Opinie o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie IAG GBS POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. w Kraków

Obecny pracownik

Uważam, że jestem w odpowiednim miejscu. Tu wszystko się rozwija dopiero. Wiąże się to z odpowiedzialnością na innych, ale wszystko jest do ogarnięcia o ile ma się mocną głowę. Ludzie bardzo w porządku. To co się tutaj wypisuje, to w dużej mierze bzdury jeżeli się nie odsieje frustratów z działu zakupów. Jest spory luz, najważniejsze, aby zrobić swoje. Nikt tu nie siedzi z zegarkiem w ręku, nikt nie sprawdza i nie stoi nad Tobą. To nie jest zwykłe korpo jak dla mnie, ale o tym polecam się samemu przekonać. Ja osobiście polecam.

@Obecny pracownik

Hahhahaha ale jaja skąd oni wzięli tego klowna,” tu wszytko rozwija się dopiero” człowieku nie wiem w jakim cyrku rozszmieszales ludzi ale naprawdę przestań bo to tutaj już się zwinęli do poziomu dna w jeziorze Bajkał .

Hed nad hedy

Coraz więcej pozycji zostaje przeniesione do Madrytu i Londynu za niedługo odtrąbimy koniec tworu o nazwie IAG GBS w Krakowie

Mikro hed
@Hed nad hedy

Czekam na te Chwile od dawna. Była to naprawdę fajna przygoda ale skończyła się w 2017 teraz to już równia pochyla .

Dariusz
@Hed nad hedy

Masz na myśli, że firma się tam przenosi? Kadra pracownicza też zostaje oddelegowana za granicę, czy jednak w związku z tym szykują się zwolnienia? Napisz proszę więcej informacji.

Truskawkowy kefir
@Dariusz

Mam na myśli ze firm się tam prędzej czy później wynosi, kadra pracownicza się tam nie przeniesie bo zatrudniają swoich a biuro w Krakowie jest sola w oku zarządu. Jest to bardzo skomplikowane ale generalnie od stycznia 2017 nastąpiło celowe działanie mające na celu zdemotywownie pracowników w Krakowie tak żeby sami zaczęli odchodzić tak żeby mieć argument ze Krakow jest nie stabilny i nie gwarantuje business continuity. Co miało dać zgodę na otwarcie na powrót etatów w Madrycie i Londynie co się dzieje . Tyle w temacie

Turbulencja
@Truskawkowy kefir

A najgorsze w tym wszystkim jest to ze to co powyżej napisano jest prawdziwe . Przez te firmę przewinął się naprawdę najlepszy sort ludzi z jakim pracowałem mega profesjonaliści znający się na zakupach. Jedno trzeba przyznać tej firmie ze potrafiła zatrudnić dobrych rekruterow w 2015/2016 którzy zbudowali ekipę której już nigdy i nigdzie nikt nie zlepi

Okoń z rosołu

To nie tak ze wszystko jest czarne albo białe. Serio firmy dzieła się tylko na te w kompletnym chaosie lub te z procedurami na wszystko? Jak tak uważasz to pewnie o rynku pracy wiesz niewiele a praca w iag jest twoja pierwsza. W iag istnieją procedury które jednak nie są respektowane przez nikogo bo jeśli ktoś z opcosow sobie coś zazyczy to jest to swietosc i po trupach trzeba to dostarczyć. Dodaj do tego systemy które nie działają i masz mieszankę wybuchowa i gwarantowana codzienna frustrację.

Czy IAG GBS POLAND Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Julian

Tylko oni im zostali ????

Briareos

Hej, czy ktoś mógłby coś napisać o stanowisku Vendor Master Data? Jaki team/manager? Czy duży nakład pracy? Często wykorzystywany jest VBA? Jak z home office? Ile dni w miesiącu można pracować z domu? Jakie zarobki na tym stanowisku?

Briareos
@Briareos

Fajne forum, zamiast dostać odpowiedź na pytanie to dostaje smutne lub płaczące buźki jak w przedszkolu... szkoda bo chciałem się dowiedzieć czegoś o zespole Vendor Master Data od strony pracowników...

Oko rosolu
@Briareos

Niestety z ten team z prawdziwym vmd ma wspolna tylko nazwę. VBA tam nie ma, SAP na poziomie podstawowym. Manager w ogóle nie wie co robi jego team bo kompletnie się na tym nie zna. I często jest nieobecny. Ogólnie nie polecam i widzę że zespół się już zaczyna sypać. Plusem jest ho ale minusem nadgodziny (bardzo często) i ciągły chaos.

