Pracownik produkcji (dział wtrysku)

Szczecin
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o. - jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), która zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie pracy tymczasowej. Dla naszego klienta – firmy z branży produkcji tworzyw sztucznych, lidera na świecie, który w 2023r. rozpoczął produkcję również w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki

  • obsługa maszyn,
  • praca przy taśmie,
  • wizualna kontrola jakości produkowanych detali,
  • pakowanie,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • umiejętności manualne,
  • dobry wzrok i uważność,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • chęci do uczenia się nowych rzeczy.
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie od 28,15 zł brutto na godzinę,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia na konto bankowe,
  • praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym blisko centrum Szczecina,
  • komfortowe warunki i przyjazną atmosferę w pracy.

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1