją "Czy nie chciałby Pan za darmo popracować?" tak prosto z mostu. Dodam że mam 5 lat stażu na stanowisku.

Mika

JB to juz legenda, postrach w firmie. zarobki nie sa tu powalajace a wyzysk potworny, najlepiej zatrudnic nowego pracownika, bo taki mniej narzeka, starych pracownikow traktuje sie #$%^&*(O%^&... Sam widzialem jak panie z przygotowania inwestycji wychodzily od dyrektora ze lzami

Maid

Prawdą jest to, że od kiedy zmienił się Prezes to już nie ma takiego szaleństwa z ogłoszeniami dla "kosztorysantów" ?

beret

wszystkim polecam kodeks etyki zawodowej do przeczytania i akceptowania oraz przestrzegania...

Jarek B

Dostaje merca 600 i komore i dzwoni

Jarek B

Gregor działa

Wioleta B
@Jarek B 16.02.2016 18:13
Gregor działa

cześć, ja byłam w porzadku ,otrzymałam maila tydzień temu rekrutacja zamknieta

Zostaw opinię o FUNDAMENTAL GROUP S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUNDAMENTAL GROUP S.A.