S7 SIGNUM

Poznań

Opinie o S7 SIGNUM

Kasia KK

Nie polecam podejmowania współpracy z tą firmą na żadnym polu. Nie przekazują rzetelnych informacji na spotkaniu sprzedażowym, a obsługa posprzedażowa jest żadna. Czerpią korzyści finansowe z niedopowiedzianych informacji. Jakość usług bardzo mizerna, a rezygnacja ma wiele obwarowań. Nie sprzedałam ani jednego pakietu, ponieważ na własnej skórze doświadczyłam złej jakości.

kisielo
@Kasia KK 13.12.2016 17:58

S7 healt to to samo ?

złotko

kochani, czy wiecie do kiedy konkretnie trwa u nich ta fajna promocja na pakiet srebrny? te 50% to jest coś

Bohumir pom24.pl

Warto, bo to co robi NFZ, to jest wiecej jak pomoc w sprzedazy pakietow opieki medycznej, oproc tego darmowe i profesionalne wsparcie dla nowych konsultantow przez doswiadczonych managerow i szkoleniowcow, nikt cie nie wrzuca do wody i sie staraj, tak to dziala w ramach S7 i pom24.pl . Co do ukrywania, nie ma co ukrywac, nigdy nie ma nic zadarmo, trzeba tez rusac tylek... . Jako Czech wiem ,,z czym to sie je,, i sam prowadze szkolenia i daje mozliwosc kazdemu, kto ma wizje i nie jest leniwy i maruda. Wiecej pytan? Kontakt na pom24.pl .

mart

Nikt nic nie wie o tej firmie? Czy warto?

cres

Nie zdziwilbym się. I do tego te szmery bajery, że niby kupe kasy da się zarobić. Pic na wode i tyle.

nick

na jednym forum przeczytałem ze maja juz 1200 partnerów i ponad 1000 sprzedanych pakietów (informacja z 2014) ale z tego co sie orientuje to zeby miec nadprowizje z grupy, samemu trzeba wykupic pakiet wiec wyglqada to tak jakby te 1000 pakietów zostało kupionych wyłacznie przez współpracowników. Jeśli tak, to wynik kiepski...

cres

dobre pytanie...Pewnie wszystkie wypowiedzi/ opinie są usuwane(ciekawe dlaczego) moja też zaraz pewnie będzie usunięta. Gdyby firma miała same pozytywy nic byn nie ukrywała. A w internecie wypowiedzi tylko ludzi pseudo tam pracujących i wychwalających tę firmę.

nick

dostałem propozycję współpracy z firma S7 Signum, sprzedająa pakiety medyczne, czy ktos zetknął się z ta firma, jak idzie sprzedaz pakietów? czy mozna cos na tym zarobic?

Zostaw opinię o S7 SIGNUM - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S7 SIGNUM