Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.

Wrocław

Opinie o Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.

Sumig S1

Firma godna polecenia jestem zadowolony

Lidia

@goscco sprawia, że warto polecić innym Wrocnet? Takie dodatkowe informacje i konkretne argumenty zdecydowanie bardziej pomogą osobom, które szukają opinii na temat firmy. Co możesz im doradzić? Chętnie dowiemy się również więcej o tym jakim firma jest pracodawcą. Ktoś z Was mógłby podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii?

gosc

bardzo dobra firma internetowa polecam

wricnet to firma ok.

hjuk

@gosc czyli jako klient jesteś zadowolony, ale mnie intresuje od strony pracownieczej - to znaczy jak sie w firmie pracuje, czy można liczyć na spokojną atmosfere ? no i najważniejsze pytanie czy szukają aktualnie ludzi do pracy??

gosc

ja jestem zadowolony z firmy wrocnet korzystam z internetu kuz pare lat i nie mysle o zmianie

gosc

firma rozwija sie rewelacyjnie to solidna firma godna polecenia a nie tak jak te orange lub inne gdzie gadasz z automatem

warius

ta firma zajmuje się udostępnianiem swojej prywatnej sieci internetowej prawda ? czy to jest właściwie obecnie w naszych czasach opłacalne skoro wszędzie gdzie nie pójdziemy możemy spokojnie korzystać z internetu? przecież wifi wszelkiego rodzaju są już dostępne na każdym rogu ulicy. Jak im się wiedzie w związku z tym?

gosc

mozesz isc i pogadac z fefem panem józefowiczem zalezy co bedziesz robil ale nie jest zle jak w tych cięzkich czasach ale wiem ze firma spoko

gosc

mozesz isc na rozmowe bo to firma ktorą moge polecic fajnie sie pracuje placa tez nie zla atmosfera super

internauta

firma wrocnet ktora sie szybko rozwija godna polecenia maja fajne oferty i wszystko dziala bez problemu

uzytkownik wrocnetu

moge polecic wrocnet jest ok nie ma z nimi problemu firma ktora naprawde sie preznie rozwija ludzie fajni odpowiedzialni maja fajne oferty .

internauta

firma wrocnek to firma ktora moge polecic bo sam korzystam od nich i internetu nigdy nie ma awari a nawet jak cos nie dziala to nie ma problemu usterka jest natychmiast usunieta naprawde polecam

gosc

firma wrocnet jest godna polecenia super ludzie wyplata na czas atmosfera ok polecam

Ewa

Bardzo dobra firma, klimat pozytywny, czasem aż za bardzo by wiecej takich firm było na rynku. Płaca na czas, dodatki także. Polecam

Zostaw opinię o Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocnet M. Konstantynowcz T. Józefowicz Sp. J.