@Oko rosolu

Być może Twoja odpowiedź pomoże w jakiś sposób @Briareos. Nadmieniłeś coś o nadgodzinach w IAG GBS. Jestem wobec tego ciekawa, czy dostajecie za nie dodatkowe wynagrodzenie. Jak to zatem jest?

Oko rosolu
@Monika

Nadgodziny najczęściej są do odbioru jeśli ktoś wszystko wpisuje w rejestr. Ale nie to jest problemem tylko częstotliwość występowania tych nadgodzin????

@zniesmaczony Czy polecasz to miejsce dla osoby z dobrym angielskim, ale takiej która dopiero zaczyna karierę zawodową? Na jakiego rzędu wynagrodzenie może liczyć taka młoda osoba? Napiszesz bardziej szczegółowo na ten temat?

Samarytanin

Cześć , Można prosić opinie o dziale Treasury? Jeśli ktoś z was pracował lub słyszał. Dzięki

Stefan
@Samarytanin

Dawno nikt nie wypowiadał się w tym wątku o firmie. Widzę, że jesteś zainteresowany zatrudnieniem. Niestety nie mam informacji o tym dziale, ale mogę podać Ci aktualne oferty zatrudnienia. Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/iag-gbs-poland-sp-z-o-o,21376 znajdziesz sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Twoja opinia odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej jeśli się na nią zdecydujesz będzie bardzo cenna, więc zachęcam Cię żebyś ją zostawił.

Były już na szczescie

Doszły mnie słuchy ze elita Procurmentu zaczyna się sypać teraz już poleci z górki

Czołem
@Były już na szczescie

Co na to Mateusz R.? Reaguje jakoś?

Niewiadomuy
@Były już na szczescie

Sypie i dlatego szukają intensywnie kupców? Jeśli z górki to będą czystki i będzie szansa na lepszą atmosferę pracy?

@Czołem

Na forum panuje regulaminowy zakaz podawania imion oraz inicjałów osób pracujących w danej firmie. Jest to spowodowane ochroną tożsamości. Jeżeli wpis łamie powyższy zakaz, może zostać usunięty przez administratora. W przypadku wątpliwości, zostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Maradona
@Były już na szczescie

Co prawda to prawda dzieje się oj dzieje

Jemenczyk
@Były już na szczescie

Nie ma już chyba osoby która nieszukalaby pracy z 8 piętra wiec generalnie z górki :)

Jemenczyk
@Jemenczyk

Oby każdemu szukającemu udało się znaleść tego sobie i wszystkim szukającym na święta życzę

caleigh
@Jemenczyk

No to macie wesoło w tej firmie :-D

Bunia
@Jemenczyk

Czy ktoś moze mi teraz nakreślić jak sytuacja ma sie w firmie? Cos lepiej, dalej duzo osob sie zwalnia, czy juz większość nowych przyjęli?

Święty Mikołaj
@Jemenczyk

Wsrod nocnej ciszy ........

Hej kolenda kolenda
@Święty Mikołaj

Szykują się kolejne odejścia , w sumie jest to smutne ze firma pozwala odchodzić ludziom w których zainwestowała tyle kasy, wiedza znika i za chwile nie będzie miał kto szkolić tych co przyjdą.

Mrowkojad
@Hej kolenda kolenda

Tez słyszałem ze kolejne osoby odchodzą , narazie im się udawało bo jakoś się to zazębiało ale teraz będzie problem bo odchodzą Mega doświadczeni i przychodzą ludzie może z wiedza zakupową ale totalnie bez wiedzy biznesowej a tutaj jest to bardzo istotne i nie będzie mial kto tego przekazać

Hsk
@Mrowkojad

Rekrutują na data analyst PBF hyperion- czy to dział w którym jest taki (usunięte przez administratora) ze wszyscy odchodzą?

Poinformowany123
@Hsk

To jest zespół opisany przez Poinformowanego89 dwa komentarze niżej. ;)

Hsk
@Poinformowany123

Dzięki!

Miranda
@Były już na szczescie

Ja bym powiedziała ze się posypała wlasnie w zeszłym tygodniu

Samantha

Podbijam tego z Nowym Rokiem sobie i innym zycze

Element ukladanki
@Były już na szczescie

Kulka śnieżna się zaczęła toczyc wiec słuchy chodzą jak najbardziej prawidlowe

Szczesliwy
@Jemenczyk

Dzięki znalazłem składam wypowiedzenie w poniedziałek

Najszczesliwszy
@Szczesliwy

W końcu i do mnie los się uśmiechnął składam wypowiedzenie pod koniec stycznia. Powiem Wam kamień z serca naprawdę przychodziłem tu ze wstrętem

ciekawski
@Najszczesliwszy

A można wiedzieć do kogo teraz idziesz ze wstrętem :-)

Najszczesliwszy
@ciekawski

Wstręt zostaje a ja odchodzę z ulga

Wielkanoc
@Hej kolenda kolenda

Za chwile wchodzimy w adwent wiec trzeba będzie zmienić retorykę

Pisanka
@Wielkanoc

Chyba w post

Pet
@Hej kolenda kolenda

To prawda ale już nawet nowy Lead z handlingu się wynosi ponownie do siebie

Lululandia
@Pet

Przyszedł, zobaczył i stwierdził nie uratowania ja się nie dziwie patrząc na ta kategorie

Bzik
@Lululandia

Super gość szkoda ze poszedł ale mu się nie dziwie pare lat w biznesie jest zobaczył co się dzieje i wiedzial ze nie przeskoczy polityki

Kicia z siódmego
@Najszczesliwszy

Wiadomo ile osób podziękowało pod koniec stycznia ?

Jenny z chatki za rogiem
@Były już na szczescie

Już połowa ze sławnej elity się bawi się gdzie indziej, druga połowa Obstawiam tez zabawy spragniona

Roger za winkla
@Jenny z chatki za rogiem

Oj spragniona spragniona

Rusek
@Czołem

Tak dostał palpitacji

Dzieki

Ciekawa
@Najszczesliwszy

Ile osób złożyło wypowiedzenia w lutym jakoś cicho na forum

poinformowany
@Ciekawa

Nie wiem ile, ale po opiniach slychac ze znowu bedzie wysyp

Pogromca angoli
@Bunia

Nima już nikogo nawet najwyżsi ranga z Krakowa maja konto premium na linked in wiec tez szukają roboty. Ale co się dziwić nie potrafią nawet z honorem opuścić Uni, ta ich fałszywa mentalność wychodzi bokiem. Angol zawsze będzie angolem

Mal and company
@Bunia

Z firmy odeszli wszyscy z więcej niż dwa lata stażu, zostali tylko Ci co przyszli pare miesięcy temu oraz studenci . Takiej akcji dawno nie widziałem generalnie praca habilitacyjna z psychologi pracy tego by nawet nie była wstanie ogarnąć

U2
@Mal and company

Bzdury. Być może w procurmencie, który jest tylko kawałkiem firmy i to nie największym.

U3
@U2

Wystarczy to świadczy o tej firmie

Ktoś kto nie boi się nikogo
@Były już na szczescie

Nima elity elita poszła do bardziej rozwinetej organzacji zostały same niedobitki

Dzingis_Cham
@Ktoś kto nie boi się nikogo

Co to za bardziej rozwinięta organizacja? Gdzie mam aplikować?

Daleko dalej jak jak dalej
@Jemenczyk

Słyszałem ze nie ma już osoby która w grudniu 2018 szukała pracy na 8 pietrze. Wszyscy znaleźli. Gratulacje!! Kto normalny tam by wytrzymał , ale jak widać są osoby które sobie chwała atmosferę, przypuszczam ze są to HR co budują PR którego już nikt w Krakowie nie naprawi to co poszło w rynek nie zginie !!!

Ciekawa

Cześć, czy moglibyście napisać jak wygląda obecnie sytuacja w dziale zakupów?

Tom
@Ciekawa

Wszystkie osoby, które miały pojęcie o zakupach odeszły z GBS - zostały studenci po night shiftcie pracujacy jako buyerzy. To nie te zakupy co 2-3 lata temu gdzie faktycznie ludzie z największym potencjałem, ambicją pchały ten procurement do przodu.

