Zaczarowana Pozytywka Przedszkole Niepubliczne

Warszawa

Opinie o Zaczarowana Pozytywka Przedszkole Niepubliczne

Karo 2012-12-07 21:29:15
Przedszkole na pierwszy rzut oka super.. Kadra wcale nie ma takiego wykształcenia i szkoleń o jakich zapewnia. Właścicielka wprowadza tam terror! Nie ma pojęcia o prowadzeniu przedszkola.. Dzieci jedzą byle co, poza tym jest tam zaledwie 20 C! I non stop są cięcia.. Dochodzi do tego, że dzieci nie mają na czym rysowac bo wykorzystały limit!!!
4
Ola 2013-02-01 17:05:36
Niestety to prawda co pisze Karo. Malo tego dzieci jedzą produkty b.kiepskiej jakości, w zupie ciężko znalesc ziemniaka, nauczycielki sa zastraszone przez dyrektorkę, ciagly brak papieru i kleju, nawet chustek do nosa nie ma, oszukuje sie rodzicow na opłatach.Nie polecam.
4
nauczycielka 2013-04-15 16:42:01
Pracuję w przedszkolu już drugi rok.To co przeczytałam jest w mojej ocenie dużym nieporozumieniem. Warunki pracy są bardzo dobre, niczego nie brakuje dzieciom. W tym co robimy, osiągamy wysoki poziom. Koleżanko! Jeśli chcesz pracować z dziećmi, i chcesz nauczyć się dobrej pracy to właśnie tutaj jest to możliwe. Ale jest to miejsce w którym każdy musi wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak potrafi.
1
Karolina 2013-04-25 11:38:41
Nie wiem po co i jaki ktoś ma w tym cel, wypisując anonimowo na portalu takie brednie. Nigdy nie brakowało papieru ani innych materiałów plastycznych, które są realizowane według zamówień składanych przez koleżanki. Co do tematu "zupy i braku ziemniaków w niej" najwidoczniej któraś z nas za "DUŻO" sobie ich nałożyła i dla Ciebie zabrakło! :-). Jeszcze wypowiem się na temat "terroru i zastraszania" jeżeli wykonywanie swoich obowiązków uznajemy za "terror" to lepiej nie pracować i zostać w domu!
Pozdrawiam :-)
1
Luki 2013-07-29 22:42:35
Ja również mam swoje doświadczenia z tym przedszkolem i każdemu szczerze odradzam pracę. Właściciel przedszkola gnębi wszystkich pracowników i oszczędza na wszystkim co możliwe. Rotacja personelu mówi sama za siebie. Praca w tej placówce jest olbrzymim obciążeniem psychicznym i z tego co wiem to byli pracownicy, który podali właścicielkę przedszkola do sądu pracy i oczywiście sprawę wygrali.
Jeśli nadal nie wierzysz to rozpocznij tam pracę, a się przekonasz.
2
Pok 2013-10-30 20:00:31
Pracodawca traktuje pracowników jak pionki.. Liczy sie tylko klient( nie dzieci a ich rodziców kasa)! Praca bardzo stresująca. To miejsce nie przypomina wesołego przedszkola tylko obóz..
8
ex pracownik 2014-11-29 11:30:05
UWAGA! Wszystkie pozytywne opinie zamieszczane są przez nauczycielki. Zmusza ich do tego właścicielka p. Elżbieta!! Przedszkole z zewnątrz wygląda super ale prawda jest zupełnie inna. Otwórzcie oczy!!! Wasze dzieci jedzą zupę na wodzie, na kanapkach maja najtańsza margaryne, nie moga siedzieć długo na polacu zabaw bo zadepcza trawe! Wiesz, że twoje dziecko wychodzi na plac zabaw na 30 minut?? I wkółko musi chodzic na spacery??? Nie pytajcie o opinie obecnych pracowników bo oni są zastraszeni.. Porozmawiajcie z byłym personelem.
1
Zostaw swoją opinię o Zaczarowana Pozytywka Przedszkole Niepubliczne - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaczarowana Pozytywka Przedszkole Niepubliczne