Dan Dav

2.9 Dodaj merytoryczną opinię
Praca
  • Konstruktor aluminium / dział ofertowy / produkcja
  • Miejsce pracy: Drwinia / Zielona

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie ofert konstrukcji aluminiowych współpraca z działem ofertowym
  • analiza dokumentacji technicznej dostarczonej Oferentowi
  • dokonywanie uzgodnień z klientem oraz dostawcami
  • analiza oraz przekazywanie wytycznych do działu produkcji
  • bieżąca obsługa zgłoszeń serwisowych oraz zapytań klientów
  • bieżąca obsługa dostawców lub podwykonawców
  • nadzór  w procesie realizacji zleceń / kontraktów

Wymagania

  • wykształcenie techniczne mile widziane wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora lub technologa produkcji w zakresie konstrukcji aluminiowych
  • znajomość programów specjalistycznych (Aluprof) oraz Auto Cad na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność , systematyczność , optymizm
  • mile widziana komunikatywność języka angielskiego

Oferta pracodawcy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • praca w rozwijającym się zespole
  • możliwość pracy zdalnej lub w określonych godzinach
  • konieczne oprzyrządowanie do pracy wraz z samochodem służbowym do celów wyjazdów
  • możliwość rozwoju w naszych strukturach
  • udział w szkoleniach, w tym także, językowych

 Wynagrodzenie:

  • adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracownik produkcji / dział aluminium / produkcja stolarki aluminiowej
  • ilość etatów 2

Obowiązki:

  • praca przy produkcji stolarki aluminiowej klasowej i bez klasowej
  • prowadzenie bieżącej kontroli produktu , zachowanie jego jakości oraz produkcji wg norm
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu,
  • stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania,

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie w pracy przy produkcji stolarki aluminiowej , możliwość przyuczenia do zawodu,
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • wynagrodzenie  adekwatne do posiadanych umiejętności + premia
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy
  • pracownik produkcji / dział aluminium / operator plotera CNC
  • ilość etatów 1

Obowiązki:

  • bieżąca Obsługa plotera frezującego CNC
  • stosowanie się do procedur ZKP , BHP oraz ppoz.

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie przy obsłudze plotera frezującego CNC  , możliwość przyuczenia do zawodu,
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń
  • znajomość obsługi komputera – środowisko Windows ,
  • mile widziana znajomość programów ZW3D , Unilink
  • wykształcenie średnie , średnie techniczne

Oferujemy:

www.dandav.com.pl