@Tom

Posiadasz sporą wiedzę na temat ogólnego działania firmy IAG GBS POLAND - nie da się tego ukryć. Widziałam, że aktualnie chcą zatrudnić tam kilka osób na różne stanowiska. Jednak wszystkie ogłoszenia są w języku angielskim i dlatego też moje pytanie brzmi: czy pracodawca ten wymaga znajomości tego języka na zaawansowanym poziomie (C1, C2), czy wystarczy średnio zaawansowana znajomość? Wyjaśnij nam to.

Król

Hehehheh jak zawsze wszystkożerny nic nie robić

Son of glass

Nic nie umiem ale zarządzam naklamalem na interview. Generalnie nie umiem zarządzać ludźmi, ale jestem, bo wiernie sluze i wykonuje pokornie wszystko polecenia. Generalnie nigdy się nie uczyłem wszystko co robię to prowizorka . Jestem służalczym sprzedawczykiem i zrobię wszystko żeby się przypodobać , nieważne ze nie potrafię popatrzeć rano w łazience w lustro to naprawdę nie wazne . Nie wazne ze wszyscy dookoła: biznes moi podwładni, dostawcy uważają mnie za debila to sie nie liczy. Wazne ze trwam !!!!

Son of the moon
@Son of glass

Hehehe ciekawa samoocena no jak bym go znał trochę w sumie to chyba wiem o kogo chodzi czy to wszem znany (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)z z krainy wina i sera i chyba lubi żaby i ślimaki . No nic dodać nic ująć ????

Córka rybaka

Ale jaja, Maciej rozwalił system więcej takich Maćków i całe to IAG pójdzie do piachu. Mega współczuje tym którzy tam jeszcze zostali

Brylantyna

Ponoć Zośka znika wkrótce a idzie pierestrojka wiatr odnowy wywieje skostniałych towarzyszy

Renifer z rovaniemi
@Brylantyna

Co tam słychać moi mili dawno mnie tutaj nie było,kto ze starej ekipy został?ktos mi mowil ostatnio ze zakupy wracają do Londynu , potem znowu ktoś opowiadał ze CPO się ma zmienić No cóż w IAG jak zawsze wesoło

Barnaba
@Renifer z rovaniemi

Generalnie z tego co wiem to z elity już tylko jedna osoba , 99% elity już podziękowała IAG, wiedzy pozostało zero i raczej zakupy W Krakowie zmienia się w typowy back office , strategic wraca do Londynu jak przepowiedziano tutaj parokrotnie

Stokrotka 7

Generalnie rzecz biorąc, jesli ktos chce spac spokojnie to powinien sie trzymac z DALEKA od tej korporacji. Tak jak juz ktos wspominal, kadra zazrzadzajaca duzo umiejtnosci zarzadzania nie posiada, poza tym zero szacunku do czlowieka, oklamywanie i mydlenie oczu to na chleb powszedni w IAG. Osobiscie szczerze odmawiam rekrutowania sie w teamie OTC !!! OTC Team zarowno Iberii jaki i BA wymienia sie regularnie, nie duzo osob wytrzymuje zagrania kadry zarzadzajacej, w sumie manadzera z prawdziwego zdarzenia to tam dawno nie bylo... ogolnie, jesli ktos lubi masochizm to OTC jak najbardziej:)

Zmiana pracy

W tym momencie shell rekrutuje kupców polecam kasa do 13 k w zależności od doświadczenia. Ciekawe benefity bonus do 12% dofinansowanie posiłków 50%, fundusz socjalny , karty paliwowe.

Pluton
@Zmiana pracy

Nawet misiek w shellu wylądował , pewnie nie nadlugo znając jego wiertarki

Makumba
@Pluton

Hahhahha nie wiedziałem ze chłopek z fryzura na Lolka i bolka w shellu

Piotrek

Pracowałem w procuremencie, wiec moge sie wypowiedziec o firmie jedynie przez pryzmat tego działu. IAG to najgorsze korpo jakie znam, a pracowałem w kilku. Totalny bałagan i brak czasu na cokolwiek. Nie polecam.

Bajerka
@Piotrek

nie jest to klepanie PO jak w ABB czy innych tylko trzeba robić savingi i nikt za rączkę nie trzyma. Wole tak, bo studia kończyłam nie po to żeby robić małpia robotę

Brajan Szkot
@Bajerka

Ale w ABB nie ma funkcji fp&a wiec nie porównuj jabłka z gruszką... To jeszcze powiedz ze w gbs decydujecie o poziomie budżetow poszczególnych linii lotniczych i bierzecie aktywny udział w ustalaniu ich strategii finasowych na 5 lat w przód a nie tylko klepiecie co Wam powiedza to jeszcze dziś aplikuje bo w tej sytuacji raczej nikt mi nie powie ze jestem overqualified ;)

Airisz
@Brajan Szkot

Strategię na 5 lat kończymy w przyszłym tygodniu więc już nie zdążysz :-( Ale na budżet na kolejny rok we wrześniu/październiku jest jeszcze szansa :-)

Wiki
@Brajan Szkot

Klepanie PO to dział zakupów a raczej administracja zakupów a nie FP&A. Donoszenie savingow vs. klepanie PO to różnica między prawdziwymi zakupami a właśnie administracją zakupów.

Bayer2
@Bajerka

Dobrze piszesz!!! W wiekszosci firmach w Krk to zwykle klepanie POsow, a to strzal w kolano dla buyera!!!!!!

Nicka
@Bayer2

Tu nie ma klepactwa

lovel
@Nicka

a co jest?

7 pietro

Ja tylko czekam na info odnośnie bonusów ????

Jasnowidząca
@7 pietro

Widzę bonus w oddali jakiś taki zamazany obraz o ku...a znikł ????

Dzwon (Zygmunta)
@7 pietro

A wystarczyłoby trochę poczytać ogólenie dostępne materiały i sprawa byłaby jasna :-)

T5
@Jasnowidząca

Jak tam moi aviatorzy ostatnia prosta do bonusa cZekamy co nam zafundują leśne dziadki.

T3
@T5

Na ostatniej prostej było zawsze wiele upadków obym się mylił ale coś czuje ze dziadki borowe szykują dyskwalifikacje na Mecie

Aga

Chcialabym sie dowiedziec jakie sa widelki finansowe dla senior buyer? Czy firma oferuje bonusy? Duzo czytam na temat zlych moralow ale czy to nie pracownicy sami je generuja? Trudno mi uwiezyc ze nie jest to ukrocone przez managera?

@Aga

10-13 k

ABC

Ściema. Na Senior płaca max 9500 teraz. Na buyera 6000-7500 przy dobrych wiatrach. Szukają teraz ludzi do handlingu, cargo i cateringu bo praktycznie całe teamy się posypały. Osobiście polecam na rozmowie telefonicznej zapytać o jaki dział chodzi bo będzie można potem popłynąć...

Szajz
@ABC

Nie wiem jak jest max ale wiem ile miałem i wiem ile mieli u mnie w time i jest to więcej niż piszesz poniżej zdecydowanie nie polecam handlingu cargo i cateringu mega mlocka

Szajz
@ABC

Za 9500 mogą jedynie sobie zatrudnić ludzi 2 letnim doświadczeniem pawiany 4 tysie na auto miesięcznie Dla heda nieroba a kupca palca 9500 kto tam przyjdzie przy takim układzie kpina nA resorach

Winetou
@ABC

W tej firmie stanowisko senior buyer już dawno się przewartościowało i nic kompletnie nie znaczy, jak chcą to awansują na seniora kogoś co ma 26 lat i mało co widział jak i osobę co ma 15 lat doświadczenia w zakupach . W kasie czasem zero różnicy pomiędzy tymi ludźmi , potem się dziwą dlaczego ludzie odchodzą . Powtarza się cały czas jeden problem brak spójnej polityki brak wizji a wszystko to spowodowane jest bardzo miernym managementem zarówno w Polsce jak i w Londynie czy Madrycie .

Potwierdzam
@Winetou

Zgadzam się z Tobą @Winetou. Dużo by wymieniać przykładów gdzie ludzie rzucali papierami a potem zrozumieli ze ta firma to jednak przyszłość bo dostawali nagle seniora. Inni za przejście do innej kategorii bo nikt tam nie chce pracować itd. No ale co zrobić, jaki Pan taki kram niby, prawda? Szkoda, na prawdę ta firma mogłaby fajnie funkcjonować gdyby nie pewna Pani na szczycie i pare innych osób typujących nóżkami pod nią.

