Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

szalony

tiffy zemasz na 31 marca nie znaczy ze na ten dzien pojedziesz a mozesz nawet i 20 marca jechac tego kiedy nie wiesz nigdy ale tak okolo 27marca przewaznie sa wyjazdy .mi ostatnio 3 dni wczesniej przedzwonili ale z tym roznie jest

@szalony

W tamtym roku do mnie dzwonili w niedzielę a w poniedziałek wyjeżdżałam we wtorek rano po długim oczekiwaniu na dworze podpisałam umowę

tiffy

Czy wie ktoś na ile dni przed wyjazdem poinformują mnie telefonicznie? Wyjazd mam przewidziany na 31 marca i już się niecierpliwię :)

jula
@tiffy

dwa dni przed wyjazdem dzwonią z biura,tylko odbieraj tel.

Rde

Siema wszystkim. Aaa. Ty nie gadaj głupot i ludzi nie wprowadzaj w błąd bo jak ktoś tam jedzie to jedzie pracować i zarobić nawet więcej niż 1000euro na miecha. Tylko musi chcieć. są dni ze jest mało szparagi ale minimum te35euro zarobi. Jak by Ludzie nie zarabiali to po co by co roku przyjeżdżali ci sami tylko trzeba pracować...

dawid 25

aaa dobze mowi, ja tez jade pierwszy raz i mam gdzies te opinie . Niepojade to sie nieprzekonam, a poza tym mam kolege ktory jest tam 4raz i nienazeka. Pare dni temu dzwonil i pyta kiedy bede bo jest ok.

Serwisant

OK

Różne

kapeć

dokladnie nigdzie nie jedzcie bo tylko sie zadluzycie a takie bajki ze mozna zarobic 1000E na miesiąc to dzieciom mozecie wciskać.Zarobisz ale 1000zlna miesiac czyli tak jak w PL

molek

heh..czekam na papierki ktore mja mi doslac do miesiaca, mialbym jechac na szparagi.. czytam tak te opinie i nic dobrego jeszcze na ten temat nie znaazlem.. moge harowac ale kur.DE nie za 7 euro za dzien prosze was.. Jak tam naprawde jest?

nu nu
@molek

Ha ha ale masz nik molek a to jest moje nazwisko ja tez jeżdżę ale 2 razy bylam na hali kokosow nie ma robisz prawie 20 h niekiedy wiecej lub mnirj a dniowka po odbici od 30 do 60 jak jest yroche wiecej to cud na polu z tego co gadalam z ludzmi to kto umie kopac to zarobi a jak nie to lipa i potem zjazdy bo sie nie opłaca siedziec duzo osób co sa 1 raz sa 2 tyg i jadą spiwrotem do domu taka prawda

aaa
@molek

Ales Ty durny, jakbys mial troche rozumu w glowie to bys go uzywal a nie pocZytasz kilka opinii ludzi ktorzy chca wyeliminowac konkurencje, i nagle kogel mogiel masz w glowie, jesli decydujesz sie na wyjazd to zapewne jedziesz po to zeby zarobic zatem prawdz tylko czy firma wyplacalna i pakuj sie i probuj szczęścia, a nie przejmujesz sie glupimi opiniami osób którynm jest to na ręke, nie zachowoj sie jak Dziecko ile Ty masz lat? Żal mi Ciebie poprostu bo z Taką potawą jaką prezentujesz to w zyciu daleko ie zajedziesz Powodzenia Ci zyczę

@nu nu

Hej a gdzie robiłeś na hali na sortowni ?podaj swoje imię bo też tam pracowałam i szukam znajomych Lekko nie było ale ja byłam zadowolona chociaż przyznam że nie jeden raz brakowało mi już sił a byłam jako pierwsza przy wykładaniu .Znalazły się oczywiście dobre dusze które twierdziły że robię za wolno Nasze dniówki nie różniły się od innych Wiem jak chłopaki musieli się gimnastykować żal było na to patrzeć Pozdrawiam Jeszcze jedno gdybym miała pracę tu to tam bym nie musiała jechać. Ale nie płaczcie tak można tam zarobić Natyrasz się ale wiesz za co u nas bez szans aby tak wyjść

MERRELL
@szparagi

to ile KONKRETNIE może kobieta na hali wyciągnąć za cały sezon?Moja u jednego"wiatraka"wyciągła między 9 a 11tys.zł w przeciągu 8-9 tygodni.Oczywiście w zależności jak euro stało w Polsce.

nu nu
@szparagi

Ja bylam 2 razy na hali na lehninie jakos tak to sie pisze a ty mam na imię kaska

@MERRELL

Zgadza się wyciągniesz tyle Oby płacili tak jak w tamtym roku to da radę wyciągnąć tyle

tomasz

NO WLASNIE LUDZIE WSZYSCY TAK SIE RWIECIE DO TEGO WYJAZDU A NIE WIECIE ILE PLACI???WIE KTOS TAK NA POWAZNIE ILE ZA KG?

mati

Witam ja jade 12 w srode na folie do mthirmana moge kogos zabrac za dopłata do paliwa jestem w inowrocławia(usunięte przez administratora)

kapeć

nie bój sie tez zarobisz ,moze na powrót ale zawsze ;]

edek

skad takie info ze placi 30 centów??

@edek

30 centów ? To w Polsce chyba płacą 1zł za kilo nie ?

andrzej
@kapeć

Skad jestes kapec ze swietokrzyskiego ja z ostrowca jeszcze mi papiery nie przyszły czekam

hawana

mam termin na 14.04 wlasnie przyslali mi jakies papiery po niemicku i jeden świstek o nieprzywzoeniu wyrobow miesnych(wieprzowiny)jestem ze swietokrzyskiego jade pierwszy raz.kazali czekac na telefon.jedzie ktos ze swietokrzyskiego/?

tdk

witam. Ma ktos termin na 26.05 z zachodniopomorskiego?

dari

Witam:) ja mam termin na 31,03 jadę pierwszy raz ,z tym,że wolałabym jechać z tydzień póżniej

kala

jestem z wlkp termin mam na 31.03. moj nr 606 304 261 jeśli ma ktoś ten sam termin to dajcie znać sms :)

Jesli ktos jedzie na te szparagi po koniec marca lub poczatek kwietnia to chetnie sie zabiore. Uczciwa nie paląca osoba bez nałogów dorzuci sie na paliwo, jestem z wielkopolski theshadows18@gmail.com

dam

ja własnie tez pierwszy raz.

xxx

tego to nie wiem ,ja jade pierwszy raz.

dam

aha. To fajnie. Ja wstepny termin mam na 26.05, a jest opcja ze wczesniej sie pojedzie?

an
@dam

Ja też mam ten termin i też pierwszy raz może kontakt na maila n-borucka@wp.pl

xxx

ale bez broblemu moglabyc i od soltysa ,ja miałam obydwie od solysa i wyslalam i po 3tyg dostalam wstepna umowe.

dam

aha ,to elegancko,bo w gminie mi dali osobny papier z pieczatka.

dam

aha ,to elegancko,bo w gminie mi dali osobny papier z pieczatka.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG