Jak gwiazdy pokierują Waszą karierą w tym tygodniu? Byki powinny uważać na zdrowie, podczas gdy Wodniki puszczą w biurze wodze fantazji i to z powodzeniem! A co czeka Wasz znak zodiaku? Sprawdźcie nasz tygodniowy horoskop pracy od Wróżki Cesarii!

Horoskop pracy: 29.11 – 05.12.2021

Z czym zmierzycie się w pracy w tym tygodniu? Wróżka Cesaria już podejrzała to w kartach! Zajrzyjcie do naszego horoskopu pracy i dowiedzcie się, co szykuje los.

Baran 21.03-20.04

Horoskop pracy przewiduje, że wiele ci w tym tygodniu wyjdzie i dużo zdołasz zrobisz. Na koniec tygodnia sam będziesz zdumiony, ile w tobie jest energii i motywacji do działania. Tylko tak dalej!

Byk 21.04-21.05

Możesz się przeforsować i konieczne będzie zwolnienie lekarskie. Istnieje bowiem ryzyko, że źle ocenisz swoje możliwości, na czym ucierpi zdrowie. Uważaj na kręgosłup!

Bliźnięta 22.05-21.06

Ciąg dalszy plotek na twój temat i rozwój o twoich niepowodzeniach. Nie przejmuj się jednak tym, co myślą inni. Nie masz na to wpływu. Spójrz przed siebie!

Rak 22.06-22.07

Spodziewaj się spokojnego i przewidywalnego tygodnia. Czasem możesz odczuwać lekkie znużenie, ale jednocześnie złapiesz głęboki oddech przez nadchodzącymi wyzwaniami.

Lew 23.07-22.08

Ktoś ostrymi słowami i wątpliwościami co do twoich możliwości zmotywuje cię do działania. Tygodniowy horoskop pracy ostrzega – poczujesz się niedoceniony i za wszelką cenę będziesz chciał pokazać na co cię stać.

Panna 23.08-22.09

Przed tobą trudny tydzień. Możesz doświadczyć wiele niemiłych sytuacji, w których ktoś będzie dla ciebie niesympatyczny i mało wyrozumiały. Możesz czuć się osamotniony z problemami zawodowymi.

Waga 23.09-23.10

Wraz ze swoim zespołem podejmiecie zupełnie nowe działania. Ty będziesz liderować, a jako przywódca sprawdzisz się bardzo dobrze. Trafne pomysły zapewnią ci autorytet.

Skorpion 24.10-22.11

Wyróżnisz się na tle konkurencji, a rywale zazdrościć ci będą błyskotliwości i skuteczności. Możliwe, że odniesiesz sukces zawodowy, który wzniesie cię ponad rywali i doda ci pewności siebie.

Strzelec 23.11-21.12

Rozważać będziesz zmianę pracodawcy. Największą motywacją będzie chęć rozwoju. Zapragniesz zmiany życiowej i zdecydowanego posunięcia swojej kariery zawodowej na wyższy szczebel.

Koziorożec 22.12-20.01

Ostrożnie i powoli ruszysz do przodu. Wdrażać będziesz nowe pomysły i stopniowo realizować będziesz założone cele. Będziesz sobie w tym radzić całkiem nieźle.

Wodnik 21.01-20.02

W twojej głowie zrodzi się nowy pomysł. Niewykluczone, że inspiracją będzie kobieta spod znaku Barana. To dzięki niej obmyślisz nową strategię biznesową.

Ryby 21.02-20.03

Coś, co planowałeś od dawna nie wyjdzie, tak jakbyś chciał. Prawdopodobnie podejmiesz złą decyzję. Na szczęcie w porę sobie to uświadomisz i zaczniesz naprawiać swój błąd.

To już wszystkie wróżby na dziś! Kolejnej porcji wypatrujcie w następny poniedziałek

Tygodniowy horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria. Doświadczona tarocistka jest również numerologiem i doradcą życiowym. To autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała się na łamach mediów takich jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla Ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą podzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Wróżka Cesaria współpracuje również jako profesjonalny doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy
Oceń artykuł
0/5 (0)