Ex

Firma ogolnie slaba i nie chodzi tutaj o place i skladniki okoloplacowe, bo to jest jak najbardziej w porzadku i na poziomie. Problemem firmy jest zasadniczo bardzo slaba organizacja i kadra zarzadzajaca ( chociaz sa tutaj tez wyjatki) . Input z rozmowy rekrutacyjnej nijak ma sie do rzeczywistosci w firmie. Nikt nic nie wie i nie mam zadnych planow. Robcie, robcie i byle by duzo ( chociaz tutaj nie do konca wiadomo po co i czy komus sie to w ogole przyda. Tragiczne systemy ksiegowe (sredniowiecze). Kultura etyczna w firmie to dramat. Obgadywanie innych, wysmiewanie sa na porzadku dziennym i to na forum - przez kadre zarzadzajaca. Przydzial obowiazkow tez z czapy. Jeden zbija baki a innemu przypisuje sie obowiazkow wyestymowanych na 30 godzin na dobe i nikt w tym nie widzi zadnego problemu.

Miś uszatek
@Ex

W zupełności się zgadzam, zarządzanie słabe kadra zarządzająca z przypadku i bo cie lubię to cie awansujemy. Generalnie najsłabsze korpo pod względem organizacyjnym , procurment rozpadł się w na początku 2017 pozostały niedobitki uzupełnione pospiesznie ludźmi którzy w poprzednich firmach klepali dane. W finansach rotacja niczym w muszli klozetowej wciąga wszytko i wszystkich. Generalnie uważam ze managerowie z Londynu sami nie wiedza czego chcą i dlatego tak to wyglada, albo wiedza czego chcą i dlatego tak to wyglada????

Klakier
@Miś uszatek

Dokładnie tak tak to wyglada Kraków liczy się coraz mniej i przestaje być strategiczny. Za niedługo zrobią z tego drugie ABB czyli klepacze do trzydziestki. Strategic Procurement powstaje w Londynie z wielkim mozołem i bardzo powoli nieco skrycie . Nie wazne ze maja tam cat leadow w wieku studenta ostatniego roku medycyny ważne jest ze władza pozostaje w londynie???? . Nadchodzą fajne czasy i zmiany które ogłasza już niedługo tylko to potwierdza ,

Pasterka z nazaretu
@Klakier

Jest to start up który w pewnym momencie zapadł na nie uleczalna chorobę wieku dziecięcego która niepozwolila się mu rozwinąć . Generalnie dla ludzi którzy lubią prace w stresie brak konkretnych celów na pożądny dziennym. Ciężko powiedzieć czy można się tutaj czegoś nauczyć generalnie kategorie zakupowe wysoko nie rynkowe wiec raczej mało pomoże to w szukaniu pracy.

Generał kiszczak
@Pasterka z nazaretu

Jedyne co ma sens to diety za wyjazdy.

Huahin
@Ex

Dziękuję za pomoc. W korpo pracuję na tyle długo że od razu można wywnioskować żeby się nie pchać do tej firmy

@Huahin

Nie pchaj się jest to mega kocioł kazdy z ludzi których znam narzeka i myśli o zmianie

Nicka
@Ex

Ja uważam ze można się tu dużo nauczyc

@Pasterka z nazaretu

Zgadzam się ktoś gdzies zapomniał czegoś wykonać i teraz trEbq pracy żeby to unormowac

Bogacz
@Generał kiszczak

Potwierdzam trochę tych diet jest czasem można i druga pensje uzbierac

Poinformowany89

Podobno z Datą Quality (Business Intelligence dla rekrutujących się) odeszły jednego miesiąca 4 osoby, a sam team mial 6 lub 5 osób, + team leader? Jak się rekrutuje cię na coś w stylu Data Analyst I Data Quality Analyst to uzajajcie na jaki team. Jak BI tomoze powiedzieć że chcecie większy hajs, oni was potrzebują :) PS ktoś wie co się tam stało?

Kisiel w majtkach
@Poinformowany89

W GH Procurement jedna osoba odeszła w marcu dwie są na l4 ze stresu jedna zmieniła kategorie.

Poinformowany69
@Poinformowany89

Ja znowu slyszalem, z nie wytrzymali korporacyjnej presji

Kozak
@Kisiel w majtkach

Ale teraz mamy nowego gwiazdora z Warszawki. Wszystko ruszy z kopyta. Szkoda ze nasi Manago nie sprawdzają referencji

urocza88
@Kozak

tak mocno sie starasz zachowac anonimowosc ze moglbys rownie dobrze sie podpisac imieniem i nazwiskiem "kozaku"....

