Opinie o Distribev Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Distribev Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Distribev Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Distribev Sp. z o.o. w Warszawa

Tommy

Totalne nieporozumienie. Brak informacji zwrotnej w procesie rekrutacji. Sama rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona w sposób amatorski. Brak podstawowych umiejętności logicznych i matematycznych u "kierownika regionu". Nie polecam.

Jacek
@Tommy

Tam nie ma co iść na rekrutację. Byłem tam i zaproponowano mi 2700 zł brutto. Jak zeklem że w obecnej pracy mam 500zl więcej to powiedziano mi że bym się trzymał tej pracy. Prawdę mówiąc z tak niska pensją się jeszcze nie spotkalem. Kto tam pójdzie.? Żadnej konkurencyjności.

Barbara
@Tommy

Możesz opisać jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna w Distribev Orbico? Na jakie stanowisko aplikowałeś do firmy? Czy rozmowa to jeden i jedyny etap rekrutacji czy są jeszcze jakieś inne? W sumie już trochę minęło od momentu dodania przez Ciebie wpisu. Dostałeś może w późniejszym czasie odpowiedź?

Kierowca

Najgorzej mają kierowcy zatrudnieni u Pana Roberta z Inowrocławia ciężarówki katastrofa ciągle auta przeladowane strach jeździć mowa oczywiście o Poznaniu. Kasa najniższa karajaowa plus 2,5zl za hektolitr aby wyjść 4,500 to trzeba nieźle zapieprzać po 18 ton katastrofa przestrzeganie pracy to nie porozumienie

Kowal

Czy wie ktoś o podwyżkach?nie koniecznie tych w obowiązkach oczywiście , i co z tym protestem w Mysłowicach ? Czy jest jakiś rezultat ? Czy firma tylko ich wynagrodzi bo jedyni oflagowani i gotowi do protestu by tylko nie grzmieli dalej?... Zarobki na magazynie to porażka totalna , zresztą ph jak słyszałem tak samo

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Distribev Orbico Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Co się nie zarobi to się dorobi inwentaryzacje i tak liczymy jak nam pasuje

Aneta
@Marta

Nie rozumiem, superatę z inwentaryzacji w Distribev dzielicie pomiędzy siebie? Tak to brzmi, wybacz. Firma ma mnóstwo ofert pracy, w sprzedaży, księgowości, magazynach itp. Ciekawi mnie ta posada młodszego specjalisty ds. windykacji, to jest to, co tak tu zdenerwowało klientów piszących wcześniej. Gdybyś znała i opisała mi system premiowy, będę Ci zobowiązana. Od zwindykowanej wartości to liczą, czy jak...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Distribev Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Administracji (Recepcja)?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Batti

Kiedy firma Distribev Orbico zacznie składać wszystkich klientów (sklepy na paletach)?? tak aby kierowca nie musiał składać po 1.5 do 2 godz. pod każdym prawie sklepem. Juz klienci zaczynają się nerwować na to że, jak przyjedzie kierowca z distribev to blokuje inne dostawy bo składa towar na samochodzie po 2 godz.

Jacy
@Batti

Nie da się, 80% pojazdów jest do 3,5 T są przeładowane 2 i 3 krotnie, jeżdżące zagrożenia na drodze dla oszczędności. To nie skończy się dobrze. Jak to się ma do bhp?

Distribev
@Batti

Nigdy.Za mało ludzi w magazynach.

Krzysztof
@Distribev

Ludzi za dużo tylko robić się nie chce.

Robert

Bylem w orbico Sochaczew na rozmowie rekrutacyjnej. Zaproponowano mi 2700 brutto. Ha i niby 1300 zł premii. Ha ha wiem że ta premia jest wirtualna i nigdy jej się nie ujrzy w takiej kwocie. Po prostu wyszedłem rozczarowany myśleć jak można oferować takie grosze?

@Robert

Tak orbico ma bardzo niskie zarobki. Wielu osobom mówię że nie warto tam aplikować. Pan który miał z nami rozmowę w sprawie pracy zachwalał firmę i podkreślał że to nie jest firma krzak. Moim zdaniem dużo gorzej niż krzak bo z tak niskimi zarobkami to się jeszcze nie spotkałem. Magazynier czy retrakowiec ma 2700 zł to jakaś kpina.

Some

Witam, podbijam pytanie. ponieważ minęło trochę czasu. Czy coś się zmieniło w warunkach dla PH, przyznam że dziś 2700 brutto podstawy wywołuje u mnie atak śmiechu, u konkurencji pewnie też..., może chociaż jakieś super benefity albo niedziana do pracy. Ile wizyt dziennie, jak z targetami i ile za realizację planów? Jak z rotacją wśród PH bo widzę powtarzające się ogłoszenia o rekrutacji w odstępach kilku miesięcy na tych samych rejonach?

Grażyna
@Some

Pytasz o PH w Distribev Orbico ds. detalu, czy gastronomi? Co do benefitów to: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, deputat świąteczny, wczasy pod gruszą. Tak bynajmniej wynika z ich ogłoszenia. Więcej chętnie sama się dowiem.

Orzeł
@Some

SOME Dalej tak samo...A nawet gorzej. Plany i targety nie do zrobienia.

