Noble Option

Noble Option
3 113

Opinie o Noble Option

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Darek

Jak usunąć konto w nobleoption!?

Zły
@Darek 09.03.2018 13:45

jak usunąć konto i czemu to nie jest dostępne z poziomu platformy, w N.O. nie odpowiadają żadne telefony, na e-mail brak odpowiedzi.

oszukany zleceniobiorca

Firma KRZAK, widmo. Przestrzegam wszystkich, który planują rozpocząć współpracę z nimi. Firma nie zapłaciła mi za 3 miesiące świadczenia usług. Opóźnienia najpierw tłumaczyli, że zgubili faktury potem że zapomnieli itd. Niestety firma zawinęła się ze swojej siedziby przy ul. Jana Pawła II 23 po tym jak weszła tam policja. I od tamtej pory nie ma żadnego kontaktu z nimi. Firma windykacyjna prześwietliła ich i nie można z nich ściągnąć długu bo w skład zarządu wchodzą ludzie z zagranicy. Do tego ich majątek to tylko skromne 5000 zł.

Julita

@Darek, to nie jest miejsce na takie pytania. Polecam skontaktować się bezpośrednio z Noble Option. Czy któryś z użytkowników forum pracował bądź pracuje w Noble Option i mógłby napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę, trybie pracy? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Noble Option? Podzielcie się swoją opinią!

KAWA

(usunięte przez administratora) !!!!!!

Anita

Noble Option ma opinię dobrego pracodawcy i teraz rozumiem dlaczego nie piszecie na forum.

Tomo

Prosze mi szybko odpisac Noble Option czy tam mozna stracic pieniodze bo nic niewiem onich a ruznie ludzie piszo Tomek bo mam zaiwestowac unich muj gmail tk6828394@gmail.com

dasdsa
@Tomo 19.04.2017 16:56

ty no nie wiem

Want3D

Niektorzy to mają naprawdę tutaj problemy widzę.Ja się bawię świetnie i przy tym zarabiam.Większość czasu poświęcam z moim opiekunem,jesli chodzi o inwestycje i po prostu zarabiam.Nie powiem bo stracić straciłem nie raz bo gdyby to było takie proste to 40 mln Polaków by się tym bawiło.Wystarczy pomyśleć jak i przeanalizować to co ci mówi opiekun.Zarobić można,a przecież o to chodzi.Nikt was do tego nie zmusza bo nawet opiekun wam powie ze to wy inwestujecie swoje pieniądze.Fakt faktem jest ryzyko ale ten kto nie ryzykuje nie będzie miał nic.Pozdrawiam i powodzenia

Julita

@tasman czy firma nie wytłumaczyła Ci warunków, jakie tu obowiązują? To jest forum głównie dla pracowników lub osób zainteresowanych pracą w Noble Option, nie jestem pewna, czy znajdzie się na forum ktoś, kto potrafi Ci doradzić w Twoich osobistych finansach.

tasman

Cześć jestem tutaj nowy inwestuje pierwszy raz czytałem wasze opinie i mam obawy wplacilem 1.5tys bo na więcej mnie nie stać chciałbym coś zarobić czy jest szansa proszę o odp z góry dziękuję

Julita

Czy ktoś brał udział w obecnie trwającej rekrutacji? Firma ciagle poszukuje specjalisty do spraw sprzedaży produktów inwestycyjnych. Jak bardzo skomplikowana jest realizacja? Ile trwa? Czego się można spodziewać?

Julita

@Paweł czasami każdy ma słabszy dzień, a stanowiska konsultanckie niestety mają to do siebie, że trzeba nad tymi emocjami panować podczas tych kilku godzin pracy. Czy poprzedni konsultanci również byli niemili?

Julita

@Ablam a jak Ty oceniasz pracę w firmie? Jesteś zadowolony z zatrudnienia? Wszelkie konkretne zestawienia i plusów, i minusów pomaga innym osobom w podejmowaniu - często bardzo trudnych -decyzji zawodowych.

Julita

@zawiedziona wyjaśniałaś sprawę z firmą? Każdy ma prawo do reklamacji usług a firma na obowiązek ich naprawienia. Czy sprawa została jakoś rozwiązana?

zawiedziona

platforma ktora wprowadza ludzi w blad wiecej strat jak zysku

KOKO

Siedzie juz pare tygodni wiec moje doswiadczenie : jak lece po wskaznikach opiekuna trace . zadzialam sam odrabiam straty. Trzeba Myslec i Analizowac a nie w slepo.

