Opinie o Noble Option

Want3D

Niektorzy to mają naprawdę tutaj problemy widzę.Ja się bawię świetnie i przy tym zarabiam.Większość czasu poświęcam z moim opiekunem,jesli chodzi o inwestycje i po prostu zarabiam.Nie powiem bo stracić straciłem nie raz bo gdyby to było takie proste to 40 mln Polaków by się tym bawiło.Wystarczy pomyśleć jak i przeanalizować to co ci mówi opiekun.Zarobić można,a przecież o to chodzi.Nikt was do tego nie zmusza bo nawet opiekun wam powie ze to wy inwestujecie swoje pieniądze.Fakt faktem jest ryzyko ale ten kto nie ryzykuje nie będzie miał nic.Pozdrawiam i powodzenia

Julita

@tasman czy firma nie wytłumaczyła Ci warunków, jakie tu obowiązują? To jest forum głównie dla pracowników lub osób zainteresowanych pracą w Noble Option, nie jestem pewna, czy znajdzie się na forum ktoś, kto potrafi Ci doradzić w Twoich osobistych finansach.

tasman

Cześć jestem tutaj nowy inwestuje pierwszy raz czytałem wasze opinie i mam obawy wplacilem 1.5tys bo na więcej mnie nie stać chciałbym coś zarobić czy jest szansa proszę o odp z góry dziękuję

Julita

Czy ktoś brał udział w obecnie trwającej rekrutacji? Firma ciagle poszukuje specjalisty do spraw sprzedaży produktów inwestycyjnych. Jak bardzo skomplikowana jest realizacja? Ile trwa? Czego się można spodziewać?

Julita

@Paweł czasami każdy ma słabszy dzień, a stanowiska konsultanckie niestety mają to do siebie, że trzeba nad tymi emocjami panować podczas tych kilku godzin pracy. Czy poprzedni konsultanci również byli niemili?

Julita

@Ablam a jak Ty oceniasz pracę w firmie? Jesteś zadowolony z zatrudnienia? Wszelkie konkretne zestawienia i plusów, i minusów pomaga innym osobom w podejmowaniu - często bardzo trudnych -decyzji zawodowych.

Julita

@zawiedziona wyjaśniałaś sprawę z firmą? Każdy ma prawo do reklamacji usług a firma na obowiązek ich naprawienia. Czy sprawa została jakoś rozwiązana?

zawiedziona

platforma ktora wprowadza ludzi w blad wiecej strat jak zysku

KOKO

Siedzie juz pare tygodni wiec moje doswiadczenie : jak lece po wskaznikach opiekuna trace . zadzialam sam odrabiam straty. Trzeba Myslec i Analizowac a nie w slepo.

Ablam
@KOKO 25.06.2017 21:05

Gram od roku kapitałem 70 000 .. Z wyplatami zero problemów.. Jak słuchałem opiekuna to 70% wskazań to strata .. jeśli obstawiam sam 80% zyski . W mojej ocenie mają większe premie kiedy przegrywamy transakcje. Po wskazaniach inwestycji przez opiekuna i utracie kapitału często się zmieniają i jest przez pewien czas cisza .. po ksk8m czasie dzwoni inny .. . Generalnie jak z głową to można wygrać sporo Ale do tego potrzebna wiedza o rynkach . Są strony www które mocno pomagają w dostarczaniu bieżącej informacji z rynku i z tego korzystam ..

Michał Kalman

Pracodawca godny polecenia!

Tomo

Prosze mi szybko odpisac Noble Option czy tam mozna stracic pieniodze bo nic niewiem onich a ruznie ludzie piszo Tomek bo mam zaiwestowac unich muj gmail tk6828394@gmail.com

Stefan bogacz
@Tomo 19.04.2017 16:56

Inwestuj! Ja z zainwestowanych 50 plnów mam już 150 000 $ zysku. Jeżdżę od tej pory golfem trójką a banknotami tapetuję ściany. Doradca tylko mi podpowiada w co inwestować.

riboc

spoko

Zdegustowany

Drodzy Państwo! Dziwne, że dotarliście do etapu inwestowania skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Ta strona nie służy do wyrażania opinii o usłudze którą firma świadczy, tylko o firmie jako pracodawcy. Chcecie robić gównoburze o to, że zainwestowaliście pieniądze i wam nie wyszło to poszukajcie do tego odpowiedniego forum. Chociażby to: http://www.binarne.com/ Nie dziwie się, że tracicie wasze pieniądze które z takim zapałem inwestujecie skoro jesteście taką bandą nierozumnych ludzi i nie potraficie zrozumieć do czego służy strona "gowork.pl". Jeżeli tak czytacie ze zrozumieniem oferty inwestycji jak to co jest napisane na tej stronie to gratuluje idiotyzmu. Nie pozdrawiam!

Grzegorz

@Rob Sory, ale dla mnie wiarygodność kogoś, kto pisze "hasło" przez "ch" jest żadna. Korzystam z platformy od zeszłego lata i nigdy nie zawiodłem się na konsultancie. Brak wiedzy i doświadczenia może dotyczyć wyłącznie inwestora, a trudno nie odnieść wrażenia, że tak właśnie jest, patrząc na poziom pańskiego komentarza.

Rafal

Również nie mam zastrzeżeń do regulaminu- przejrzysty, jasno sformułowany, bez ukrytych "kruczków". Wielki plus w świecie platform. Wiem, bo przetestowałem kilka.

abcdefg

zwłaszcza regulmin daje powody do zadowolenia ;)

Jerzy

Rzadko udzielam się na forach, ale Noble Option zasługuje, żeby o nim napisać. Inwestuję u nich od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej zajmowałem się tradycyjną giełdą, ale dzięki ich platformie widzę, jak zyski rosną niemal w oczach. Żadnych zastrzeżeń do opiekuna inwestycyjnego, żadnych problemów z wypłatami. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu i pomyśleć, a inwestycja na pewno się zwróci z nawiązką. Nie wiem jakim są pracodawcą, bo nie mam tego typu doświadczeń z nimi, ale platformą są wzorową.

Inwestor

Wypłacałem zyski 5krotnie, nigdy nie było problemu...

kogut

Taki z nich nobel option jak z (usunięte przez administratora) akordeon.

kasa

Wszyscy którzy "zainwestowali" na owej platforme "inwestycyjnej" spóbujcie wypłacić wszystkie pieniądze ze swojego konta. Chciałbym zobaczyć wtedy wasze miny ha ha ha :-)

ewa

Oferty możesz tez najeść u nich na stronie maja te same co tutaj na stronie, praca dla doświadczonych.

Jan

Gdzie moja opinia

sandra

Napiszę z własnego doświadczenia. Mój szef zawsze wysłucha co mam do powiedzenia, bierze pod uwagę moje propozycje i często wdraża je w życie, co bardzo motywuje. Oprócz tego ludzko podchodzi do pracownika, rozumie, że można mieć gorszy dzień lub pilną sprawę do załatwienia, jest po prostu życzliwy. No i wszyscy mówią tu do siebie po imieniu, co moim zdaniem też tworzy fajny klimat w firmie.

sandra

Krótko i na temat. Wszystko ok. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, fajne warunki pracy, przyjazna atmosfera. Pracownika traktuje się tutaj jak partnera, a to coraz rzadsze w dzisiejszych czasach niestety.

Aga W.

Jeśli chodzi o pracę tam, to polecam. Przez pół roku pracowałam jako konsultant, ale zaczęłam magisterkę w Krako i musiałam zrezygnować. Atmosfera w porządku, można dobrze zarobić, wypłata na czas. Oprócz tego trochę benefitów ale to już standard w tej branży ;)

Aktywny

Cześć! Noble Option to ok firma, nie są źli. Konsultant jest na telefon, a sami nie bombardują cię telefonami od rana do nocy, jak to robią w innych firmach. Mają możliwości do wygrania takie, jak wszędzie. Ja gram tylko po godzinach, mam za słabe nerwy, żeby zrobić z tego źródło utrzymania. Tylko sobie dorabiam, polecił mi szwagier. On długo grał w Holandii, nawet samochód sobie kupił, ale teraz chyba mu się znudziło.

Sława

Nie wiem kto wymyślił ta zmianę logowania na NobleOptions. Jest bez sensu, trzeba długo czekać a na końcu przerywa. Czy oto chodziło????

chcesplacicdlugi

A jak nie mam zielonego pojecia o inwestowaniu na giełdzie? Czy potrzebna jest jakas wiedza specjalistyczna? Ogólnie wiem co to WIG, giełda, hossa, bessa... Ale nie inwestowałam na giełdzie wczesniej.

chcesplacicdlugi

Czy są jakies minimalne kwoty inwestycji? Nie chce na początek wyłuskać sie z całej kasy...

Polo

Tolek, chyba nigdy nie inwestowałeś w Noble Option, minimalna wartość jednej inwestycji to 100zł. Więc jakim cudem Ty otwierałeś te po 20zł? Wysokość wpłaty jednak ma znaczenie... Myślisz, że ktoś będzie się Tobą przejmował jak wpłaciłeś 500/1000zł? To baw się sam. Mi doradca na początku uczciwie powiedział, że konto treningowe jest od 5tys, im wyższa kwota to dostanę lepsze warunki, więc wpłaciłem 10 tysięcy, potem jeszcze dopłaciłem 40tys bo wolę. żeby te pieniądze na mnie pracowały 10x lepiej w Noble Option, niż leżały na lokacie bankowej. Przynajmniej mam z tego zysk po każdej inwestycji

Graszmazztutracisz

Zapomnij o umowie o pracę! Niech nikt nie wierzy w ta ich ofertę, umowa zlecenie i tyle!

Inwestorna5

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Noble Option, chociaż miałem duże wątpliwości na początku. Wpłaciłem tylko 5 tysięcy. Jeżeli czytasz materiały, które dostajesz na maila, rozmawiasz z opiekunem i potrafisz myśleć napewno można dużo zarobić. Gorzej jak za inwestowanie biorą się ludzie, którzy nie potrafią połączyć logicznych faktów i mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naukę... To jest program edukacyjny! Nikt nie będzie Cię tutaj zawsze prowadził za rękę o ile na początku opiekun wszystko ładnie tłumaczy, to potem wystarczy, że powie mi dzieje się na rynku i wiem w co inwestować. Jakby za każdym razem musiał poświęcić mi godzinę na wytłumaczenie jeden transakcji to nie dziwię się, że on rzadko dzwoni do takich osób. Trzeba myśleć, uczyć się a zyski przyjda.

Ala

Noble Option- fajna strona internetowa, niewysokie opłaty, obsługa ok. Można na tym zarobić jeśli mało wpłacisz (wtedy nawet opiekun nie będzie się Tobą interesował). Najlepiej wpłacić jakieś nieduże kwoty, np. 2 tys i inwestować samemu. (usunięte przez administratora)

Ala

Jeśli obstawisz sam i przegrasz to nie możesz mieć pretensji do nikogo..

halszka0708

witam mój opiekun niestety odezwał się tylko raz

Syndia
@halszka0708 29.06.2016 10:08
witam mój opiekun niestety odezwał się tylko raz

Musisz wpłacić 20 tys. zł żeby odezwał się więcej razy :-)

halszka0708

witam .ja też czekam na zwrot depozytu

Piotrek

Witam. przed pól godz miałem taką sytuację, zaiwestowałem po 100 zł w dwa aktywa, które miały wygasnąć o godz 20:00, w tym czasie miałem obie wygrane, niestery transakcje wygasły dopiero o godz 20:03 i poszły w niekorzystnym kierunku, przegrana 200 zł, czy na tej platformie często się to zdarza? nie zagram więcej dopuki mi tego nie uwzględnią...

Krystian
@Piotrek 27.05.2016 20:40

człowieku, ty piszesz dopUki zamiast dopÓki, a bierze się za tak poważne sprawy jak inwestycje ? w to się trzeba zaangażować, a nie tylko doszukiwać się szybkiego zarobku !

axd

Szukam opinii czy można u nich zarobić ?

Przemo

Hej. Dzisiaj po raz pierwszy zainwestowałem w aktywa (konkretne z konkretną kwotą) jakie wskazał mi traider. Kapitał Początkowy to 5000zł. Siedem aktyw po 400zł = 2800zł. Na te siedem aktyw weszło mi 6 co wyszło zysku +1852zł i -400zł straty z siódmego, który nie wszedł co daje wynik 1452zł na czysto. Kwota dodana do kapitału. Teraz jeszcze nie wiem, czy tą wygraną mogę mieć w ręku, bo nie robiłem jeszcze przelewu (wiadomo jeszcze -10 euro za przelew). Dlatego znalazłem tą stronę by poczytać opinie na temat NobileOption, bo wydaje mi się to za zbyt piękne. Dla jasności jestem początkującym inwestorem i jestem kierowcą zawodowym, który na zachodzie nie ma internetu a dzisiaj akurat miałem wolny dzień w domu. Z pewnością dam znać jak się sprawy potoczyły. Pozdrawiam.

