Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas

Zduńska Wola

Opinie o Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas

PRACOWNIK 2013-10-22 17:51:52
CIĘŻKA PRACA ZA MARNE PIENIĄDZE ORAZ BEZNADZIEJNY KLIMAT W PRACY. BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKA
5
Były pracownik 2014-02-17 11:13:09
Brak szacunku dla pracownika ze strony właścicieli firmy. Nie ma możliwości zjedzenia spokojnie drugiego śniadania. Marne zarobki za ciężką umysłową i fizyczną prace. Jedyny plus to tylko fajna kadra pracowników.
3
Wszech-wiedzący 2014-02-17 11:24:21
(usunięte przez administratora) współczuję pracownikom, którzy niestety nie mają wyjścia i muszą w takich warunkach pracować.
2
Normalny 2014-02-17 11:34:41
W 100% zgadzam się z byłym pracownikiem. Też tam kiedyś robiłem i wiem co mówię. Tylko jedno jest nie tak jeśli chodzi o pracowników - nie potrafią się odezwać w odpowiedniej chwili (usunięte przez administratora)
2
Były pracownik_zdw 2014-11-20 18:29:24
Marne zarobki za wykonywaną pracę i brak poszanowania dla pracownika ze strony szefostwa. Szefowa firmy traktuje pracowników jak przysłowiowe woły do pracy.
1
Krzysiek 2015-11-03 16:57:30
Pan Jacek i Pani Ewa traktuja maja pracowników za woły robocze. Poniżaja pracowników przy klientach. Szefowa odnosi się do pracownikow bezosobowo jak do przedmiotów. Zdecydowanie odradzam tam pracowac.

2
Marian 2016-07-26 22:13:33
Nie polecam. Szef wraz z szefową nie mają szacunku do pracowników i chyba już nie będą mieli, nadal poniżają pracowników przy klientach lub przy reszcie pracowników. Nigdy nie zwracają uwagi indywidualnie. Szef grzecznościowo do kobiet zwraca się: paskudo lub przedstawia pracownice klientom jako najbrzydsze w firmie. No cudowna taka atmosfera.
Nie widzą winy nigdy u siebie. Zero wsparcia od nich. Tylko wymagają, nic nie wytłumaczą. W przypadku pomyłki ze strony pracowników nie masz szans się bronić - jest tylko krzyk i przeklinanie (nawet jeśli masz rację to jej nie masz). Twierdzą, że pracują z dziećmi.
Ludzie uciekają z tej firmy.
5
Seweryn 2016-09-02 19:28:55
Przepracowanych w firmie ponad 4 lata więc myślę, że moge się pokusić o ocenę. Start zaczynamy od najniższej krajowej lub z 100 zł więcej. Godziny pracy 8.30 do 16.30 jednak często trzeba zostać w pracy dłużej, co jest oczywiście nie ewidencjonowane. Podobnie ma się sprawa z sobotami, w które praca przebiega w trybie charytatywnym. Po jakimś czasie pensja rośnie do około 2 tysięcy (po roku) jednak zazwyczaj ma to miejsce kiedy połowa firmy postanawia się zwolnić i trzeba koniecznie zatrzymać pozostalych. Co do samej pracy to magazyn i kierowcy robią w sumie to samo czyli wszystko. Pakują towary, jeżdżą samochodami (bardzo zły stan techniczny i zazwyczaj przeladowanie towarem), sprawdzają dostawy, szykują towar a jak trzeba to i sprzedają na sklepie i pomagają w budowie u szefa w domu. Oczywiście o ubraniach roboczych nie ma mowy mimo podpisywanie stosownych dokumentów. Osoby odpowiedzialne stricte za handel zajmują się również sprzątaniem, robieniem kawy dla gości itd. Sama praca jest wymagająca fizycznie przez noszenie ton papieru do klientów, którzy nieraz maja biura na wysokich piętrach. Pozdrawiam w szczególności komorników w Łodzi. Ludzie w pracy są w większości przypadków mili i pomocni jednak należy zwrócić uwagę, że twardzi są tylko za plecami szefa. Jak tylko pojawi się na horyzoncie nagle ich obroty rosną o 100% ;). Wiec polecam uważać z negatywnymi komentarzami bo ściany maja uszy w tej firmie. Traktowanie pracowników przez właścicieli jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Sam doświadczyłem regularnych wyzwisk w ciągach po kilka tygodni. Szef lubi wybierać sobie osobę, na która się uwazmie więc jeśli macie słabe nerwy to nie dacie rady. Obrażanie przy klientach również jest typowa zagrywka szefostwa. A i oczywiście nigdy nie macie racji. Zwracanie uwagi zawsze ma miejsce w obecności całej ekipy żeby zrobić show i sie poznecac. Sam byłem świadkiem gdy jedna z pracownic była uderzona przez szefa plikiem dokumentów. Takze chamstwo, słoma z butów i bra
7
Seweryn 2016-09-02 19:34:31
brak szacunku są na porządku dziennym. A i na okresie wypowiedzenia macie płacone gola podstawę więc polecam szybko kończyć współpracę. Żeby otrzymać ostatnia wypłatę z kolegą musieliśmy wezwać PIP na kontrolę co też nie przemawia za pracodawca. Ponadto przez 4 lata w firmie występowała olbrzymią rotacja pracownikow. Myślę że przez ten czas spokojnie zwolnilo się około 20 osób. Pracy nie polecam a sam pracodawca ma problemy z nerwowościa co przykro się odbija na pracownikach.
5
Zostaw swoją opinię o Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas - Zduńska Wola
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Correct Hurtownia Jacek i Ewa Mikas