Ablam
@KOKO 25.06.2017 21:05

Gram od roku kapitałem 70 000 .. Z wyplatami zero problemów.. Jak słuchałem opiekuna to 70% wskazań to strata .. jeśli obstawiam sam 80% zyski . W mojej ocenie mają większe premie kiedy przegrywamy transakcje. Po wskazaniach inwestycji przez opiekuna i utracie kapitału często się zmieniają i jest przez pewien czas cisza .. po ksk8m czasie dzwoni inny .. . Generalnie jak z głową to można wygrać sporo Ale do tego potrzebna wiedza o rynkach . Są strony www które mocno pomagają w dostarczaniu bieżącej informacji z rynku i z tego korzystam ..

Michał Kalman

Pracodawca godny polecenia!

riboc

spoko

Zdegustowany

Drodzy Państwo! Dziwne, że dotarliście do etapu inwestowania skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Ta strona nie służy do wyrażania opinii o usłudze którą firma świadczy, tylko o firmie jako pracodawcy. Chcecie robić gównoburze o to, że zainwestowaliście pieniądze i wam nie wyszło to poszukajcie do tego odpowiedniego forum. Chociażby to: http://www.binarne.com/ Nie dziwie się, że tracicie wasze pieniądze które z takim zapałem inwestujecie skoro jesteście taką bandą nierozumnych ludzi i nie potraficie zrozumieć do czego służy strona "gowork.pl". Jeżeli tak czytacie ze zrozumieniem oferty inwestycji jak to co jest napisane na tej stronie to gratuluje idiotyzmu. Nie pozdrawiam!

Grzegorz

@Rob Sory, ale dla mnie wiarygodność kogoś, kto pisze "hasło" przez "ch" jest żadna. Korzystam z platformy od zeszłego lata i nigdy nie zawiodłem się na konsultancie. Brak wiedzy i doświadczenia może dotyczyć wyłącznie inwestora, a trudno nie odnieść wrażenia, że tak właśnie jest, patrząc na poziom pańskiego komentarza.

Rafal

Również nie mam zastrzeżeń do regulaminu- przejrzysty, jasno sformułowany, bez ukrytych "kruczków". Wielki plus w świecie platform. Wiem, bo przetestowałem kilka.

abcdefg

zwłaszcza regulmin daje powody do zadowolenia ;)

Jerzy

Rzadko udzielam się na forach, ale Noble Option zasługuje, żeby o nim napisać. Inwestuję u nich od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej zajmowałem się tradycyjną giełdą, ale dzięki ich platformie widzę, jak zyski rosną niemal w oczach. Żadnych zastrzeżeń do opiekuna inwestycyjnego, żadnych problemów z wypłatami. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu i pomyśleć, a inwestycja na pewno się zwróci z nawiązką. Nie wiem jakim są pracodawcą, bo nie mam tego typu doświadczeń z nimi, ale platformą są wzorową.

Inwestor

Wypłacałem zyski 5krotnie, nigdy nie było problemu...

kogut

Taki z nich nobel option jak z (usunięte przez administratora) akordeon.

kasa

Wszyscy którzy "zainwestowali" na owej platforme "inwestycyjnej" spóbujcie wypłacić wszystkie pieniądze ze swojego konta. Chciałbym zobaczyć wtedy wasze miny ha ha ha :-)

ewa

Oferty możesz tez najeść u nich na stronie maja te same co tutaj na stronie, praca dla doświadczonych.

Jan

Gdzie moja opinia

sandra

Napiszę z własnego doświadczenia. Mój szef zawsze wysłucha co mam do powiedzenia, bierze pod uwagę moje propozycje i często wdraża je w życie, co bardzo motywuje. Oprócz tego ludzko podchodzi do pracownika, rozumie, że można mieć gorszy dzień lub pilną sprawę do załatwienia, jest po prostu życzliwy. No i wszyscy mówią tu do siebie po imieniu, co moim zdaniem też tworzy fajny klimat w firmie.

sandra

Krótko i na temat. Wszystko ok. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, fajne warunki pracy, przyjazna atmosfera. Pracownika traktuje się tutaj jak partnera, a to coraz rzadsze w dzisiejszych czasach niestety.

Zostaw opinię o Noble Option - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noble Option