8&8 Sp. z o.o.

Opinie o 8&8 Sp. z o.o.

haha jak ta firma

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie 8&8 sp. z o.o. firma obiecuje miłą atmosferę i wysokie wynagrodzenie. Ani ono wysokie ani na czas, kilkunastodniowe opóźnienie w wypłatach to norma. Atmosfera w pracy z dnia na dzień gorsza. Obóz pracy, wyzysk i na to swoim sprzęcie. Wymagają nic od siebie nie dadzą. Prezes ma drugą spółkę gdzie rządzi ze swoim facetem Yuccon tam sie za darmo robi :( Wrogowi nie życzę tam pracy i nie wiem czy ktoś tam daje rade wytrzymać wiecej niż pół roku

Zostaw opinię o 8&8 Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 8&8 Sp. z o.o.