Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za przygotowanie, przechowywanie oraz stan techniczny oprzyrządowania produkcyjnego,
  • Szybkie usuwanie awarii,
  • Obecność przy uruchamianiu przyrządów na prasie,

Wymagania

  • umiejętność liczenia tolerancji - warunek konieczny,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu metalowym, technicznym,
  • praktyka w obszarze produkcyjnym lub usługowym pokrewnym do metalowego,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy

  • umowę zlecenie z opłaconymi składkami emerytalnymi,
  • pracę 3 zmianową
  • stawka 28,50 zł/brutto/godz.,
  • premię uznaniową w wysokości 300 – 450 zł netto
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.