Max
@Orzeł

Jaka podstawa ?

jacek
@Some

Jako osoba z zewnątrz mogę coś nie coś napisać, bo znam firmę, Kanał nowoczesny, pandemia, godziny dla seniora, 15 m2 na osobę a w Orbico wizyty z szefami w sklepach. Zero dystansu, przebudowywanie półek, zawracanie głowy w takim ciężkim okresie. Generalnie nie polecam.

Sam w domu

Tak 2700 brutto

Maniek
@Sam w domu

Chyba 3700 brutto . 2700 brutto to 10 lat temu miałem w tesco.

Mionki
@Maniek

Niestety nie . Podstawa jest 2700 brutto a nie 3700 brutto . Też nie dowiedziałem a jednak to prawda

Sam w domu

Sieci...Wizyty podwójne, przebudowywanie półek, nawet w pandemii i przed samymi Świętami !!! Serwisanci na nocki, żeby się nie zakazić a my z szefem po sklepach. Klienci są wkurzeni, bo robimy tłok w momencie kiedy mają liczyć osoby wchodzące do sklepów. Zadania sypią się jak z worka. Bałagan.

Basia

Proszę o informacje na temat pracy w Katowicach na stanowisku Doradca Klienta. Jak z atmosferą w pracy i obowiązkami. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Kleo

Chciałam się dowiedzieć coś na temat pracy w orbico ? Z tego co wiem to została im tylko chemia . Jak jest z planami ? Czy są do wyrobienia ? Jak atmosfera pracy i kasa ?

MT

Podstawy 3000 brutto, ,plany nie do zrobienia. Brak perspektyw, bałagan.

Markus

Witajcie. Jak w Distribev wyglada praca w dziale IT? W miarę normalne warunki pozwalające na rozwój i wdrażanie swoich pomysłów?

Cześć jako były pracownik tej firmy, stanowczo odradzam. Lepsza atmosfera panuje w zakładzie pogrzebowym niż tutaj. Niekompetentne osoby na wyższych stanowiskach, brak poszanowania dla pracownika.

Aplikant
@Anonim

Zgadza sie. Byłam tam kiedyś na rozmowie o pracę i wyczułam te atmosferę z kilometra.

Jarek
@Anonim

Najważniejsze są znajomości i jest dobrze.

Adam B
@Jarek

czy kupujacy wie o dodatkowych kosztach ponad 1 milion złotych rocznie opuszczonego magazynu w Kowalach?

Ph

Ciężko się tu jeszcze wypowiedzieć jeżeli jeszcze mamy na myśli „distribev orbico”. Firma jak dla mnie jest jak pewna pani.. co chwile się oddaje komuś innemu.. Nowy właściciel wprowadził duże zmiany zaczynajac od zwolnień deweloperów, gastro, jak i detalu. Czy będą zatrudnienia ? Szczerze wątpię. Rynki maja zostać podzielone pomiędzy ph, którzy zostali. Osobiście nie mogłem narzekać na swój zespół czy kosa, natomiast zarząd, który mam nadzieje wkrótce zostanie wy...mieniony, to jakaś porażka. Moja historia w firmie ostatnio dobiegła końca, ale myśle, ze stało się to w najlepszym momencie, bo lepiej tam raczej już nie będzie ;)

Denver

To prawda, że łączą się z united beverges? Zwalniają przedstawicieli??

Nikam
@Denver

Prawda

Mat
@Nikam

I z powrotem będą rekrutować tylko, że pod United Beverges czy raczej już nie?

Adolf

Korupcja układy ustawianie tras tak że jedni mają cały czas dobre punkty a drudzy zapitalaja po schodach i zarabiaja połowę mniej kilku robi zrzute po dwie stowki dają 1200 w kopercie dyspozytorowi i mają lajt i kasę i jeszcze śmieją się chamsko z innych podobnie jest na magazynie jak się zbliża nawalka roboty to zawsze ci sami odwalaja brudna robotę a ci po ciociach wujciach jadą sobie na wczasy w sezonie z kierowcami też tek jest ci co nazarsbiali przez zimę to w lecie w najgorsze upały biorą wolne a ci co zime ledwo przeżyli bo cały czas wolne (usunięte przez administratora) trasy to w lecie wypruwaja sobie rzyly by nadrobić braki z tego co wiem to to jest na większości oddziałów jeszcze ze dwa lata i będą mieli problem z kierowcami jeśli ci bez układów pooadaja

@Adolf

Dalej pracują firmy w magazynach której płaci się za tony towaru których nie dotyka ich człowiek i zarabiają kupę kasy.

Arek

Czy nadal pracujecie w soboty planując nadgodziny w dni wolne od pracy?

Aldona

Macie informacje na temat sprzedaży distribev?

Krzyś

Witam.Jaka atmosfera w Poznaniu. Jaka średnia płaca jako magazynier/operator wózka. Jakieś befity i socjal. Proszę o szczera odpowiedz

Degustator

Firma nie udziela informacji zwrotnej w procesie rekrutacyjnym, pomimo ze wczesniej obiecują, ze bedzie na tak czy nie. Oczywiście brak odpowiedzi jest jednoznaczny z odpowiedzią negatywna ale... Jesli tak wygląda rozmowa to jak wygladaja tzw standardy panujace wewnatrz mozna sie domyślać ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Distribev Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Distribev Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Distribev Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Distribev Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Distribev Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa