Co czeka Twój znak zodiaku w tym tygodniu? Tego dowiecie się z tygodniowego horoskopu pracy prosto od Wróżki Cesarii. Na Byka czeka niespodzianka od losu, a Lew podejmie ważną decyzję.

Horoskop pracy: 11.10. – 17.10.2021

Sprawdź, jaki los jest Ci zapisany w gwiazdach.

Baran 21.03-20.04

W swoim zespole dostrzeżesz sprzeczność intencji i zamiarów najbliższych współpracowników. Nie każdy będzie tak pracowity jak Ty, więc nie bierz na siebie czyiś obowiązków.

Byk 21.04-21.05

Otworzą się przed tobą nowe drzwi. Los przyniesie Ci pozytywne niespodzianki, z których warto, abyś skorzystał. To zapewni Ci dalszy rozwój zawodowy.

Bliźnięta 22.05-21.06

Nawiążesz współpracę z osobą, z którą już kiedyś działałeś. Z jakichś przyczyn trzeba było relację zawiesić, ale w tym tygodniu zostanie ona odnowiona. To będzie dobra decyzja.


ZOBACZ TEŻ: Zmiana pracy: Stres jak przy rozwodzie?


Rak 22.06-22.07

Osiągniesz sukces, zostaniesz wyróżniony i poczujesz się doceniony. To o czym marzysz lub czego na ten moment zawodowo pragniesz – osiągniesz. Stanie się to już w tym tygodniu.

Lew 23.07-22.08

Podejmiesz ważną decyzję, aby powiększyć swoje zyski. Niektóre Lwy zainwestują oszczędności w rozwój firmy. Inwestycja zwróci się już za kilka miesięcy.

Panna 23.08-22.09

Będziesz podejmował rozmowy biznesowe, które jeśli dobrze poprowadzisz, to zakończą się sukcesem. Postaw na asertywność, nieustępliwość i konkretne argumenty.

Waga 23.09-23.10

Horoskop pracy radzi: Zwróć uwagę na swoje najbliższe otoczenie, zarówno wewnątrz firmy, jak i wśród partnerów zewnętrznych. Ktoś jest nieuczciwy i działa na twoją szkodę.

Skorpion 24.10-22.11

Dalej będziesz działał sam. Całkowicie uniezależnisz się, a swoich partnerów i współpracowników zostawisz w tyle. Na razie Ci się to opłaci, ale nie pal za sobą mostów.

Strzelec 23.11-21.12

Coś lub ktoś cię zainspiruje. Poczujesz, że masz potencjał i świetny pomysł. Jeszcze nie wiesz i nie będziesz wiedział, jak go wdrożyć w praktykę. Nie martw się i daj sobie czas!

Koziorożec 22.12-20.01

Będziesz miał już dość długo trwającej sytuacji, która mimo Twoich prób jest niezmienna. Coś cię popchnie do działania i podejmiesz ostateczne decyzje. Dopniesz coś do końca.

Wodnik 21.01-20.02

Mimo licznych wątpliwości, wewnętrznych blokad i lęku, zrobisz krok do przodu. Przekonani o słuszności swoich działań nabierzesz dopiero w przyszłości. Zgodnie z zapowiedziami horoskopu pracy, będziesz zadowolony z rezultatów.

Ryby 21.02-20.03

Zainwestujesz większe fundusze. Ważna przestroga dla ciebie: wkładaj tyle finansów, ile dzisiaj masz. Rozrzutność może doprowadzić cię do bankructwa.

Na ten tydzień to już koniec wróżb! Kolejnego horoskopu pracy wypatrujcie w następny poniedziałek

A jeśli jesteście ciekawi, jak łączą się znak zodiaku a zarobki, sprawdźcie, czy już niedługo uda Wam się zbić fortunę!

tygodniowy horoskop pracyA kto przewiduje dla Was zawodową przyszłość? Tygodniowy horoskop pracy GoWork.pl przygotowuje dla Was wróżka Cesaria – doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy. Autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała wywiadów m.in. takim mediom jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą dzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Współpracuje jako doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej dowiecie się na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

Oceń artykuł
0/5 (0)