Opinie o Noble Option w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Noble Option. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noble Option o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Option w Warszawa

Polo

Tolek, chyba nigdy nie inwestowałeś w Noble Option, minimalna wartość jednej inwestycji to 100zł. Więc jakim cudem Ty otwierałeś te po 20zł? Wysokość wpłaty jednak ma znaczenie... Myślisz, że ktoś będzie się Tobą przejmował jak wpłaciłeś 500/1000zł? To baw się sam. Mi doradca na początku uczciwie powiedział, że konto treningowe jest od 5tys, im wyższa kwota to dostanę lepsze warunki, więc wpłaciłem 10 tysięcy, potem jeszcze dopłaciłem 40tys bo wolę. żeby te pieniądze na mnie pracowały 10x lepiej w Noble Option, niż leżały na lokacie bankowej. Przynajmniej mam z tego zysk po każdej inwestycji

Graszmazztutracisz

Zapomnij o umowie o pracę! Niech nikt nie wierzy w ta ich ofertę, umowa zlecenie i tyle!

Inwestorna5

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Noble Option, chociaż miałem duże wątpliwości na początku. Wpłaciłem tylko 5 tysięcy. Jeżeli czytasz materiały, które dostajesz na maila, rozmawiasz z opiekunem i potrafisz myśleć napewno można dużo zarobić. Gorzej jak za inwestowanie biorą się ludzie, którzy nie potrafią połączyć logicznych faktów i mają w (usunięte przez administratora) naukę... To jest program edukacyjny! Nikt nie będzie Cię tutaj zawsze prowadził za rękę o ile na początku opiekun wszystko ładnie tłumaczy, to potem wystarczy, że powie mi dzieje się na rynku i wiem w co inwestować. Jakby za każdym razem musiał poświęcić mi godzinę na wytłumaczenie jeden transakcji to nie dziwię się, że on rzadko dzwoni do takich osób. Trzeba myśleć, uczyć się a zyski przyjda.

Ala

Noble Option- fajna strona internetowa, niewysokie opłaty, obsługa ok. Można na tym zarobić jeśli mało wpłacisz (wtedy nawet opiekun nie będzie się Tobą interesował). Najlepiej wpłacić jakieś nieduże kwoty, np. 2 tys i inwestować samemu. (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Noble Option spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Ala

Jeśli obstawisz sam i przegrasz to nie możesz mieć pretensji do nikogo..

halszka0708

witam mój opiekun niestety odezwał się tylko raz

Syndia
@halszka0708

Musisz wpłacić 20 tys. zł żeby odezwał się więcej razy :-)

halszka0708

witam .ja też czekam na zwrot depozytu

Piotrek

Witam. przed pól godz miałem taką sytuację, zaiwestowałem po 100 zł w dwa aktywa, które miały wygasnąć o godz 20:00, w tym czasie miałem obie wygrane, niestery transakcje wygasły dopiero o godz 20:03 i poszły w niekorzystnym kierunku, przegrana 200 zł, czy na tej platformie często się to zdarza? nie zagram więcej dopuki mi tego nie uwzględnią...

Krystian
@Piotrek

człowieku, ty piszesz dopUki zamiast dopÓki, a bierze się za tak poważne sprawy jak inwestycje ? w to się trzeba zaangażować, a nie tylko doszukiwać się szybkiego zarobku !

axd

Szukam opinii czy można u nich zarobić ?

Przemo

Hej. Dzisiaj po raz pierwszy zainwestowałem w aktywa (konkretne z konkretną kwotą) jakie wskazał mi traider. Kapitał Początkowy to 5000zł. Siedem aktyw po 400zł = 2800zł. Na te siedem aktyw weszło mi 6 co wyszło zysku +1852zł i -400zł straty z siódmego, który nie wszedł co daje wynik 1452zł na czysto. Kwota dodana do kapitału. Teraz jeszcze nie wiem, czy tą wygraną mogę mieć w ręku, bo nie robiłem jeszcze przelewu (wiadomo jeszcze -10 euro za przelew). Dlatego znalazłem tą stronę by poczytać opinie na temat NobileOption, bo wydaje mi się to za zbyt piękne. Dla jasności jestem początkującym inwestorem i jestem kierowcą zawodowym, który na zachodzie nie ma internetu a dzisiaj akurat miałem wolny dzień w domu. Z pewnością dam znać jak się sprawy potoczyły. Pozdrawiam.

Tomasz
@Przemo

brzmi jak reklama a nie doświadczenie :) na czym zarabia się w Nobleoption?

Inwestor

Inwestuje już ponad pół roku, i otwieram tylko wtedy pozycje, kiedy mam do tego podstawy, nie podejmuje pochopnych wniosków. Jeżeli chodzi o KNF to opcje binarne... czyli narzędzie inwestycyjne i transakcje podlegają pod tą instytucje, a sama firma podlega pod Cypryjski KNF, czyli CySEC (dostałem taką informację mailem, a jak wiadomo maile są informacjami wiążącymi. A jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma z nimi problemu... wypełnij poprawnie formularz, wyślij do supportu i po sprawie. Ja wypłacałem 2 razy i raz czekałem 4 dni a raz 3 dni więc na to trzeba się przygotować.

asia

Witam,chciałam uzyskać informację od osób które inwestują pieniądze na platformie dłużej.Chodzi mi głównie o wpłaty i wypłaty czy zarobione pieniądze nie są wirtualnymi pieniędzmi.Przeczytałam dużo negatywnych komentarzy na temat tej firmy,żle dobranych inwestycji czy wyzerowania konta.Napiszcie jak wam idą inwestycje firma jest na Cyprze więc nie podlega pod KNF.

Aktywny
@asia

Inwestuję już prawie pół roku, dwa razy wypłacałem pieniądze i wszystko się udało. Co miesiąc mam swój mały zarobek :) Potrącają 40 zł przy przelewie, ale pieniądze są na drugi dzień, więc nie jest źle.

Rob
@asia

Niestety nie polecam.werbują naiwnych kusząc zyskami.przeważnie korzystamy z konsultanta z braku wiedzy i doświadczenia obstawka dwa do przodu cztery do tyłu i ubywa z wpłaty i chasło musisz dopłacić

Filip

Dla najlepszych wysokie premie, ale lekko nie jest...x

Kot

Ze z opiekunem to wiadomo,ze przez tel Moje pytanie było co do rozmowy, jak ja chce tam iść do pracy. Rekrutuja przez tel czy na żywo? Standardowa gadka czy jakieś scenki itp? Chce sie przygotować jakoś...

Filip
@Kot

Rozmowa chyba jak wszedzie, bez niespodzianek...

maria

rozmowy z opiekunem sa telefoniczne. narazie jestem bardzo zadowolona, wplacilam 5000 miesiac temu i mam 5860.

hju
@maria

sprubuj wybrać :(

Kot

Hej, jak wyglada rozmowa na opiekuna? Telefon czy na żywo? Jakieś scenki, ktoś był? Dajcie znać, pleasse

Polecam. Siedzę trochę w temacie binarek i jest to jedna z lepszych platform na jakiej inwestowałem. Kursy bardzo zbliżone do tych na największych portalach jak investing czy stooq. Wykresy bardzo ładnie reagują i nie ma dziwnych uskoków pod koniec wygaśnięcia pozycji jak to zazwyczaj bywa u innych brokerów.

mamama

Mój znajomy tam pracuje i ogólnie sobie chwali.Wiadomo, jak to w sprzedaży- robisz wynik, to zarabiasz, nie robisz to jesteś na gołej podstawiie. Ale kasa zawsze na czas a to się liczy. I ponoć imprezy mają dobre :P

rudy

Dobra ludzie to jest portal dla szukajacych prace. Nie obchodza mnie wasze gorzkie żale. Czy ktos wie jakie warunki proponuja P_R_A_C_O_W_N_I_K_O_M?????

Tetate

Zgadzam się, jak zwykle tylko narzekać. Może ktoś napisze, co zyskał coś? Każdy woli się nie przyznawać skąd ma poboczna kasę..

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Option - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042