Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - usuwanie bieżących usterek, - prace remontowo - naprawcze, - wykonywanie drobnych prac montażowych i konserwacyjnych, - reagowanie na awarie oraz zgłoszenia alarmowe, - praca w godz. 07:00-11:00, ew. 08:00-12:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: STAN ZDROWIA POZWALAJĄCY NA WYKONYWANIE ZAWODU

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Pracodawca

Nazwa: ELASTIC EMAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV