Vemmio Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Kariera

Projektant systemów niskoprądowych i ppoż

Miejsce pracy: Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • projektowanie systemów niskoprądowych / przeciwpożarowych / DSO / LAN / KD
  • wykonywanie kosztorysów, ofert dla instalacji niskoprądowych
  • uczestniczenie w realizacji dokumentacji projektowej systemów niskoprądowych
  • reprezentowanie firmy w naradach i spotkaniach koordynacyjnych
  • uzgadnianie danych technicznych w tym wybór najkorzystniejszych rozwiązań do realizacji projektu
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych
  • ocena i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • tworzenie projektów wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczych instalacji ppoż., w tym systemów detekcji

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji niskoprądowych
  • biegła znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i dyscyplina
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • szkolenia ( w tym dla najlepszych wysłanie na egzamin w celu uzyskania certyfikatu do projektowania instalacji ppoż wg normy VdS)
  • umowę o pracę

Instalator systemów przeciwpożarowych

Miejsce pracy: Będzin (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bytom (okolice), Chorzów (okolice), Cieszyn (okolice), Częstochowa (okolice), Dąbrowa Górnicza (okolice), Gliwice (okolice), Jastrzębie-Zdrój (okolice), Jaworzno (okolice), Katowice (okolice), Kłobuck (okolice), Lubliniec (okolice), Mikołów (okolice), Mysłowice (okolice), Myszków (okolice), Piekary Śląskie (okolice), Pszczyna (okolice), Racibórz (okolice), Ruda Śląska (okolice), Rybnik (okolice), Siemianowice Śląskie (okolice), Sosnowiec (okolice), Świętochłowice (okolice), Tarnowskie Góry (okolice), Tychy (okolice), Wodzisław Śląski (okolice), Zabrze (okolice), Zawiercie (okolice), Żory (okolice), Żywiec (okolice)

  • montaż instalacji przeciwpożarowych
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • sporządzanie protokołów z wykonywanych prac

Wymagania:

  • znajomość systemów PPOŻ
  • umiejętność programowania i serwisowania central ppoż (np. Esser, Polon Alfa, Aritech, Algorinet, Minimax)
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w instalowaniu w/w systemów
  • sprawność manualna i fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy na wyjazdach w Polsce
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na najnowszych i największych obiektach budowlanych w Polsce
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia

CV prosimy przesłać na adres biuro@vemmio.com

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

www.vemmio.com