Opinie o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie IAG GBS POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. w Kraków

Markimark

Senior Buyer – Corporate Services, jakie widełki, ile wołać na rękę?

oko w rosole
@Markimark

10k-14k brutto

oreamore

na jakie zarobki mozna liczyc jako Treasury Analyst? jakies widelki? bylbym wdzieczny

Warto

Dział Treasury , fantastyczni ludzie , ambitni , pomocni. Nie wiesz , pytasz , dostajesz pomoc. Pokażesz, że ci zależy to dostajesz wsparcie , po czasie awans, ale zdecydowanie aby awansować nie możesz pokazać , że tylko "odbębnisz" swoją pracę. Mała firma , można się wyróżnić , warto próbować. Kasa bardzo dobra , benefity super , szkolenia obecnie za gruby hajs. Warto.

Monika Chojecka

Ja proponuję opisanie sytuacji osób, które odchodziły z IAG i były źle traktowane i wysłać do CEO i managementu brytyjskiego.

@Monika Chojecka

byly nawet odejscia, ktore rozgrywaly sie na drodze prawnej... nic to nie daje, pracownicy HRow w PL tak bardzo boja sie o wlasne tylki, ze udaja, ze nic nie jest zalezne od nich a o sprawach decyduje ktos siedzacy w Hiszpanii lub Londynie - ktos kto nigdy cie nie widzial, nigdy z toba nie wspolpracowal, nie wie ile nieplatnych nadgodzin (usunięte przez administratora)dodatkowo... dla mnie zenada, raz dostaniesz recognition, a za moment wyladujesz na improvement plan :D -> swoja droga to taki typowy sposob IAG na pozbywanie sie juz niepotrzebnych. Dlugo by mozna mowic, firma dla ludzi o mocnych nerwach, ktorzy lubia ciagle zycie w stylu roller coaster. Struktura jest fatalna, wielu szefow wykorzystuje fakt, ze siedza za granica i nie zarzadzaja zespolami tak jak powinni, a wine za to ponosza szeregowi pracownicy z biura w krakowie - to na nich czesto spoczywaja wazne decyzje, ktore musza niejednokrotnie podejmowac sami bez zadnych guidelines np. o 11 w nocy, podczas gdy wynagrodznie za ta odpowiedzialnosc zgarnia niezaangazowany management z hiszpanii i uk. Mysle, ze o tym mowia pracownicy, ktorzy skarza sie na brak szkolen, bo fakt jest taki,ze szkolen nie ma. Po prostu jesli znajdziesz taka droge, aby wszystko hulalo najlepiej bez zaangazowania managementu to jest super, do momentu kiedy nie okaze sie, ze jednak cos poszlo nie tak. Widze tu wiele komentarzy ludzi z 7go pietra, ktorych nadgodziny sa platne a specyfika pracy zupelnie inna w porownaniu do 8go pietra, ktorzy dziwia sie skad pojawiaja sie tak negatywne opinie? No wlasnie, 7me a 8me pietro to zupelnie inna bajka. Moim zdaniem firma czesto nie docenia zaangazowania pracownikow, ktorzy robia zdecydowanie wiecej niz to czego wymaga od nich podpisany kontrakt - sam fakt tego,ze sa stanowiska na ktorych na wejsciu nie jest jasno sprecyzowany zakres twoich obowiazkow o czyms swiadczy. Jesli tak jest w chwili zatrudnienia, to szykuj sie na to,ze bedziesz wykonywal prace 2-3 osob.

Monika Chojecka

Jest to przykre. Bo w tak prestizowej firmie, jak British Airways nie powinno byc miejsca na (usunięte przez administratora) i znecanie sie nad pracownikami nizszego szczebla. Po 5 latach od odejscia z tej firmy, jest to dla mnie wciaz przykre, czego w niej doswiadczylam.

takikoles

Mam wrażenie, że firma podczas rekrutacji myśli, że ludzie nie czytają opinii na gowork. Przecież to jedna z gorzej ocenianych firm, a zachowują się jak hrabia wygnany z pałacu. Wspomnienie dawnej świetności widać wyraźnie. Rekturacja wygląda jakby mieli dać pracownikowi popilotować A380. IAG - jesteście hejtowani, jesteście na #czarnoliso, im szybciej zdacie sobie z tego sprawę tym lepiej dla Was. Macie jeszcze szansę się zmienić, ale jak wy tak z góry traktujecie kandydatów to jak traktujecie pracowników?

Były

Zdecydowanie nie polecam

Osobiście bardzo nie polecam firmy. Mobbing stosowany na porządku dziennym. Jeśli dla kogoś ważne jest zdrowie psychiczne to polecam omijanie tej firmy szerokim łukiem.

qolo

jaki dział?

Ballada

Jestem aktualnym pracownikiem. Dział treasury. Mala firma, ma swój klimat. Trochę nadgodzin na początku miesiąca. Później można je odbierać. Teraz ze względu na korona nawet trzeba. Wcześniej wypłacali kasę.team liderzy bardzo pomocni. Zwłaszcza w treasury. Nigdy nie znalazłam się z sytuacją że ktoś mi nie pomógł. Wiadomo, że ludzie którzy pracują w tym dziale po 3-4lata znają się jak łyse konie. Wg mnie pensja adekwatna do tego co robisz ale tylko na niższych stanowiskach. Później to się dziwię że ludzie nie szukają czegoś lepszego tylko zostają. Procedury słabe. Trzeba się dopytywać i samemu myśleć co robić. Oceniam firmę (dział treasury) na 4/5. Aha. Na wstęp dostajesz laptopa. Każdy pracownik. Mega plus :)

Zośka
@Ballada

Hej! Widziałam, ze trwa rekrutacja na Treasury accountant i chciałabym zapytać czy możesz podać jakieś ogólne widełki ile można dostać na taki stanowisku i czy aktualnie jest home office? Z góry bardzo dziękuje!! :)

@Ballada

„Trzeba się dopytywać i samemu myśleć co robić.” No to jest porządny zarzut. Trzeba samemu myśleć...

Piotrek
@Ballada

Hej, a jak zarobki w treasury? Ile mozna powiedziec majac 2-3 lata doswiadczenia?

Niedoszły pracownik

Osobiście nie polecam, aplikowalam do IAG GBS na początku roku, przeszłam rekrutację pozytywnie i dostałam ofertę pracy wraz z listem intencyjnym i zapewnieniem pracy od początku kwietnia 2020. Jak wiadomo, na przełomie marca i kwietnia zaczęła szaleć pandemia. Około 2 tygodnie przed planowanym rozpoczęciem zatrudnienia napisałam maila, żeby potwierdzić, czy na pewno nic się nie zmieniło, HR skonsultowało to z managerem i potwierdzono mi, ze wszystko pójdzie zgodnie z planem. Po czym dosłownie kilka dni przed datą startu otrzymałam telefon, ze nic z tego... Było to dla mnie zrozumiałe, ale dlaczego nikt nie komunikował tego wcześniej? Każdy już w marcu zdawał sobie sprawę z tego, jaka jest i będzie sytuacja, firma powinna podjąć taką decyzję szybciej, a nie zostawiać mnie na lodzie na ostatnią chwilę. Na szczęście udało mi się szybko znaleźć inną pracę, ale niesmak pozostaje.

Kartacz

Nawet w czasach Covida prowadzona jest rekrutacja. Wiadomo, wszystko zalezy od zespolu, ale na ogół pracuje sie przyjemnie, no i ludzie sa świetni. Czuć jednak w powietrzu sentyment do czasów świetności, a to se ne vrati i długo jeszcze trzeba będzie poczekać na powrót do normalnego funkcjonowania.

Czy pracownicy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jesteś kosmita zadając takie pytania, albo dopadł cie COVID 19, sugeruje zaopatrzyć się w respirator ????

Buyer

Czy ktoś wie ile w 2020 można dostać na stanowisku Buyer i senior buyer? Czy z językiem hiszpańskim będzie duża różnica?

Batman

Aktualnie 0 zł

Gosia
@Buyer

Podbijam, jakie są stawki na rok2020? Oczywiscie jak już wszystko wróci do normy...

Rybcia
@Buyer

Można dostać co najwyżej po ryju a przynajmniej tak się będziesz czuć jak odejdziesz z tej firmy

Jak długo czekaliście na odzew z IAG GBS POLAND Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ancymon

Ja czekałem 8 godzin rozmowa o 8 rano o 16 potwierdzenie ale wiem ze inni się nigdy nie doczekali

Wujek dobra rada

Do dwóch tygodni. Jeżeli nie zadzwonią można się przypomnieć.

W moim wypadku wysłane cv w weekend, zadzwonili w pon a w piątek już decyzja o zatrudnieniu

Odp

@Pytanie a od kiedy zaczynasz u nich pracę? Teraz niedługo mimo epidemii? W jakim dziale?

Xyz
@Odp

Rekrutację, awanse-wszystko na razie odwołane, pewnie jeszcze przez kilka miesięcy.

Jak ze studentami w IAG GBS POLAND Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

makaron rosołu

kiedyś może i tak

Smily

Firma młoda bardzo fajna atmosfera. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nowocześnie zarządzana dopasowana do wymagań pracownika. Home office, elastyczny czas pracy, ludzki management. Nie wiem skąd się biorą te bzdurne wpisy, chyba tylko ktoś kto się nie sprawdził w firmie może coś takiego pisać.

Marzena
@Smily

Racja - firma IAG GBS POLAND na polskim rynku funkcjonuje dopiero od czterech lat. Ale trzeba powiedzieć, że niezwykle prężnie się rozwija, o czym świadczą chociażby liczne rekrutacje, które aktualnie przeprowadzają. Wspomniałeś o miłej atmosferze. A czy macie tak organizowane od czasu do czasu jakieś spotkania bądź też imprezy integracyjne? Takie wydarzenia jeszcze bardziej scalają grupę współpracowników, a więc jestem ciekawa, czy IAG GBS POLAND można na nie liczyć.

@Marzena

W firmie są imprezy dwa razy do roku , w wakacje oraz w okresie zimowym

Zażenowany
@Marzena

Boże, przecież to ewidetnie widać, że ktoś z kadr lub rekrutacji piszę. Weźcie sie bardziej postarajcie by chociaż to naturalnie wyglądało. Jeszcze ta nazwa firmy tak napisana by sie ładnie indeksowało w google. Żenada.

Stefan
@Zażenowany

Czemu uważasz, że opinie pisze pracownik kadr. Każdy ma prawo zostawić tu swoją wypowiedź bez względu na to czy jest pozytywna, czy negatywna lub zasięgnąć informacji o warunkach pracy. Jeżeli możesz napisz jakiego rodzaju umowy o prace są podpisywane z nowymi pracownikami? Można liczyć na stabilnośc?

@CZASnaZMIANY?
@Zażenowany

Wiele jest tutaj komentarzy, że atmosfera w firmie jest kiepska, szczególnie nagonka na dział zakupów ale nic konkretnego nie jest opisane. Proszę wypowiedzcie się precyzyjniej co jest powodem tej dużej rotacji pracowników? Jakie wynagrodzenia są oferowane na stanowiskach kupiec, starszy kupiec.

Zniesmaczony
@@CZASnaZMIANY?

Bo dział zakupów jest tragicznie zarządzany, zero managementu w Krakowie. Firma nawet na to nie stawia. Anglicy i Hiszpanie zarządzający zdalnie w ogóle się do tego nie nadają a w dodatku niektórzy pokazuja ze maja gdzieś ludzi pracujących w Krakowie. Dużo takich zwłaszcza w Londynie. Zero ścieżki rozwoju, zero zatrzymywania dobrych ludzi, bardzo duża rotacja ludzi z doświadczeniem. Przybywa studentów i ludzi początkujących. Awanse na Seniorów dla osób rok po studiach itd itp. Faktycznie czas na zmiany?!

@CZASnaZMIANY?
@Zniesmaczony

Dzięki za Twoją opinię. Nie wygląda dobrze to co piszesz ale może nie jest aż tak tragicznie. Jak duży jest zespół kupców? Jakie są zarobki dla kupców i senior kupców?

Zniesmaczony
@@CZASnaZMIANY?

Zależy tak na prawdę gdzie trafisz, do jakiej kategorii. Nie ma spójności w zarządzaniu wiec tez ciężko nakierować Cię. Myśle ze kupiec to do 7,5k max, a Senior do 10k. Może się zdarzyć ze 11k max.

Katka
@Zniesmaczony

To bardzo dobra pensja za język angielski. Zwykle taka kasę płaci się za niemiecki lub holenderski.

Duomi
@Katka

Nie wydaj mi się ze korpo płaca teraz za znajomość języków. Może w kilku przypadkach jak np holenderski. Lufa za niemiecki płaci marnie w porównaniu do shella, hsbc czy gbs. Zależy od firmy.

Irena
@Duomi

Z Waszych wypowiedzi wynika, że znajomość języków jest w IAG GBS bardzo cenna. Dlatego też ciekawa jestem, czy już po zatrudnieniu pracownicy mają tam możliwość uczestniczenia w kursach, które jeszcze bardziej podnosiłyby ich poziom znajomości danego języka? Liczę na Wasze odpowiedzi.

Haha
@Smily

Widać ze jesteś wynajęta na potrzeby poprawiania PR. Beka na maxa. Hahaha. Dopasowana do wymagań pracownika czyli co to wy jesteście dla nas :D?

Zażenowany
@Irena

Serio zmiencie strategie bo to widac ewidetnie, ze to nie jest opinia zwyklego pracownika lub kandydata.

@Haha

Wyobraź sobie że jestem pracownikiem firmy, głupio Ci teraz. Dlaczego nie zmienisz pracy skoro tak Ci tu źle. Nie psuj opinii przynajmniej.

Oko rosolu
@Marzena

Liczne rekrutację świadczyc też mogą o tym że dużo osób odchodzi i poszukuje się replacementu.

@Oko rosolu

Albo że firma migruje kolejne procesy i zwiększa zatrudnienie.

Liść palmowy
@4U

Pudło. Niestety nie przejmujemy procesów tylko szukamy zamiany za tych którzy odeszli. Kilka teamów w pół roku w całości się wymienilo bo nikt nie mógł znieść tego bałaganu i awansowania ludzi nie ze względu na umiejętności a za to że jeszcze się ostali...

@Liść palmowy

Bynajmniej nie pudło. Obie przyczyny występują. Są nowe procesy oraz ludzie odchodzą (tak jak wszędzie). Co do bałaganu. Jeżeli ktoś szuka firmy, w której procedura mówi mu co do minuty kiedy nacisnąć jakiś klawisz lub kiedy wyjść do toalety to rzeczywiście przyjście do IAG było pomyłką.

Ziemowit
@4U

O klawiszach już było przestań bronić czegoś co wszyscy wiedza ze jest jest nie prawda a wręcz mamy odczynienia z Ewidentnym zarządzaniem prEz zagraniczny management na szkodę pracownika co powoduje lawinę odejść patrz Procurement przeanalizuj skale odejść a potem pisz „ jak wszędzie” nie wiem skąd się bierze ta propaganda i kłamstwo

@Ziemowit

Procurement to tylko część fiirmy do tego nieduża.

4u2
@4U

Procurement teraz jest niewielki bo przez njeumiejetne zarządzanie wiekszosc dobrych kupców odeszła i nikt już tu nie chciał pracować. Ten kto przyszedł szybko odchodził kiedy zobaczył co się tu dzieje. Taka. Prawda. Teraz procurement w większości jest w Hiszpanii i UK bo szybko się wieść w Krakowie rozniosla. Teraz niestety w ten sam sposób niszczone są inne działy...

Rumcajs co strzelał z szyszek
@4u2

Za jakie działy się teraz wzięli ? Ciekawe rzeczy piszesz to ze zniszczyli zakupy to wiem ale ze inne działy tez rozbierają powoli ciekawe to wszystko . W sumie musza to rozebrać jakoś powoli przed wygaśnięciem umowy na wynajem biura bo na 100% nie przedłuża .

4U
@Rumcajs co strzelał z szyszek

Nie zna sytuacji w innych działach. Widać po tym co pisze.

Hanka co cypiska już nie lubi
@4U

Co nie zna, głośno już było ze w finanse tez się sypia jeden head odszedł do Lufy sytuacja jest jak najwyraźniej klarowna i jest to jasny sygnał dla reszty

4U
@Hanka co cypiska już nie lubi

Head z finansów do Lufy? Kolejny dowód że nie wiesz o czym piszesz :-)

Cypisek co Hankę posiadł
@4U

Pisz co chcesz lepiej napisz czy umowę na biuro IAG przedłuży ????

