Opinie o Noble Option w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Noble Option. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noble Option o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Option w Warszawa

Pisałem już wcześniej, i chciałbym powiedzieć że jesteście kretynami. Platforma jak platforma, nikt nie obiecuje tego że zarobicie. Wpłaciłem i od tamtej pory niby jestem na minus, ale pewnie dlatego, że pochopnie podejmowałem decyzję. Żal mi was jak to czytam. NIGDY bym nie wpłacił moich oszczędności, musiałbym być debilem jak większość na tym forum. Wpłaciłem wolne środki, które nawet jak stracę, nie obniżą one mi mojej stopy życiowej. No ale polaczki-cebulaczki wiedzą najlepiej. Najpierw poszukaj winy w sobie, a później obwiniaj innych !!! Sam podejmowałeś decyzje, sam określałeś kwotę i czas. Zastanów się nad tym !

MATYLDA

MUSISZ SPRAWDZIĆ CZY WSZYSTKIE DANE SĄ POPRAWNE I CZY PRZELEW JUŻ WYSZEDŁ Z SUPPORTU.TRZEBA ZADZWONIĆ DO NICH OK G 9:00 RANO DO BIURA I PRZYNAGLAĆ CO Z WYPŁATĄ???MUSI BYĆ JAKIŚ BŁĄD MOŻE W FORMULARZU WYPŁATY ,ALBO CZEGOŚ NIE DOPISAŁEŚ,LUB ŹLE JEST KWOTA.

Balasek

Pani Krystyno. Gratuluje ! Niewiedza ludzi jest bardzo cenna. Przynajmniej dla ogółu Brokerów. Naiwność kosztuje. Ja włożyłam 6 tys. straciłam 3 tys na 3 pozycjach i odbiłam się na złocie. Summarum jestem na 1200 + . Pozdrawiam i Dziękuje.

kisia

A jeśli jestem analfabetą to trzeba było koniecznie wykorzystać moją niewiedzę, namówić mnie i ograbić z dorobku całego życia, tak jak to zrobiła Maja i spółka.Zobaczcie sobie ile zarobiłam dzięki Waszym prowadzącym. Zobaczymy jak długo będziecie dorabiać się na cudzej krzywdzie. Dziękuję Ci Maju za obiecane zarobione pieniądze na dom. Niech Bóg Cię ma w swojej opiece. Krysia Korsa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Noble Option spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kajetan Poznański

Firma Noble Option szuka takich analfabetów. Inteligencja z nimi nie rozmawia, bo wie czym to pachnie.

powyższa rada jest od zespołu noble option

ogarnia mnie smutek :(

Z całym szacunkiem, większość z Was, piszących komentarzy, że Noble Option to oszuści, to analfabeci. Nie ma się co dziwić, że tracicie, skoro sprawia Wam trudność napisanie poprawnie jednego zdania, to co dopiero przewidzenie czegokolwiek na "binarach". Proponuję, żeby większość wylewających łzy na forum, usiadło sobie w kąciku, przemyślało swoje życie i zajęło się czymś bardziej rozwijającym (np. nauki gramatyki i ortografii). Jeśli uważasz,że każda pozycja da Ci wygraną, NIE INWESTUJ! Ludzie, Wy sami z własnej woli wpłaciliście pieniądze, podjedliście ryzyko, akceptowaliście regulamin (nie czytałeś, pluj sobie teraz w brodę). Tyle ode mnie, smutek ogarnia mnie, kiedy widzę komentarze, takich "profesjonalistów" ;]

kisiel - analfabeta

Patrząc na twoją gramatykę kisiel, z pewnością jesteś oszustką. Jakim cudem, ktoś tak "inteligentny", może mieć 60 tys złotych ? :)))

kisia
@kisiel - analfabeta

Widzę że Ty analfabeto nie wiesz nawet co to gramatyka

Do generał anders - Nie jestem niczyim pracownikiem, ale z tego co piszesz i w sposób w jaki zamieszczasz te posty wskazują na to że jesteś typowym burokiem, który poprostu nie rozumie co się do niego mówi. Zainwestowałem u nich na początku mało bo 1500 zł i sam otwierałem pozycje bez czekania na kontakt ze strony opiekunów. przegrałem prawie wszystko bo się na tym zbytnio nie znam, ale byłem świadom że tak może się stać. Zadzwonił do mnie Pan Krzysztof i ustaliłem z nim strategię, mam otwarte pozycje do piątku 18:10 i póki co wszystko się sensownie odrabia. Jeżeli nie rozumiecie co się do was mówi i jesteście gburami z którymi nie da się rozmawiać i nie polubicie się z opiekunem to prawda jest taka że później będziecie zamieszczać takie durne komentarze. To są inwestycje - nie produkt gwarantowany ludzie czytajcie ze zrozumieniem. PS nie kminie jak tacy idioci mogą prowadzic firmy i zarabiac duże pieniądze... naprawdę intrygujące

mateusz

kisiel "nie podejmowałam żadnych decyzji bo wszystko dyktował mi prowadzący"-a co Ty mózgu nie masz? Sama nie potrafisz decydować? Ktoś tam napisał,że opiekunowie to farfocle. Zgadza się,banda idiotów a nie osoby kompetentne. Też na początku się ich słuchałem,trochę przegrałem i od tamtej pory ich nie słucham. Dzwonią do mnie ale nie mam zamiaru odbierać. Odrobiłem straty i teraz jestem na zero. Zastanawiam się czy nie wypłacić środków ale z drugiej strony samemu da radę zarobić. Apel do wszystkich: macie mózgi więc śledźcie wydarzenia sami i przekładajcie je na inwestycje. Trochę logicznego myślenia. Pozdrawiam.

