Jaki los jest Wam zapisany w gwiazdach? W tygodniowym horoskopie pracy przyszłość Waszej kariery przepowiada Wróżka Cesaria. Byki czeka trudny tydzień w pracy, a Raki z radością powitają nową twarz w zespole. A co czeka Wasz znak zodiaku? 

Horoskop pracy: 03.05 – 09.05.2021

 • Baran 21.03-20.04

Będziesz rozważał dokonanie zmian zawodowych. Masz wiele pomysłów na dalszą swoją karierę i z pewnością będziesz każdy z nich rozważać, jeszcze bez konkretnych działań.


Zmiana miejsca pracy to niełatwa decyzja. Zanim to zrobisz, przeczytaj koniecznie: Kiedy zmienić pracę? Za i przeciw


 • Byk 21.04-21.05

Według horoskopu pracy czeka cię trudny tydzień. Zawalony obowiązkami zawodowymi będziesz miał poczucie, że nie możesz liczyć na pomoc współpracowników i przełożonych. Nastaw się na indywidualną pracę.

 • Bliźnięta 22.05-21.06

Będziesz miał wrażenie, że w obecnej pracy stoisz w miejscu. Brak rozwoju i perspektyw na zmianę może cię coraz bardziej przytłaczać. Brak motywacji do pracy przełoży się na twoje wyniki.

 • Rak 22.06-22.07

Spodziewaj się świetnej pracy zawodowej. Zgodnie z tygodniowym horoskopem pracy do twojego zespołu dołączy nowa osoba, która zaoferuje ci wsparcie i naukę. Wzajemnie będziecie się inspirować i motywować.

 • Lew 23.07-22.08

Odezwiesz się do byłego pracodawcy i podejmiesz rozmowę o powrocie do dawnego miejsca pracy. Możliwe też, że odnowisz współpracę w ramach działalności, jaką prowadzisz.

 • Panna 23.08-22.09

Pojawią się nowe możliwości i szansa na rozwój. Możliwe, że zapiszesz się na jakiś kurs lub dodatkowe szkolenie. Postawisz na samorozwój, co przyniesie w przyszłości wymierne korzyści.

 • Waga 23.09-23.10

Tydzień rozmów i negocjacji z partnerami biznesowymi i współpracownikami. Skoncentrujesz się na wspólnych ustaleniach i podpisywaniu dokumentów, bo na tym będziesz bazował w dalszej działalności.

 • Skorpion 24.10-22.11

Umocnisz swoją pozycję zawodową. Uda się to dzięki awansowaniu lub zaangażowaniu w ważny projekt. Oprócz tego twoje kompetencje i doświadczenie zostaną wyróżnione i docenione.

 • Strzelec 23.11-21.12

Horoskop pracy ostrzega – spodziewaj się kontroli twojej pracy przez zespół z zewnątrz. Możliwe, że jakaś instytucja państwowa będzie chciała sprawdzić legalność wykonywanych przez ciebie zadań.

 

 • Koziorożec 22.12-20.01

Przypomnisz sobie o dawnej pasji. Możliwe też, że rozwijać będziesz umiejętności, które przez lata nie wykorzystywałeś. Teraz one ci się przydadzą i poprawią sferę finansową.

 • Wodnik 21.01-20.02

Horoskop pracy radzi: Bądź czujny i ostrożny, gdyż możesz zagubić ważne dokumenty. Jeśli ich nie odnajdziesz, możesz ponieść konsekwencje tego zdarzenia. Unikaj działania w pośpiechu.

 • Ryby 21.02-20.03

Nie łącz emocji ze sprawami zawodowymi. Jeśli chcesz uzyskać dla siebie jakieś granty, niestety musisz wykazać się sprytem, przedsiębiorczością i dobrą taktyką.

To już wszystko, co wywróżyliśmy dla Was na ten tydzień! Kolejnego horoskopu pracy wypatrujcie w następny poniedziałek.

A jeśli nie wiecie, jaki zawód byłby dla Was idealny, przeczytajcie nasz tekst i sprawdźcie, jak łączą się praca i znak zodiaku!

A kto przewiduje dla Was zawodową przyszłość? Tygodniowy horoskop pracy GoWork.pl przygotowuje wróżka Cesaria – doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy. Autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała wywiadów m.in. takim mediom jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą dzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Współpracuje jako doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej dowiecie się na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy