Vemmio Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Vemmio Sp. z o.o.

lakko 2015-08-02 20:13
Nie wiem jak wy ale ja aplikuję do firmy na stanowisko montera instalacji teletechnicznych - czy ktoś oprócz mnie wybiera się do tej firmy na rozmowę, albo już na niej był i byłby w stanie powiedzieć czego wymagają podczas rozmowy - jakies charakterystyczne pytania, pytania o życie prywatne, plany na przyszłość?
ktos 2016-02-27 21:43
To jest opinia o Vemmio Katowice ? Cżyjesz ktoś coś może powiedzieć więcej?
Ktoś inny 2016-04-29 09:29
Potwierdzam poprzednią opinię. Dużo obiecują ale pierwszego dnia się przekonasz jak bardzo to odbiega od rzeczywistości.
Ktoś inny 2016-04-29 09:31
NIe ma Vemmio Katowice, firma mieści się w Dąbrowie a w Katowicach jest tylko zarejestrowana.
sebek 2016-04-30 08:48
Ktoś inny' ale tu mówimy raczej o firmie ktora ma swoją siedzibę w Warszawie nie Katowicach, chyba, że uslugi wykonuja na terenie Katowic, specjalizują się w instalacjach i systemach przeciwpożarowych, elektronice i automatyce przemyslowej, mowimy o tym smamy tak?
Seba 2016-08-01 18:26
To jest firma zarejestrowana w katowicach, siedziba w dabrowie gorniczej a prace wykonuja po calej polsce. (usunięte przez administratora)
m 2016-11-20 20:51
Co prawda nie pracowałem zbyt długo (sprawy osobiste), ale ja nie mogę powiedzieć nic złego o Vemmio. Ekipa fajna młoda, z wszystkimi szło się dogadać. Pracy raz więcej raz mniej, jak wszędzie teraz. Mimo, że moje odejście nie było szefom na rękę, firma wywiązała się z wszystkich zobowiązań wobec mnie, tzn. wypłaty, świadectwo pracy, uzgodnione premie. Gdyby nie moje sprawy osobiste pewnie bym dalej tam pracował. To chyba tyle, oczywiście piszę o Vemmio z DG zarejestrowanej w Katowicach
S 2017-03-18 06:46
O jakich Ty premiach mowisz, pracodawca A. niewie co to sa premie..
Zostaw swoją opinię o Vemmio Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vemmio Sp. z o.o.