Tatarek

Wrocław

Opinie o Tatarek

San

Zarobki bardzo małe. Firma oszczędza na wszystkim czym się da... Od momentu założenia firmy "zero inwestycji" w zakład. Czasami brakuję narzędzi które są niezbędne do pracy. Jak już coś kupią to najtańsze co jest na rynku (zazwyczaj odbija się to na jakości). Ogólny panujący bałagan w papierach oraz wśród kadry zarządzającej. Plusy to wypłata zawsze na czas oraz super pracownicy (bardzo mili i zawsze chętni do pomocy)

Alibaba

Tutaj spełnia się powiedzenie Skąpy dwa razy traci. Miejsce dla miernot wszelkiego rodzaju

Zostaw opinię o Tatarek - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tatarek