Opinie o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie IAG GBS POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. w Kraków

Sheriff z WTS

A tam cicho być

Kicia

Się dzisiaj podziało

Poinformowany123
@Kicia

Co takiego?

Niedoszły pracownik

Niedawno byłam na rozmowie w tej firmie. Nie była to moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, ale ta była najgorsza i najbardziej żenująca w moim życiu.... Menedżer wykazał się kompletnym brakiem profesjonalizmu, żałuję tylko że poprostu z tej rozmowy nie wyszłam...

Wawa
@Niedoszły pracownik

Nie przejmuj się. W tej firmie nie pracują profesjonaliści.

Ela

Dzień dobry wszystkim chciałabym się dowiedzieć czy jaki procent czasu pracy zajmują podróże służbie.

Heja
@Ela

Zalezy w jakim dziale. Od 0% do 50%

Kasiunia

A jak się sprawuje Group Head of Procurement Development - MR, który przeszedł z ABB? Pokazał się z dobrej strony?

@Kasiunia

jeszcze nie, ale dalej cierpliwie czekamy

Papa smerf
@Kasiunia

Jak dotąd ewidentnie nic a siedzi już 8miesiecy no ale co to ma za znaczenie tak ta firma wyglada

Kaczatko
@Papa smerf

Ta firma słynie ze swoich wyborów rekrutacyjnych co jeden to lepszy

OpenSpace
@Kaczatko

MR to inteligentny i bardzo sympatyczny gość, ale chyba nie ma zbyt dobrej reki do ludzi - w ABB awansował ludzi często bez wymaganego doświadczenia i kompetencji, na zasadzie "ją/jego lubię", głośny jest przypadek MK, team liderki transition/tacticali, komentowany na tym forum. Mam nadzieję, że wyciągnął wnioski z błędów przeszłości i teraz jest profesjonalny i dokonuje przemyślanych wyborów

Rzeczpospolita kolesiostwa
@OpenSpace

W średniowieczu ręce obcinali jak ktoś nie miał dobrej ręki w dzisiejszych czasach wszystko uchodzi płazem niestety

Kozioł

Gdzie słyszałeś?

koala
@Kozioł

Cokolwiek dobrego o tej firmie - to musi być "fake news"

Natalia

@Anonimowa Dziękuję za wypowiedź. Czy mogłabyś napisać, jak bardzo znacząco Twój zakres obowiązków różnił się w stosunku do tego, co zostało Ci przez rekrutera firmy IAG GBS przedstawione? Wspomniałaś również o nadgodzinach. Rozumiem, ze mimo wszystko są one płatne, tak? Jeśli nie, to czy można je odebrać w innym dniu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Anonimowa

Aha. W wielu działach jest dużo nadgodzin, a na rekrutacji powiedziano że ich nie ma = okłamano mnie.. Zresztą wiele osób mówiło że okłamano je na rekrutacji.. Coz, finalnie mój zakres obowiązków znacznie różnił się od tego na który się umawiałam..

Anonimowa

Spotkalam w firmie wiele inteligentnych i dobrych ludzi. Niestety duzy pęd, generujacy chaos i presje.. Dodatkowo plotki, brak szacunku, wybujałe ego młodych osób na wysokich stanowiskach.. to wszystko generuje w tej firmie duzo niepotrzebnego stresu i przykrych sytuacji.

Natalia

@Xoxo Składałeś już aplikację na staż? Jeśli tak, daj znać jak przebiegała rekrutacja oraz jakie były Twoje pierwsze wrażenie z kontaktu z firmą IAG GBS POLAND. Wszelkie informacje są cenne dla innych użytkowników. @qwerty Czy aktualnie prowadzone są rekrutacje na staż? Czego oczekuje się od kandydatów?

Xoxo

Jak wyglądają praktyki/staże w tej firmie w dziale finansów? Jakie wynagrodzenie, atmosfera, możliwośći dłuższej współpracy?

qwerty
@Xoxo

Staż trwa 3 miesiące które mogą być przedłużone o kolejne 3 miesiące (o ile obie strony są zainteresowane). Generalnie poszukiwane są osoby, które mogą po stażu zostać zatrudnione na stałe. Ewentualna oferta zależy od tego jak stażysta dawał sobie radę w trakcie stażu i tego czy są wolne etaty. Kilka osób trafiło już ze stażu do firmy na stałe.

Natalia

@Xyz Widocznie wpisy o których wspominasz musiały naruszać regulamin forum, tak jak już opisałam to wcześniej, w innym przypadku nie zostały by usunięte. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem w celu rozwiania wątpliwości: https://www.gowork.pl/regulamin @anonymous zależy nam na poznaniu realnego obrazu pracy w firmie IAG GBS POLAND, jeżeli nie masz nic merytorycznego do dodania, w porządku, tylko lepiej odpuścić niż dodawać nic nie wnoszące, obraźliwe wpisy.

Rihanna

Napiszcie coś nowego, to moja ulubiona telenowela ela ela umbrella ela ela oh oh oh oh oh oh

Natalia

@Porada Na forum GoWork.pl komentarze negatywne, odpowiednio uargumentowane nie mogą być usunięte. Wyjątkiem są sytuacje, w których dany wpis łamie regulamin forum (na przykład jest obraźliwy, zawiera wulgaryzmy, ujawnia konkretne dane osobowe). @Byly W jakim dziale firmy pracowałeś i jak oceniasz tę firmę na tle innych krakowskich firm? Jaki jest według Ciebie największy plus, a jaki największy minus firmy IAG GBS POLAND? Czy możesz coś napisać na temat atmosfery w firmie lub w Twoim zespole? Podobno firma IAG GBS POLAND zapewnia pracownikom bardzo dobre wynagrodzenia. Czy zgadzasz się z tą opinią?

Xyz
@Natalia

Nie do końca prawda z tym usuwaniem. Były komentarze usunięte przez gowork które mówiły prawdę (o słynnym dziale HR) bez nazwisk i bez obrażania ale szefu wolał polecieć na policję bo piszą prawdę w internetach. Także tego...

Natalia

@anonymous, czy od czasu ostatnich wpisów na forum, zaobserwowałeś jakieś pozytywne zmiany w atmosferze w firmie IAG GBS POLAND? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat, czy uważasz, że dotychczasowe wypowiedzi są zgodne z prawdą i wiarygodne? Może chciałbyś podzielić się swoją opinią, na pewno będzie ona cenna w kontekście pełnego obrazu o firmie.

@Natalia

Puknij się w głowę zamiast pisać bzdury

Natalia

@M.i.a.m Negatywnie wyraziłaś się o kontakcie z niektórymi pracownikami firmy. Czy rzeczywiście uważasz, że w tej sprawie nie dało się zrobić nic więcej? Może warto było szczerze porozmawiać o zaistniałych problemach? W komentarzach koncentrujecie się na atmosferze między pracownikami. Czy możecie napisać coś więcej na temat proponowanych warunków? Czy firma IAG GBS to dobre miejsce dla młodych osób zainteresowanych lotnictwem? Jakie dodatki pozapłacowe oferuje ta firma swoim pracownikom?

@Natalia

Pomyśl raczej o tym co można w firmie zmienić żeby pracownicy firmę oceniali lepiej a nie tylko na pisaniu bezsensownych komentarzy na go work....

M.i.a.m

Po ponad roku pracy w tej firmie zdecydowałem się uciec. To nie jest firma dla normalnych ludzi. Kiedy próbujesz rozmawiać z szefem HR okazuje się że jego jednym zadaniem jest gojenie pracowników i znęcanie się nad innymi. Oni i jemu podobna "klika" stara się zamienic firmę w swój własny folwark.

Porada

IAG GBS POLAND jesli chce sie rozwijac jako firma przyjazna pracownikowi, powinna rozwinac korporacyjna kulture i wartosci, w jaki sposob nalezy zachowywac sie z szacunkiem w pracy. Jesli szef obgaduje pracownika przy innych pracownikach lub sie wysmiewa, to swiadczy o bardzo niskich moralach i kulturze pracy. Firmie przydalyby sie treningi onboardingowe, gdzie pracownikom sa przekazywane wartosci aby sie wzajemnie szanowac, nie wysmiewac, nie obgadywac, nie dystkutowac o polityce. Jak management powinien szacowac workload pracownikow, czy czasem nie daje komus pracy na 12-14 h dziennie i weekendy, jesli chca zatrzymac rotacje.

@Porada

Niestety to prawda. Manager z Process Leadem obgaduje członków zespołu. Robią to oficjalnie, bez wstydu potrafią dokuczyc,wyciągnąć rozmowę z 1-2-1 na forum publicznym. Fatalnie dobrana kadra zarządzająca, ludzie z łapanki. Podejście jest takie,że masz im dziękować,że możesz pracować w tej firmie. Obrażanie pracowników, wyśmiewanie, poniżanie to standard w tej firmie. Ludzie odchodzą z tej formy szybciej niż przychodzą. Kompletny bałagan,brak zasad,nierówne traktowanie, umniejszanie zasług,przypisywanie sukcesów przez PL (kompletnych pomyłek na tym stanowisku ) to standard. PL nie ma zielonego pojęcia o procesie,nie potrafi prowadzić zespołu. Buduje swoje poczucie wartości kosztem innych.

Porada

Ja obserwowalam obgadywanie na poziomie head'a dlatego tez zdecydowalm sie opuscic firme. Komentarze, kogo szef lubi, kogo nie. Odzywki "Musialam Cie przyjac do mojego zespolu, bo mi kazano" Brak strategii rozwoju projektu. Zabranianie proszenia wspolpracownikow o dane, a wymaganie szybkich rezultatow. Ukrywanie danych przed operating carriers. Wysmiewanie sie z pracownikow, ktorzy odeszli. Zaklamywanie rezultatow wynikow testow lingwistycznych bez przeprosin.

Porada

Firma moze skasowac ponownie te komentarze, co oczywiscie poprawi PR przed przyszlymi pracownikami, ale moglaby z tego wyciagnac wnioski. I nie chodzi tutaj o wymiane kadre, ale o przeszkolenie.

@Porada

A zapomnialam dodac obgadywanie pracownikow British Airways, ktorzy utrzymali swoje stanowiska, badz zostali zdegradowani. Najgorszym ponizeniem zawodowym bylo dla mnie jak Head do mnie podeszla, zeby z satysfakcja mi powiedziec, jak nie zdalam kursow hiszpanskiego, dlatego tez nie moge kontynuowac kursu, a mialam zdane na ponad 90% i bylam wytypowana do grupy szybko uczacej sie. Sama tez back upowalam role hiszpanskojezyczna I tlumaczylam headowi emaile.

Micky
@Porada

Potwierdzam - nic dziwnego skoro management to ''odrzutki'' z capa ibm i innych firm o których wiadomo wszystko... Przestępują nogami i próbują trwać '' bo pensja niezła i nic tylko ''pierdzenie w stołek i siedzenie i czekanie'',ale to się nie uda bo kultura organizacyjna i merytoryczna ludzi zarządzających żadna- totalne dno i nihilizm. Zresztą centrala nie widzi potrzeby aby to centrum dalej funkcjonowało i chcą go zlikwidować- brak wartości dodanej...

Goodbye IAG:)

Forma bardzo slabiutka, dzial HR rozlazly i niekompetenty, nikt niczego nie kotroluje, tylko z buta czlowieka traktuja. Arogancja na najwyzszym poziomie. Nie polecam

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

@Piotr

do jakiegoś konkretnego działu?

Zostaw merytoryczną opinię o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IAG GBS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IAG GBS POLAND Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Opolska 114
    31-323 Kraków

IAG GBS POLAND Sp. z o.o.