Poinformowany123
@Poinformowany69

Po tonie wypowiedzi zgaduje, że jesteś managerem. ;) Jakiekolwiek by nie były ich powody, takie teksty w obronie firmy są po prostu niesmaczne.

Nibylandia

Zaraz będą następne

Kaczor
@Kisiel w majtkach

A król jeszcze jest bo coś mi sie obiło o uszy ze się zbiera

Akrobata

Zebrał się

Potencjalny pracownik
@Poinformowany89

Cos się polepszyło? Zastanawiam się czy iść na interview

@Potencjalny pracownik

Nie idź, szkoda nerwów.

CR7
@Potencjalny pracownik

Ja bym poszedł zawsze to jakieś doświadczenie zdobędziesz

Ala co ma Asa
@Kisiel w majtkach

Oj oj oj dane już się zdezaktualizowały ma serial odejść w tej kategorii

As ci połknął Ale
@Ala co ma Asa

No tak poszło szybciutko najbardziej eksponowana kategoria znikła w ciągu 2 miesięcy.

Milutka
@Kaczor

Król był dziś ostatni dzień

Lalamido
@Kaczor

A gdzie ksieciu kiedy wraca z Ciechocinka jak król się wyautował to może go zastąpi ? Ciekawe czy kąpiele błotne mu pomogły?

Blender
@Kozak

Gwiazdor już w warszawce zakończył już gościnne występy .teraz będzie szach i mat i kategoria wyląduje w londku już kontraktorów zatrudniają . Licho nie śpi

Uszatek
@Milutka

Krążą plotki ze Król karty rozdaje ma pare ofert i kasa się sypie IAG słabo wyglada przy tych ofertach gość rozbił bank ponoć

Seven
@Kaczor

Już nima poszedł w długa słyszałem ze jest happy

Pogromca smokow
@Lalamido

Ksieciu wjechał na białym koniu niczym krzyżowiec z wyprawy do ziemi świętej. Nie było go chyba z pol roku, widać ze niezłe boje toczył z saracenami.

ddd
@Pogromca smokow

Ale o co chodzi?

@ddd

Forum GoWork.pl nie jest miejscem do prywatnych rozmów więc proszę, abyśmy skupili się na informacjach dotyczących warunków pracy w firmie. Czy wiecie, że IAG GBS POLAND aktualnie prowadzi rekrutacje? Proponowane stanowiska to między innymi: Finance Business Partner, OtC Analyst, Procurement Operations Manager czy też GBS Finance Manager. Co poradzilibyście osobom, które planują podjąć pracę w IAG GBS POLAND?

AG
@Marzena

Żeby dla własnego dobra nie podejmowały tej pracy;)

Zeus
@AG

Ze lepiej sobie kamień młyński u szyji uwiązać niż aplikować na stanowisko wymienione powyżej

Bazyl
@Marzena

GBS Finance Manager? Co to za nowy wynalazek? Dwóch FBP juz nie starcza, żeby ogarnąć tą tragikomedię?

Smok wawelski
@Bazyl

Pewnie maja kolejnego kolesia do upychania już ich trochę jest

@Poinformowany123

Tak to prawda

Psina
@Marzena

Tia Marzena idź dorobić do młynarza

No i po elicie

No i po elicie procurmentu. Londyn rośnie w sile a KRK tak jak przepowiedziała wszechwiedzącą wiedźma pleple otwiera przedszkole . Ludzie którzy znali się na zakupach odeszli przy uciesze co po niektórych no ale cóż wiedźma pleple miała racje ????????????

Myszorek
@No i po elicie

Moi mili Iagowcy , od Heda w górę w KRK „ ponoć”benefit jest dość ciekawy a mianowicie 4000 pln dodatku na samochód jak widzicie moi drodzy jedni maja dodatku więcej niż co poniektórzy pensji. Tak to Wyglada moi mili druhowie , czas rozpalić ognisko i zaśpiewać pieśn na cześć naszych przywódców!!!

Mercedes benz
@Myszorek

Macie racje ja tylko mercedesy uznaje każdy inny to złom

Morel
@Mercedes benz

A jo ide tylko w W BMW merc to szmelc

Zostaw merytoryczną opinię o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IAG GBS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IAG GBS POLAND Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Opolska 114
    31-323 Kraków

IAG GBS POLAND Sp. z o.o.