Konsultant z językiem włoskim / praca stała lub dodatkowa

Szczecin
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Obowiązki:

- Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów.

- Kontakt z klientem włoskojęzycznym: e-mail, chat oraz telefon

- Dokonywanie dla klientów nowych rezerwacji i zmian w rezerwacjach istniejących

- Podawanie informacji o opłatach i cenach za usługi

- Realizacja reklamacji

Wymagania:

- Zorientowanie na obsługę klienta, ciepła i wesoła osobowość.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

- Znajomość języka włoskiego na poziomie B2

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Gotowość do pracy hybrydowej w Szczecinie

- Gotowość do podjęcia pracy na umowę zlecenie na część etatu lub pełen etat.

Oferta:

- Praca na umowę zlecenie (ilość godzin do przepracowania wybierasz sam!)

- Godziny pracy i dni do wyboru

- Bonusy i premie

- Akcje firmowe

- Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji w Szczecinie

- Stabilne zatrudnienie

- Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

- Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV!

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.) #pracawłoskiszczecin #włoskiszczecin #jobofferwithitalian