logo Vemmio Sp. z o.o.

Vemmio Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Vemmio Sp. z o.o.

negatyw 2016-01-22 17:04
Praca od rana do wieczora za psi pieniądz(usunięte przez administratora) w ciągłej delegacji. brak odpowiednich narzędzi, profesjonalizmu w wykonywaniu usług przez większość pracowników! kupa leni, stanowczo odradzam, brak szkoleń i możliwości awansu, w tej firmie nie ma perspektyw na przyszłość :)
ktos 2016-02-27 21:43
To jest opinia o Vemmio Katowice ? Cżyjesz ktoś coś może powiedzieć więcej?
Ktoś inny 2016-04-29 09:29
Potwierdzam poprzednią opinię. Dużo obiecują ale pierwszego dnia się przekonasz jak bardzo to odbiega od rzeczywistości.
Ktoś inny 2016-04-29 09:31
NIe ma Vemmio Katowice, firma mieści się w Dąbrowie a w Katowicach jest tylko zarejestrowana.
Seba 2016-08-01 18:26
To jest firma zarejestrowana w katowicach, siedziba w dabrowie gorniczej a prace wykonuja po calej polsce. Ale ogolnie nie polecam. Wyzyskiwanie pracownika za grosze. A na koniec Cie pracodawca oczerni.
m 2016-11-20 20:51
Co prawda nie pracowałem zbyt długo (sprawy osobiste), ale ja nie mogę powiedzieć nic złego o Vemmio. Ekipa fajna młoda, z wszystkimi szło się dogadać. Pracy raz więcej raz mniej, jak wszędzie teraz. Mimo, że moje odejście nie było szefom na rękę, firma wywiązała się z wszystkich zobowiązań wobec mnie, tzn. wypłaty, świadectwo pracy, uzgodnione premie. Gdyby nie moje sprawy osobiste pewnie bym dalej tam pracował. To chyba tyle, oczywiście piszę o Vemmio z DG zarejestrowanej w Katowicach
Damian 2017-01-31 16:07
Odradzam... produkują centrale do monitoringu pompowni p. poż lecz centrale są bez żadnych certyfikatów ani VDS, CNBOP ,nic! ogólnie porażka, personel niewykwalikowany , libacje alkoholowe podczas delegacji na bieżąco włączając kierownictwo / prezesów. Odradzam !
Zostaw swoją opinię o Vemmio Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vemmio Sp. z o.o.