@Cypisek co Hankę posiadł

Ponieważ nie wiesz co się dzieje w finansach to zakładam że jestes z zakupów. I tu mam problem. Bo powinieneś znać podstawy negocjacji czyli nie zdradzasz swoich zamiarów aż do końca, negocjujesz z wieloma dostawcami, zwracasz uwagę na stosunek jakości do ceny, zmiany na rynku, trendy, itd. Pisanie że umowa zostanie przedłużona to z punktu widzenia negocjacji to strzał w stopę. Może powinieneś zmienić profesję? A najlepiej wróć do oglądania Rumcajsa :-)

Radiowy glos
@4U

Tej odpowiedzi nie rozumiem.. Jak i plotek o biurze. Niczego to nie zmienia a pewnie i tak wszelkie informacje zostaną ogłoszone na ostatnią chwilę jak zawsze w tej firmie więc nie trzeba się niczym przejmować. Co do heada to idzie do lufy jednak nie jest on z finansów. Ogólnie nie dziwie się opiniom bo jak mówili poprzednicy, nie dzieje się w firmie dobrze od Procurementu po finance {masterdata, p2p, regiony). Są wyjątki oczywiście ale jednak końcowy wynik jest na minusie...

Brunet w pociągu do wawy
@Radiowy glos

To ze w firmie nie dzieje się dobrze to ogólnie wiadomo od jej początku , ludzie odchodzą i przychodzą jak wszędzie ktoś napisał . Problemem jest jednak to ze nie przychodzą wartościowi zmiennicy i nie przyjdą bo nikt nie zaryzykuje pracy w firmie która może się zwinąć wyciągu trzech miesięcy a jeszcze kwestia biura gdzie umowa Już przekroczyła półmetek. O IAG głośno nawet w Katowicach ludzi błąkają się po rekrutacjach i opowiadają tak ze sława wyprzedza

Telewizyjny wzrok
@Brunet w pociągu do wawy

Może nie od początku bo z tego co wiem to firma inwestowala w ludzi i sciagala specjalistów ale z czasem maska super firmy opadła i wyszło jaki UK i Spain ma do nas stosunek i powoli wartościowi ludzie uciekli bądź szukają czegoś innego. A styl pracy? Ważne żeby robić cokolwiek sobie opcos zazycza a menagery będą poganiac bo boją się o swoje stanowisko i eskalacje. To jest powszechne - nie ma ze się czegoś nie da.. Ktoś się uprze i musisz przygotować nawet to co nie ma sensu. Zero racjonalnego myślenia. Niestety przykładów podać tutaj nie mogę a mam ich cały wor. I tu nie chodzi o to żeby iść do firmy gdzie są procedury na wszystko. Chodzi o to żeby firma zaczęła respektować procedury które już istnieją a tutaj procedury i procesy są w teorii a w praktyce musisz robić tak jak chce osoba wyżej bo inaczej zaczynają się problemy.

@Telewizyjny wzrok

@Telewizyjny wzrok Fajnie, że uczestniczysz w dyskusji na temat warunków zatrudnienia w IAG GBS POLAND. Napisz jeszcze, czy firma nagradza pracowników premiami?

Bibeloty
@Monika

@Monika nagradza pewnie ze tak ale premie sa pomniejszane ponieważ ocena ktora otrzymujesz na koniec roku jest z automatu pomniejszona przez CPO żeby w krk nie było zaduzo dobrych ocen w ślad za tym idzie mniejsza kasa . Tak Moniko tak a na koniec 2016 ludzie dostali 50 zeta podwyżki rocznej i 2000 brutto premii bo firma nie zrobiła targetow.

Ginger
@Zażenowany

Ludzie! Te komentarze są pisane przez moderatorów GoWork żeby nakręcać konwersacje, a nie przez HRy z IAG ????

Krzysztof z nadarzyna
@Zniesmaczony

Sugeruje przenosiny do shella 14 k dla senior buyer 9 k dla buyer premia roczna nie marnujcie potencjału

Byly
@Marzena

Taaaa... Liczne rekrutacje niekoniecznie musza swiadczyc o preznym rozwoju...????

Kupiec GBS
@4u2

Dokładnie. Wszyscy odchodzą lub planują odejść. Praca w zakupach w te firmie to niestety dramat, chaos i przede wszystkim bezsensowna presja i polityka. Szkoda czasu, swojej kariery i nerwów, a firma nie płaci lepiej co widać po tym ile ludzi odchodzi, w zasadzie nie ma się od kogo uczyć lokalnie, tym bardziej globalnie.

Dariusz
@Smily

Imprezy integracyjne nie dla każdego są atrakcyjne. Jakie inne dodatki do pensji oferują w IAG GBS POLAND?

EW
@@CZASnaZMIANY?

Fluktuacja, nie rotacja!!! Rotacja to metoda szkolenia pracowników.

Były Pracownik
@Smily

To bardzo fajnie, że atmosfera pracy się zmieniła i zaczęto przestrzegać prawa pracy, a także szanować zwalnianych pracowników z linii nalężących do IAG i pracowników w Polsce, pracujących od rana do wieczora nad najbardziej odpowiedzialnymi projektami.

Były Pracownik
@Były Pracownik

A także management, który często nie miał wiedzy merytorycznej i z zakresu lotnictwa zaczął szanować ludzi, których zwalniał albo którzy od rana do wieczora dla nich pracowali.

Joanna

Szczerze odradzam kariery sie tu nie zrobi brygada z tesco i state stworzyla kolko wzajemnej adoracji i loze szydercow. O awansach zapomnijcie przed uplywem 3 lat czyli 3 miesiecznego wypowiedzenia firma sie juz nauczyla ze takie ruchy to drenaz pracownikow i nie moze przeciwdzialac. Klient czyli Hiszpanie i Angole absolutnie beznajdziejni w spolpracy czesto sie zmieniaja po tamtej stronie i wiedzy na temat dzialek brak. To natomiast jest wymagane od Krakowa i tu jest zonk bo KrK ma ta wiedze o business-sie czerpac z business-u. Ogolnie totalny chaos i wzajemne oskarzanie ze cos jest zle. Wiele moglabym napisac co jest nie tak w tej firmie ale zdradzilabym tozsamosc. Poprostu odradzam nie ma sensu sie denerowowac.

Zuzia
@Joanna

Totalny chaos to jest w twojej wypowiedzi :)

fpa

Cześć, Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stanowiska finance analyst? Jaki zakres obowiązków? Wynagrodzenie? Nadgodziny? Itp?

Arkadius

Ok,wiedziałem opinie Procurement czy Finance, a co powiecie nt Legal? Jak tam się pracuje, zarabia, jaka atmosfera, relacje, zadania?

Little brother
@Arkadius

Pracy jest bardzo dużo, ale przeważnie bardzo ciekawe zadania. Narzekam tylko dlatego, że lubię narzekać.

Ozymandias
@Arkadius

Szczerze Polecam :) Pomijając kwestie czysto subiektywne (rola bardzo niezależna) to moim zdaniem niewiele jest w Polsce działów prawnych które umożliwiają tak interdyscyplinarny rozwój (w tym, w zakresie prawa obcego). Atmosfera znakomita , pracy bardzo dużo, ale w naszej branży to chyba oczywista oczywistość :)

New joiner

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, zero procedur, wszystko robione na szybko, micromanagement i ogromną rotacja. Każdy ma inny sposób pracy i większość pracowników jest niezadowolona. Nie polecam.

Kokainista
@New joiner

Czy najgorsza ? Są gorsze zapewniam. Czy obecnie nadaje się do pracy ? Nie nadaje się i przy obecnych zmianach w zarządzie będzie ciężko przetrwać . Co należy zrobić? Jak najszybciej się ewakuować nie tylko z procurmentu ale i z finansów. W przypadku lawinowego odejścia będzie ciężko znalesc prace . Sugeruje już od nowego roku zacząć szukać , nie ma na ci czekać . Tylko ten co wyprzedzi fakty będzie wygranym

Cpun
@Kokainista

My tutaj lubi wciągnąć od czasu do czasu pozwala nam popatrzeć na świat w różowych okularach dlatego jeszcze trwamy tutaj

Chłopaki od szefca
@Cpun

Wiem ze lubicieb wciągać otym szumią knieje każdy tutaj wie o tym kto i gdzie i kiedy. Powiem więcej wiedza ta przestala być tajemna i wyszła poza krąg wtajemniczonych

Szukam

Hej, mógłby ktoś powiedzieć coś na temat stanowiska Debt Administrator i zespole? Jaka ogólnie jest sytuacja w firmie? Czy duża jest rotacja, jak to wyglada? Jak z wynagrodzeniem, premiami ect. Dzięki

Znalazlem
@Szukam

Człowieku twoje lenistwo przeraża wez przeczytaj to forum od początku do końca i będziesz wyrzutki wiedział , poza tym z takim lenistwem nadajesz się na płac imbramowski a nie do IAG

Zostaw merytoryczną opinię o IAG GBS POLAND Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IAG GBS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IAG GBS POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IAG GBS POLAND Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IAG GBS POLAND Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Opolska 114
    31-323 Kraków

IAG GBS POLAND Sp. z o.o.