Opinie o Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Specjalista.

Cześć. Jak teraz zarabia tester automatyzujący? Chyba nie widzę nawet by ktoś się pracą na tym stanowisku interesował i teraz to już nie wiem czy warto skoro zarobków nie piszą wprost. znacie może widełki na kontrakcie który oferują?

Ona Nowy wpis

A wiecie, że firma teraz poszukuje kogoś jako Główny specjalista ds. systemów biznesowych?? Prowadzona jest rekrutacja zdalnie. I kto prowadzi proces i rozmowy? Ile czasu trwa cały proces rekrutacyjny ze wszystkimi etapami?

Zainteresowana Nowy wpis
@Ona

Jakie są wymagania na takie stanowisko? Pracuje ktoś na tym stanowisku?

Mariusz

Czy osoby pracujące zdalnie i w oparciu o B3B mogą liczyć na dodatki i premie tak samo jak etatowi? Czy B2B w Enerdze się opłaca?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Developer Baz Danych / Big Data?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy w Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak

@.

O to zapowiada się zachęcająco. ;) A można spytać jakie?

Janusz
@Grażyna

Grażyna tobie wypłacą nagrode za twoje imię :-)

@Grażyna

To zależy, od premii kwartalnych, projektowych przez dodatki na święta, za staż pracy, po niespodziewane dodatki za po prostu dobrą prace. :)

@.

Ok czyli pewnie szczegóły poznam jak na własne oczy zobaczę co i jak ale fajnie się nawet zapowiada, bo sporo tego się wydaje. ;) A tak dla wyobrażenia tylko w ostatnim czasie ile te kwartalne wynosiły tak średnio?

@Grażyna

Zazwyczaj jest to kwota zblizona do wysokości wynagrodzenia za miesiąc, czasem mniej, ale generalnie te okolice +- ;)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.?

To zależy - aktualnie glownie b2b, ale jest tez umowa o prace, 50/50 jak trafisz, zależy od aktualnej etatyzacji ;)

Czy pracują w IT osoby bez uczelni wyższej ? jak tak to jakie zarobki ?

Lidia
@Zainteresowany

Chyba teraz mało firm patrzy na wykształcenie, liczą się praktyczne umiejętności. W IT jest przecież mnóstwo samouków. Planujesz dopiero aplikować, czy już czekasz na telefon od rekrutera?

Mirka

Na pewno nie udzielają informacji zwrotnej dotyczącej procesu rekrutacyjnego....

@Mirka

Nawet jak kogoś przyjmą? ;) Ale wnioskuję, że chyba byłeś na rozmowie. Powiesz chociaż jak to wyglądało?

Na jakie wsparcie w Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tak, to jest firma państwowa. Wszystkie prawa przestrzegane, płacone nadgodziny itp. Mają też pakiety socjalne, także nie ma się czym martwić. Zarobki tylko nie są zbyt wysokie, ale to kwestie indywidualne, bo niektórzy zarabiają dużo.

Jak długo czekaliście na odzew z Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ja czekałem ok. 2 tygodnie. Otrzymałem informację zwrotną.

Czekałem 3 tygodnie, po czym dowiedziałem się że zostałem przyjęty

Czy w Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Oczywiście że są szkolenia zewnętrzne, w zależności od specyfiki stanowiska, i aktualnych potrzeb. Pozdrawiam Piotr

Śmieszki

Po rozmowie rekrutacyjnej w siedzibie firmy brak jakiegokolwiek feedbacku. Po co obiecywać odpowiedź w ciągu 2 tygodni, skoro ma jej wcale nie być? Brak szacunku dla kandydatów, nie polecam. :)

Śmieszki
@Śmieszki

Wracam z korektą. Odpowiedź otrzymałem 2,5 miesiąca po spotkaniu w siedzibie firmy. :]

Dsjkam

We wtorek mam u nich rozmowę o prace jakieś porady?

Są jakieś premie dla pracowników?

Aleks
@Adam

Oczywiście ze są, jak wykonasz zadania i cele. Kwartalne, a jak bierzesz udział w projekcie, to i projektowa wleci.

Stefan
@Aleks

Super, że można ubiegać się o premie, które podwyższają wypłatę. Czy dodatek projektowy dostają wszyscy członkowie zespołu, czy tylko osoby wyróżniające się w pracy? Chętnie się tego dowiem.

Radek

Firma prężna, poprawiająca swoją pozycję w branży oraz standardy działania, polecam.

Cezary

@Andrzej Mam wrażenie, że ktoś zainspirował do napisania tej opinii. Dla mnie to dobra firmy i tyle!

Odradzam pracę tam, odpuściłem sobie po umowie wstępnej. Ogromna presja, liczą się tylko statystyki, dla pozbawionego jakichkolwiek kompetencji kierownika jest się nikim. Teraz zaczynają się wakacje i pojawiają kolejne ogłoszenia o pracę na stronie Grupy Energa, a biorą wszystkich jak leci bo nikt nie chce tam pracować w takiej atmosferze, w ciągu roku w moim dziale wymieniło się około 80% załogi. Dlatego piszę tutaj opinię aby przestrzec ludzi przed aplikowaniem do tej spółki, jest to tylko i wyłącznie strata czasu i nerwów. Zaznaczę że byłem na początku swojej kariery zawodowej, ale w obecnej firmie potraktowano mnie zupełnie inaczej i pracuję tu po dziś dzień.

Elżbieta

@Rambo, bardzo dziękuję za odpowiedź. Wchodziłam właśnie na stronę i widzę, że faktycznie na stanowisko został powołany nowy prezes. Ciekawe czy to będą zmiany na lepsze dla pracowników. A widzisz jakieś zalety płynące z pracy dla Energa Informatyka i Technologie? Może nie wszystkie ze zmian, o których wspominasz są złe?

Elżbieta

@Rambo, natomiast takie informacje jak rodzaj umowy, atmosfera w pracy i tak dalej, można przecież napisać na forum, prawda? Każda taka opinia może być bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w Energa Informatyka i Technologie. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Energa Informatyka i Technologie? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy?

Rambo
@Elżbieta

Ciągłe zmiany, też kadrowe. Mam wrażenie, że spółka jest traktowana trochę po macoszemu przez Grupa Energa. Poza tym procesy nie są poustawiane i wszystko "jakoś" się załatwia. Zmiany, Zmiany, Zmiany - Zarządu, pracowników, koncepcji prowadzenia biznesu. Jeśli ktoś che mieś w miarę poukładaną pracę, to nie w tej spółce.

Elżbieta

@Rambo, a czy możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi innym użytkownikom forum. Czy ktoś z Was brał niedawno udział w rekrutacji do pracy w Energa Informatyka i Technologie w Gdańsku? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - wszystkie znajdziecie tutaj: http://www.energa-ite.com.pl/kariera . Czy ktoś z Was jest zainteresowany? Będziecie aplikować do pracy w Energa Informatyka i Technologie?

Rambo
@Elżbieta

Nikt w szczegółach nie opisze sytuacji w tej czy innej firmie. W EITE są ciągłe zmiany Zarządu, koncepcji prowadzenia biznesu etc. Wystarczy wejść na stronę spółki i poczytać co w niej się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Aleja Grunwaldzka 472 A
    80-309 Gdańsk

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.