PSYCHOLOG

Szczecin
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WYZWOLENIA 105, 70-421 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - diagnoza dzieci kwalifikujących się do przysposobienia, - opiniowanie i kwalifikowanie kandydatów do przysposobienia, - wsparcie i pomoc psychologiczna dla kobiet w ciąży, - udział w zespołach do spraw oceny sytuacji dziecka, - promowanie idei adopcji, - prowadzenie dokumentacji merytorycznej, - prowadzenie poradnictwa i terapii w tym terapii rodzinnej; ----------------------------------------------- MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: PUBLICZNY OŚRODEK ADOPCYJNY - ODDZIAŁ W SZCZECINIE 70-421 Szczecin al. Wyzwolenia -----------------------------------------------

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia

Uprawnienia: KULTURA OSOBISTA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, PRACA W ZESPOLE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane jest minimum roczne doświadczenie w pracy z dzieckiem lub/i rodziną. Uprawnienia diagnostyczne, terapeutyczne.

Pracodawca

Nazwa: PUBLICZNY OŚRODEK ADOPCYJNY W KOSZALINIE

Adres: MONTE CASSINO 2, 75-412 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV