Opinie o CLIMBEX S. A. w Brzezie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CLIMBEX S. A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w CLIMBEX S. A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLIMBEX S. A. w Brzezie

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w CLIMBEX S. A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z CLIMBEX S. A.? Oddzwaniają zawsze?

Bartek Nowy wpis
@Pytanie

Nie polecam pracy w tej firmie praca bez rozwoju , patrzą tylko na swoje ego nic po za tym , szukają pracownika Kierownik Zakładu ( przepraszam (usunięte przez administratora) ) za 3500 netto . Nie masz żadnej pomocy ...Pan Dyrektor jest tak zapracowany ,że nie widzi czubków swoich butów, a jego zastępca to zakłamana osoba , fałsz i obłuda ...moża by dużo pisać ....szkoda czasu....NIE POLECAM

Bartek Nowy wpis
@Pytanie

Wielka korporacja ale tylko na papierze !! Nic wspólnego z korporacja Firma nie ma .

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CLIMBEX S. A.?

Wiesiek
Kandydat
@Pytanie

Nikt nie odpowiedział, a szkoda.. Też chętnie dowiedziałbym się jakie są wymogi i etapy rekrutacji.. Daj znać jeśli już się czegoś dowiedziałeś! :)

@Wiesiek

Firma Climbex to już od paru lat firma Impel jak była samodzielną firmą od właściciela Kaczmarka to było wszystko dobrze ale w 2013 roku się sprzedali dla korporacji Impel to zrobiło się dużo gorzej pozdrawiam

Anka
Kandydat

Bardzo dużo tutaj złych komentarzy, które sięgają kilku lat wstecz, a obecnie firma prowadzi rekrutacje. Czy znajdzie się tutaj ktoś, kto pracuje w niej obecnie i mógłby się odnieść do tych informacji? Jaka tam jest atmosfera i warunki pracy?

@Anka

Co chcesz wiedzieć??

Ralf
@Anka

Nie polecam pracy w tej firmie , szkoda się na temat tej korporacji wypisywać.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma CLIMBEX S. A. prowadziła rekrutację na stanowisko Starszy Specjalista ds. BHP (koordynator BHP w spółkach obszaru biznesowego Industrial Services). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy w CLIMBEX S. A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Rudolf

Co słychać w oddziale Cementowni Górażdże? Nadal Jan D prześladuje ludzi? ??????????????

Jolero
@Rudolf

(usunięte przez administratora)Jest trzeźwy tylko w niedzielę PALMOWĄ. Nie rozumiem jak firma może tolerować takie numery. Tam powinien być oddział AA tak jak musi być wszędzie apteczka ;-)

Olga
@Jolero

Przeraziło mnie to co przeczytałam! Czy moglibyście rozwinąć temat? Co dzieje się dokładnie w tej firmie? Jeśli w grę wchodzi alkohol to myślę, że warto to zgłosić.. Jak długo tam pracowałeś?

Agnieszka

@aaaa a Ty co możesz powiedzieć o pracy w firmie CLIMBEX S. A.? Jak długo pracujesz? @88 czy możesz powiedzieć coś więcej? Pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Pracownik Serwisu Przemysłowego. W ofercie napisali m.in., że oferują pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem, w kraju i za granicą, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Agnieszka

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w CLIMBEX S. A. Powyższa dyskusja odbiega od pożądanego tematu.

@Agnieszka

Taka jest nie stety prawda Pani Mądra!!!!!!!!!!

aaaa
@Agnieszka

Pani inteligent się znalazła zatrudnij się w Climbexie to sama się przekonasz jak jest kolorowo a nie mądrzysz się

Co słychać w climbexie? Nikt nic nie pisze!!!!

Adam

Paweł K jest jeszcze prezesem Climbexu?

3erdf

@iza no to super że tak jest widać ze są jeszcze ludzie którzy potrafią docenić swoją pracę i są z niej zadowoleni właśnie tego brakuje w większości firm żeby po prostu móc się normalnie dogadać większość pracodawców patrzy na Ciebie z góry niestety

iza

mam znajomych w Impelu i bardzo sobie chwala. kasa zawsze na czas. maja elastyczne godziny pracy i mozna sie po ludzku dogadac z przelozonym.

Alek

Z firmą tą mam czynienia już kilka lat i nie mogę słowa złego powiedzić na firmę, bo traktują pracowników z godnością

toma

znam parę osób które pracują w impelu i są zadowoleni. mają spoko przełożonych, z kasą żadnych problemów, więc nie narzekają.

fff to nie jest pisanie na forum żeby takie zeczy opowiadać

ola

Ja pracowałam w tej firmie 5 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa, standary europejskie dbałość o pracownika

@ola

Bardzo dziwne to co piszesz bo w Climbexie nigdy nikt nie dbał o pracownika ja pracowałem 14 lat i tak mnie Szanowny prezes (usunięte przez administratora)potraktował że szkoda gadać Climbex to jest totalne dno

Rudolf

Powiem ci tak szczerze ja pracowałem 14 lat w firmie Climbex i kiedyś to była dobra firma ale jak większość udziałów kupiła firma Impel to zrobiło się o wiele gorzej zależy też gdzie chcesz iść do jakiego oddziału?

sami
@Rudolf

akurat na impel to złego słowa nie powiem, bo już tu pracuje i nie moge narzekac, duza znana firma, dbaja o pracownikow, przede wszystkim eleastyczne podejscie, tego nie ma w wielu firmach. a kasa spoko.

Rudolf

A co chcesz konkretnie wiedzieć?

Rudolf

A co chcesz konkretnie wiedzieć?

NIKT

Zarobki może i są stabilne ale na premię pracownicy czekają już ponad 2 mies.(firma nie ma środków)ale na jakieś zdjęcia do katalogu promującego firmę to są .Więc nie jest tak kolorowo jakby się wydawało.Już nie wspominając o tym że premia ta jest w ramach motywacji ludzie się starają a tu nic.

Kolego do łopaty to ciągle są przyjęcia

Zostaw merytoryczną opinię o CLIMBEX S. A. - Brzezie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w CLIMBEX S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy CLIMBEX S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CLIMBEX S. A.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dobrzeńska 64
    45-920 Brzezie
  • NIP: 7540026219 KRS: 0000368467

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CLIMBEX S. A.