Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

WITEK

A SŁUCHAJCIE LUDZIE SKAD JA MAM WIEDZIEC SKAD TEN AUTOBUS ODJEZDZA I O KTOREJ ITP?KIEDY MAM ZAPLACIC KIEROWCY??MAM ZABRAC KASE Z DOMU ZEBY MU ZAPLACIC? NIE DALA MI ZADNYCH NAMIAROW ANI NIC A JADE PIERWSZY NAZ NA 07.04

uunn
@WITEK

Ale kto ci nie dał żadnych namiarów allstar czy z biura od thiermana

katarzyna

idzie załamanie pogody takze nie spieszcie sie

arekte

witam >mam termin wyjazdu do Kirchdorf na 14.04 jade z Łodzi.wie ktos jak najlepiej dostac sie tam z centralnej Polski?pozdrawiam

xzxz
@arekte

Sprawdź tresy allstar wydaje mi się że maja trase przez łódź

caravella

mam vw caravella. 7 wolnych miejsc z Torunia do Thiermann szczegóły na "fb" (usunięte przez administratora)

Serwisant

OK

Różne

Witam ja mam termin na 31.03.2014 , jeśli jest ktoś z okolicy Rzeszowa z podobnym terminem poproszę o kontakt na e-mail , allegropoczta@wp.pl lub numer 695 / 075 / 311 .

paula

Witam :)Jedzie ktos z Bydgoszczy lub okolicy na 31.03 i jesli tak to czym?

kuba

a mają tam jakieś poduszki do spania jak to wygląda?przeciez nie bede wszystkiego zabierał

harcerka
@kuba

nie poduszek nie mają ,mają tylko koce .trzeba wziąść prześcieradło najlepiej na gumce albo śpiwór albo koc ,i poduszkę

harcerka
@kuba

dawid

witam. Ma ktos termin na 26.05

@dawid

też jestem z okolic Radomia na 14.04 jade allstarem z Radomia a Ty

@dawid

Witaj Dawid ja mam ten termin -proszę o kont. (usunięte przez administratora) Ania

OFERTA

oferuję transport (samochód KIA CANIVALL) do firmy THiermann na terminy od 31 marca z okolic Gostynia i Leszna (wielkopolska) Mam 6 wolnych miejsc ze wszelkimi wygodami. Bagaże w osobnej przyczepie, kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora)o dowolnej godzinie.

OFERTA
@OFERTA

ok 180 do 200zł tel. (usunięte przez administratora) (przy pełnej obsadzie tj. 6 osób)

pierwszy raz

Witam odpowiedcie mi od kiedy zaczyna się sezon pracy na hali przy szparadze? i czy alstar jedzie też z Torunia ?ile kosztuje przejazd? ile biorą busiarze z Leszna?I bym prosiła o na miary na busa z Leszna

seba

ja jade ze starachowic niebawem

dari

P.S. NOWA CZY JEDZIESZ NA HALĘ?

nowa
@dari

witaj dari ze wzg na termnin myślę ze wyladuje na hali kobiety przy szparadze podobno nie pracuja a na truskawke jest za wcześnie to mój email jak chcesz to pisz marta8628@interia.pl. Mam zamiar jechać allstarem z radomia ale jeszcze nie robiłam rezerwacji

depesz

Witam jedzie ktos z oklic Czestochowy termin mam na 14 kwietnia

dari
@depesz

hej Nowa :)ja jestem z łODZI A WYBIERASZ SIE DO LESZNA I STAMTĄD AUTOKAREM DO NIEMIEC?

magd
@depesz

ja tez jestem z okolic radomia mam wyjazd na 14 04

@magd

tez jestem z okolic Radomia na 14.04 jade allstarem a Ty

xxxx
@km

czy robiłaś (eś) już rezerwacje na allstara? Wiem że wyjazdy sa we wtorkii piatki w radomiu spod jakiegoś CPNu

mikooo

ludzie nie patrzcie na te pieniadze ja tez tam tak pojechałem nie było szparagi pola stare wyjeban..za miesiac zjechałem ludzi od ciol ,,,szczeze ta farma nic nie warta tam sa zawsze nowi ludzie bo nie wiedza pojedziecie to zobaczycie bo tu sie rozpisuja tacy co tam jeszcze nie byli ...

bulik
@mikooo

a ile zarobiłeś za ten miesiąc,ze tak narzekasz?

unia leszno

871 to kwota ta oznacza ze w ciągu tego okresu by niebyło tyle szpargla (szparagi)to musza ci to wypłacic kpw np zła pogoda to szparagi niema a to za tym idzie ze niema zarobku takiego...heh

kapeć
@unia leszno

taa pewnie ,za leżenie Ci też niemiec zapłaci haha

unia leszno

wez 3 pary butów bo rumuny to ..uje kradna w pin wieczorem buty masz a rano nie ogólnie jest ok w tej firmie tylko by pogoda dopisała bo w deszczu i wietrze to tak trzeba pracowac ale co tam wieczorem kolacje se zrobisz i na to ze piec piwek i flaszeczke z kumplami i rano znów w raje hah..

Denmark

Oj kapec kapec:-) mowisz ze 5.95euro za zakwaterowanie i obiad to drogo? No prosze Cie. To ludzie w Polsce za sam wynajem placa wiecej a tu jeszcze masz obiad :-) to kiedy kapec wyjezdzasz?hm czy juz tam jestes?hm

kapeć
@Denmark

a nie wiem czy pojade bo mnie to już (usunięte przez administratora).

km

na konkretne gospodarstwo . jedzie ktoś z Radomia , puław

km

katowice również są w trasie

@km

A czy ten all star dowozi na konkretne gospodarstwo? Czy tylko docelowo np berlin?

all star jezdzi tez z katowic?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG