Opinie o Noble Option

xxx

Witam, a jak z ubiorem jest jakis okreslony stroj Garnitur itp

Jacek W.

Pracuję w Noble Option jako konsultant i chwalę sobie. Szkolenia, które dobrze przygotowują do pracy, karta multisport i medyczna, całkiem dobre wynagrodzenie. Jeśli ktoś chce szczegółów, to pytać śmiało.

curiois
@Jacek W. 16.01.2017 11:51

Jak wygląda praca Acount Managera, umowa o pracę czy jakieś inne formy współpracy? Jak z zarobkami - rząd wielkości?

MacieY

@Monika Widziałem ogłoszenia, że szukają kogoś na stanowisko Opiekuna Klienta. Pamiętam, że niezłe warunki, ale nie mogę sobie przypomnieć, gdzie mi się to przewinęło.

Monika

Czy ktoś wie, czy poszukują kogoś teraz? Słyszałam, że całkiem fajnie tam jest i chciałabym spróbować.

Joanka J.

Nie ma się czego obawiać, bo wszystko tłumaczą, dają czas na zapoznanie się z zakresem obowiązków, są naprawdę w porządku. Szkolenia, wsparcie managerów, zawsze można liczyć na pomoc. Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Tak z babskiej ciekawości spytam;)

Marko Polo

A jak wygląda kwestia wdrażania się na nowe stanowisko? Cisną czy wszystko ok?

Joanka J.

Ja pracuję od czterech miesięcy i nie mam zamiaru stąd uciekać;) Wszystko się zgadza- zarobki, klimat w pracy, świetni współpracownicy i dużo możliwości awansu. No i co jest fajne, ten awans nie jest zamknięty w określonym kierunku, bo jeśli się wykażesz, to możesz sprawdzić się w innych obszarach. Wiem, bo sama przeszłam taką drogę. Warto! Marko, jakbyś miał jakieś pytania, to możemy się jakoś zgadać mailowo albo pytaj tutaj;)

Marko Polo

Czy ktoś ostatnio się tam zatrudnił? Mam na myśli jakieś kilka miesięcy. Jak jest?

Sahara

Pracowałam tam pol roku ale musialam wyjechac z facetem z Warszawy. Zaluje bo robota była bardzo fajna i od tamtego czasu nie udalo mi sie znalezc miejsca w ktorym tak dobrze bym sie czula. Fajny klimat, mozna bylo zarobic i tak jakos fajnie sie wszyscy trzymali ze soba. Nie bylo chorej rywalizaji. Polecam kazdemu warto sprobowac i sie przekonac.

bylsobiekrol

Zgadzam się. Wszystko ok. Kasa, ludzie, bonusy, karty, spoko miejsce.

MagdaLena

Mogę Ci powiedzieć tak- nie wahaj się. Warunki i atmosfera pracy na piątkę z plusem. Luźny klimat, sympatyczni ludzie, często z różnych krajów, bez wielkiego dystansu między pracownikami. Bardzo dobre zarobki, premie, dofinansowanie do karty medycznej i multisport. Co jest fajne, jeśli zauważą, że masz potencjał na jakieś inne stanowisko, niż zajmujesz, to pomogą ci się rozwijać w tym kierunku. Naprawdę można się realizować, a dla mnie to jest bardzo ważne. Nie masz ściśle określonej ścieżki. Trochę się rozpisałam;)

Daniel Cz.

Czy ktoś się orientuje, jak wygląda praca w tej firmie? Pytam o zarobki, umowę, atmosferę. Chcę aplikować na stanowisko Account Managera i się waham.

Daniel Cz.

kali
użytkownik zarejestrowany

@Tetate jakiej wysokości wypłaty w takim razie dostawałeś? Wiem, że to niedyskretne pytanie, ale chodzi mi tylko o rząd wielkości :) Widzę, że poszukują właśnie w Warszawie osoby na stanowisko sales managera i rozważam...

Tetate

Nie ma umowy o pracę, ale stawki rynkowe. Premie spoko, szczególnie jak ktoś ma gadane do klienta. W tamtym roku pracowałem, ale to nie dla mnie.

Zostaw opinię o Noble Option - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noble Option