Awokado Sztuka Wnętrza Anna Pieńkowska

Gdańsk

Opinie o Awokado Sztuka Wnętrza Anna Pieńkowska

Danusia

Zakupiłem(usunięte przez administratora) bombki, które bardzo się spodobały mojej żonie i dzieciom, są fajnie wykonane, nasza choina będzie w tym roku wyjątkowa.

Natka

Znakomici fachowcy, szybko i profesjonalnie zaprojektowali nowe wnętrze mojego salonu, dzięki nim jest w nim teraz dużo bardziej komfortowo i przestronnie, to idealne miejsce do relaksu i na przyjmowanie gości, polecam ich usługi

Kaja

Firma godna polecenia, mają świeże i oryginalne spojrzenie na sprawę dekorowania sal ślubnych, wszystko wykonywane jest ręcznie i bardzo precyzyjnie. Gorąco polecam.

Wronka

Prawdziwi fachowcy. Kreatywni, dokładni, dbają o każdy szczegół wykonanej dekoracji. Polecam

Wiera

Dekorowali nam salę na wesele. Bardzo ładnie im to wyszło, kwiaty pięknie się ze sobą komponowały, balony pasowały do całości. Ciekawe ułożenie. Jestem bardzo zadowolona z usługi

Asana

Fajna firma, w której pracują mili ludzie pełni pasji i niezwyklych pomysłów.

Zostaw opinię o Awokado Sztuka Wnętrza Anna Pieńkowska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awokado Sztuka Wnętrza Anna Pieńkowska