Tomasz
@Przemo 09.05.2016 23:28

brzmi jak reklama a nie doświadczenie :) na czym zarabia się w Nobleoption?

Inwestor

Inwestuje już ponad pół roku, i otwieram tylko wtedy pozycje, kiedy mam do tego podstawy, nie podejmuje pochopnych wniosków. Jeżeli chodzi o KNF to opcje binarne... czyli narzędzie inwestycyjne i transakcje podlegają pod tą instytucje, a sama firma podlega pod Cypryjski KNF, czyli CySEC (dostałem taką informację mailem, a jak wiadomo maile są informacjami wiążącymi. A jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma z nimi problemu... wypełnij poprawnie formularz, wyślij do supportu i po sprawie. Ja wypłacałem 2 razy i raz czekałem 4 dni a raz 3 dni więc na to trzeba się przygotować.

asia

Witam,chciałam uzyskać informację od osób które inwestują pieniądze na platformie dłużej.Chodzi mi głównie o wpłaty i wypłaty czy zarobione pieniądze nie są wirtualnymi pieniędzmi.Przeczytałam dużo negatywnych komentarzy na temat tej firmy,żle dobranych inwestycji czy wyzerowania konta.Napiszcie jak wam idą inwestycje firma jest na Cyprze więc nie podlega pod KNF.

@asia 09.03.2016 14:44

Inwestuję już prawie pół roku, dwa razy wypłacałem pieniądze i wszystko się udało. Co miesiąc mam swój mały zarobek :) Potrącają 40 zł przy przelewie, ale pieniądze są na drugi dzień, więc nie jest źle.

Rob
@asia 09.03.2016 14:44

Niestety nie polecam.werbują naiwnych kusząc zyskami.przeważnie korzystamy z konsultanta z braku wiedzy i doświadczenia obstawka dwa do przodu cztery do tyłu i ubywa z wpłaty i chasło musisz dopłacić

Filip

Dla najlepszych wysokie premie, ale lekko nie jest...x

Kot

Ze z opiekunem to wiadomo,ze przez tel Moje pytanie było co do rozmowy, jak ja chce tam iść do pracy. Rekrutuja przez tel czy na żywo? Standardowa gadka czy jakieś scenki itp? Chce sie przygotować jakoś...

Filip
@Kot 26.02.2016 13:47

Rozmowa chyba jak wszedzie, bez niespodzianek...

maria

hju
@maria 24.02.2016 09:47
rozmowy z opiekunem sa telefoniczne. narazie jestem bardzo zadowolona, wplacilam 5000 miesiac temu i mam 5860....

sprubuj wybrać :(

Kot

Hej, jak wyglada rozmowa na opiekuna? Telefon czy na żywo? Jakieś scenki, ktoś był? Dajcie znać, pleasse

Marek

Polecam. Siedzę trochę w temacie binarek i jest to jedna z lepszych platform na jakiej inwestowałem. Kursy bardzo zbliżone do tych na największych portalach jak investing czy stooq. Wykresy bardzo ładnie reagują i nie ma dziwnych uskoków pod koniec wygaśnięcia pozycji jak to zazwyczaj bywa u innych brokerów.

mamama

Mój znajomy tam pracuje i ogólnie sobie chwali.Wiadomo, jak to w sprzedaży- robisz wynik, to zarabiasz, nie robisz to jesteś na gołej podstawiie. Ale kasa zawsze na czas a to się liczy. I ponoć imprezy mają dobre :P

rudy

Dobra ludzie to jest portal dla szukajacych prace. Nie obchodza mnie wasze gorzkie żale. Czy ktos wie jakie warunki proponuja P_R_A_C_O_W_N_I_K_O_M?????

Tetate

Zgadzam się, jak zwykle tylko narzekać. Może ktoś napisze, co zyskał coś? Każdy woli się nie przyznawać skąd ma poboczna kasę..

Zostaw opinię o Noble Option - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noble Option