scarabeusch
@mateusz

hahahhahahaha tez jestem po rozmowie i co z tego? Moge zainwestowac kilka złotych bo w toto tez gram ... Natomiast jeżeli nie odrabia ktoś lekcji i nie słucha tylko swoja ignorancje zwala na prowadzacego to lekcja lenistwa jest bardzo droga. Zawsze mozna się wycofać tylko zanim to zrobisz to musisz poznać konsekwencje w przypadku zysku i straty. Konsultant Ci podpowiada ale do Ciebie należy decyzja. Nie znasz sie na tym to sie pytas. Nie rozumesz to sie pytasz a jak jeszcze nie rozumiesz to uciekasz..... Proste Jak slońce i jasne jak drut

jestes dupa

Nie wiem kim jesteś, ale jesteś na pewno oszustką. Tak, jak ten paweł polak, co chce sprawę do sądu kierować, a nie chce nic więcej napisać, jak tylko prześlij dowód, prześlij skan!!!! Fałszywi ludzie piszą cały czas komentarze ze stracili tysiące... -debile.

Jestem po wstępnej rozmowie z konsultantem i nie wierze w to co tutaj czytam. Sami wpłacacie swoje pieniądze na SWOJE konta ! Nikt za was nie decyduje ile macie wpłacić i ile macie zainwestować. Sami wybieracie aktywo, czas, kierunek ruchu wartości,oraz kwotę inwestycji. Konsultant z którym rozmawiałem nie obiecywał mi złotych gór, powiedział mi o ryzyku jakie się z tym wiążę, oraz ostrzegał że nigdy nie inwenstuję się pełnej kwoty depozytu. Nie wiem jak masz na imię, ale jeżeli to co piszesz jest prawdą to na prawdę jesteś kretynem. Musisz pamiętać że wszystko było w twoich rękach, sam podejmowałeś decyzję dotyczącą inwestycji, oraz kwotę którą przeznaczyłeś na nią. Więc żal miej do siebie. Ja dzisiaj wpłacam pieniądze i za tydzień napisze wam jak mi poszło. A komentarzami się nie przejmuję, bo w sieci w tych czasach na każdego jest coś miłego. Pozdrawiam i do usłyszenia

Kubuś

Ja trzy tygodnie temu wpłaciłem 2 tysiące a mam 5,5 tysiąca . Na liczby binarne jest metoda zawsze inwestuje 100 zł na zielone jak nie wejdzie znowu inwestuje 200 zł na zielone a jak nie wejdzie 400 zł na zielone . I w końcu sie wyrównuje . to jest troszkę lepsze niż gra nw ruletkę :P

clarck Gable

sugeruję lekturę regulainu. Jest tam między innymi zapis, że w pierwszej kolejności rotują środki inwestora a dopiero później bonus. Tak jest u każdego brokera. Stąd może wyniikać to że jeszcze nie otrzymałeś pieniędzy

max

Powiem krótko... To są inwestycje. Raz się wygrywa, raz przegrywa. Nawiązałem niedawno współpracę, nie inwestuje dużymi kwotami, ostrożnie dywersyfikuje kapitałem i jest to różnie. Na ten moment jestem lekko na + i mam nadzieję że tak będzie nadal.

BORSUK 2

W NOBLE - OPTION OPIEKUNI INWESTYCYJNI TO PAPROCHY ..]

do CENIA

Z jakiej firmy jesteś? Jaką polecasz do inwestowania?

Oferty Pracy

Account Manager Noble Option 2016-01-19 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Jedna z najlepszych platform opcji binarnych w Polsce poszukuje pracowników. Jesteś pewny/a siebie, umiesz sobie poradzić w każdej sytuacji i nie masz problemu ze zwykłą rozmową z ludźmi? Być może czekamy właśnie na Ciebie! Do świeżo powstałego działu szukamy osób na stanowisko Account Manager. Czym różnimy się od innych, czym możemy zmotywować właśnie Ciebie, żebyś przyszedł/przyszła do nas?   1) Możliwość uczestnictwa

ortografia na najwyższym poziomie
@Oferty Pracy

poziom wiedzy? Poziom przyswajania wiedzy i przekładania go na zysk?

czlowieku widać ze dodajesz juz tu kolejny post, zastanawiam się czy nie wpłacić tam pieniędzy bo i tak będę inwestował sam, ale zastanawia mnie czemu tacy ludzie jak ty dorywają się do internetu. spamujesz z różnych nicków i myslisz ze robi to jakas roznice. Niech ktoś się podzieli tym ile zarobił a nie ile stracił - taki jest rynek

do puzniej

co to (usunięte przez administratora) za inwestor,który piszę 'puźniej' Sam inwestuje i jestem zadowolony,a Ty (usunięte przez administratora) troglodyto zainwestuj w słownik

uwaga

A co ma ortografia do inwestowania heh najbardziej irytuje to że namawiacie ludzi żeby inwestowali kase obiecując obiecując złote góry a to wszystko lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Option - Warszawa

Noble Option