Oferta opublikowana28.02.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • W roli Team Leadera będziesz odpowiadać za kierowanie działem rekrutacji (zarządzanie 10 -osobowym zespołem rekruterów)
  • Twoim zadaniem będzie nadzór nad przebiegiem procesu rekrutacji i selekcji
  • Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie analiz i raportów dotyczących realizacji planów rekrutacyjnych, wyników i podjętych działań
  • Będziesz zarządzać programami motywacyjnymi i benefitami
  • Do Twoich codziennych zadań należeć będzie bliska współpraca z Zarządem w zakresie polityki personalnej oraz uczestniczenie w spotkaniach operacyjnych
  • Będziesz również aktywnie współpracować z managerami innych działów naszej firmy (m.in. Operations, marketing, sales)

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w roli managerskiej i zarządzaniu podległym zespołem
  • Potrafisz skutecznie planować, organizować oraz monitorować procesy w celu osiągnięcia zamierzonych celów
  • Z łatwością odnajdujesz się w dynamicznym środowisku biznesowym, dostosowując się do zmieniających się warunków rynkowych
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności planowania pracy zespołu i ich motywowania
  • Masz łatwość w określaniu priorytetów, nawiązywaniu kontaktów i efektywnej komunikacji
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Masz otwarte podejście do przyjmowania nowych pomysłów i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań
  • znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w rekrutacji na rynku międzynarodowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny
  • Duża decyzyjność i samodzielność w działaniu
  • Pracę w centrum Szczecina z darmowym miejscem parkingowym
  • Służbowy iPhone i MacBook
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, finansowana karta sportowa

Benefity

Kawa i herbata
Świętowanie urodzin
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1