Airstal Sp. z o.o. Regenerowane Kompresory Klimatyzacji Samochodowej oraz Rozruszniki i Alternatory

Łódź

Opinie o Airstal Sp. z o.o. Regenerowane Kompresory Klimatyzacji Samochodowej oraz Rozruszniki i Alternatory

tolek 2014-10-22 23:16:24
Generalnie lipa po calosci. Na poczatek najnizsza krajowa i umowy probne, na czas okreslony i po "wykazaniu sie" na czas nieokreslony (zatrudnienie pelen legal). Jednai warunki pracy jak w obozie pracy. Wszedzie kamery przez ktore zawsze patrzy uprawnione oko (to chyba juz hobby-zamiast zajac sie pozyteczniejsza praca). Warunki pracy na hali wyiatkowo szkodliwe-potezny halas, mnostwo lotnej chemii, mnostwo mozliwosci kontaktu skory z chemia. Pol godziny na posilek w czasie ktorego najlepiejjesc a nie odpoczywac. Praca najczesciej na stojaco. Praktycznie zakaz rozmow (wielki brat-a raczej siostra patrzy), wysrubowane normy produkcyjne. I choc pracodawca dostarcza srodki ochrony osobistej (okulary, maski przeciwpylowe, odziez robocza, ochronniki sluchu) to praca nie jest przez to milsza. Raczej niewielka rotacja pracownikow (trzeba mocno podpasc by wywalili) jest raczej zasluga duzego bezrobocia w okolicy a nie wspanialej pracy i placy. Nie ma mozliwosci zaplaty za nadgodziny-wszystko do odbioru. Doiazd z Brzezin i okolic dosc szybki troche gorzej zima.
9
Znajomy 2014-12-10 10:53:11
Chyba jednak nie do końca taka lipa po całości z tego co napisałeś, praktycznie w każdej kwestii zaprzeczasz sam sobie, warunki pracy wynikają z profilu samej działalności. Pracodawca dostarcza wszelkie niezbędne środki ochrony oraz takie, które ułatwiają samą pracę. Z tym obozem to mocna przesada, brak nadgodzin, jasne zasady zatrudnienia, zawsze pełen urlop do wykorzystania, wszystkie święta wolne od pracy. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i obowiązków, wszystkie zgodnie z prawem pracy oraz BHP. Proszę mi pokazać drugą taką firmę, która w ten sposób podchodzi do ludzi.
5
Rob 2017-03-11 02:13:07
Nie polecam! A raczej stanowczo odradzam . Najgorsza firma w jakiej kiedy kolwiek przyszło mi pracować...Nawet nie mam zamiaru się rozdrabniać na szczegóły.. Opinia wyzej prawdopodobnie napisana przez kogoś z biura.

Regeneracja kompresorór, o ile mozna to nazwać regeneracją... Jest na najniższym możliwym poziomie.. Mało co tam dają nowego.. Wszystko stare, umyte i dalej..

NIE POLECAM NIKOMU KUPOWAĆ KOMPRESORA Z TEJ FIRMY!
7
Znajomy 2017-03-22 13:14:22
No to królu złoty najpierw się pochwal za co zostałeś zwolniony, mądralo
1
Zostaw swoją opinię o Airstal Sp. z o.o. Regenerowane Kompresory Klimatyzacji Samochodowej oraz Rozruszniki i Alternatory - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Airstal Sp. z o.o. Regenerowane Kompresory Klimatyzacji Samochodowej oraz Rozruszniki i Alternatory