GŁÓWNY KSIĘGOWY

Szczecin
Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: JAGIELLOŃSKA 41, 71-382 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - KOMPLEKSOWE PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI JEDNOSTKI, - PROWADZENIE I KONTROLA GOSPODARKI FINANSOWEJ SZKOŁY, - SPORZĄDZANIE KALKULACJI WYNIKOWYCH KOSZTÓW ORAZ SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ, - WYKONYWANIE DYSPOZYCJI ŚRODKAMI PIENIĘŻNYMI ZGODNIE Z PRZEPISAMI, - PRZESTRZEGANIE ZASAD I TERMINOWOŚCI ROZLICZEŃ PIENIĘŻNYCH ORAZ OCHRONY WARTOŚCI PIENIĘŻNYCH, - KIEROWANIE PRACĄ PODLEGŁYCH KOMÓREK ORGANIZACYJNYCH, - OPRACOWYWANIE PROJEKTÓW PRZEPISÓW WEWNĘTRZNYCH, ZWIĄZANYCH Z POLITYKĄ RACHUNKOWOŚCI, WYDAWANYCH PRZEZ DYREKTORA JEDNOSTKI, - EWIDENCJONOWANIE I ROZLICZANIE PODATKU OD TOWARÓW I USŁUG, - SPORZĄDZANIE I KONTROLOWANIE SPRAWOZDAŃ BUDŻETOWYCH I FINANSOWYCH, DEKLARACJI WYMAGANYCH PRZEPISAMI (NP. DLA ZUS, GUS, PFRON I PODATKOWYCH) ORAZ INNYCH ZLECONYCH PRZEZ ORGAN PROWADZĄCY.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚCI: BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ KOMPUTERA, PROGRAMÓW: FINANSE, VULCAN, iARKUSZ, PŁATNIK ZUS, SIO, UMIEJĘTNOŚĆ SPORZĄDZANIA SPRAWOZDAŃ BUDŻETOWYCH, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 3 LATA PRACY PRZY WYKSZTAŁCENIU WYŻSZYM, 6 LAT PRACY PRZY POLICEALNEJ SZKOLE EKONOMICZNEJ, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW: USTAWY O RACHUNKOWOŚCI I FINANSACH PUBLICZNYCH, RACHUNKOWOŚCI BUDŻETOWEJ W JEDNOSTKACH OŚWIATOWYCH, PŁACOWYCH, ZUS I PRAWA PODATKOWEGO W JEDNOSTKACH OŚWIATOWYCH.

Pracodawca

Nazwa: VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA CZARNIECKIEGO

Adres: JAGIELLOŃSKA 41, 71-382 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: BRAK DANYCH