Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Arek

Jedzie ktoś z Chełma na 12maja?

ŁUKASZ

czy może jedzie ktoś z okolic KONINA,termin 14 kwiecień ?

KAMIL
@ŁUKASZ

JA JADE TEZ MAM TERMIN NA KWIECIEN A EDZIESZ Z LESZNA

jac

to po ile godizn tam sie robic w polu ?

@jac

poczytaj to sie dowiesz to nie praca w biurze że masz z góry określone co i jak jedziesz w pole

szparag

Czy kogoś już informowali o przyjeżdzie na halę Pytam bo jadę pierwszy raz i zastanawiam czy mnie omineli czy zadzwonią dzień przed I jeszcze jedno kiedy tam się zaczyna sezon już tak na poważnie???

kkk-d
@szparag

Tak na hali juz sa osoby nastepne beda w poniedzialek i tak co 3-4-dni jesli pogoda bo jak wiesz sezon w pelni zacznie sie ,kiedy Matka Natura na to pozwoli,ale zazwyczaj pelnia sezonu to polowa kwietnia ,w ubieglym roku jak wiesz pogoda byla fatalna i sezon opoznil sie o miesiac tak wiec trudno tak naprawde okreslic dokladna date

@kkk-d

A CZY CI KTORZY DOSTALI UMOWY MOGA BYC PEWNI ZE POJADĄ BO SLYSZALEM O JAKIS GRUPACH REZERWOWYCH I TROCHE SIE OBAWIAM...A PO DRUGIE TO CO ONI JUZ ROBIA NA TEJ HALI?

Serwisant

OK

Różne

k

to co na ulotce i większosci ogłoszeń pracy sezonowej to fikcja

To sie zdziwisz jak zobaczysz ze kobiety tez robia w polu

.,/.
@,

bardziej sie zdziwisz ile niektorzy moga wypic

nowa

Na stronie internetowej firmy jak i ulotce która przysłali jest informacja ze kobiety ze wzg że na polu jest cięzko pracuja na hali czyli wpuszczaja w kanał? Gdybym chciała pracować przy sparadze na polu pojechała bym w sprawdzone miejsce. Tu zdecydowalam się jechać tylko dlatego że kobiety miały pracować na hali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxxx przed chwilą Ci pisali !!! nauczcie sie czytać bo zginiecie w Niemczech

xxxx

hej mam termin do pracy na 31 marca, jade po raz pierwszy, czy ktos moze mi napisac jak jest z kobietami, czy one tez pracuja w polu czy tylko na hali????????

sebek

na 5 maja mam termin

km

ale że dzisiaj piątek to sie przedłuży a na kiedy chcesz jechać

sebek

witam mam pytanie wysłałem dzisiaj papiery i ile czasu idzie tam do nich z 2,3 tygodnie pewnie ?

@sebek

sebek ze 4 dni idzie

ja wam powiem naprawdę jak jest chociaż bylam 2 razy teraz może pojade 3 raz wiec tak dzwonisz do alstara jak babka do ciebie z biura zadzwoni nawet 2 dni czesniej możesz busa zamowic miejsce bedzie bo jak chcą klienta to na pewno cie upna w busa alstar przeważnie jak masz do motzow to przyjedzie w nocy ok 2 h jak jedziesz z malopolski ja zawsze bylam na 2 w nocy gości cie wysadzi pod stolowka i będziesz czekac jak ktoś te stolowke otworzy tam będziesz lezal na stole do 7 rano az biuro otworzą tak było za 1 razem jak bylam w tamtym roku to facet mowil ze stolowka zamknieta bo nie wiedział ze ludzie maja przyjechać wiec wziol nas do bloku i tam na schodach siedzieliśmy do rana a jak ktoś chciał to stal w nocy przed biurem i czekal później cie rejestrują jak dobrze pujdzie zjesz obiat i potem autobusem ich wysylaja tam gdzie masz być ja bylam na lehninie i kobity do końca nie wiecie czy będziecie w polu czy na hali dopiero na miejscu mowia ja bylam na hali fuksem mi się udało bo chciała mnie na pole wyslac a jak dzwonila to mowila ze na hale jak cie już wysla rozpakowujesz si i następny dzień charowa jak jesteś na hali to na pewno 2 pary adidasow cieple ubranie i lżejsze tez bo jest potem cieplo znając zycie tak jak było ostatnio dużo osob przyjechalo a jeszcze szybciej pojechali nawet tyg nie byli bo ciężko bo w glowie się kreci bo zadlugo na hali robi się do bardzo puzna nawet w nocy a jak jest dużo roboty to nocki sa i pare godzi snu

nela
@.

Ja myslalam ze kobiety to tylko na chali pracuje, a na polu mezczyzni

@nela

no niestety kobiety tez sa na polu i na hali wszyscy się na hali nie zmieszczą kobiety albo kopia tak jak faceci lub sa grupy które tna zielonke powyżej rajki to podobno fajnie się tnie tylko bardzo dużo trzeba naciac na kilo bo to leciutkie jest wiec trzeba się namachać wiec tak rozowo nie jest ale kobiety daja rade

km

oby nie było tak jak na większości rozmów kwalifikacyjnych tj. "zadzwonimy do pana ":)

@km

nie no raczej jak wyslali te umowy to pojedziemy ;]a na ktorego masz i skad jestes?

na 14 z okolic Radomia

km

A to spoko to czekamy na telefon :)

MAM JUZ DAWNO UMOWE

km

no właśnie ciagle te same pytania a nic konkretnego a o pracy głównie wypowiadają się osoby które tam nie były nawet :)

fff
@km

racja przewaznie pisza ci co maja cykora zeby pierwszy raz tam pojechac wyobrazaja sobie gospodarstwo jak polska wies. Nic mylnego tam jest zbiegowisko tysiecy ludzi z roznymi charakterami i narodowosciami trzeba umiec dostosowac sie do srodowisko Nie czytajcie tego ze nie idzie zarabic musieliscie tylko zobaczyc ile niektorym musi biuro wyplacic to wam opadla by kopara

@fff

racja psychike też trzeba mieć w dobrej kondycji , nie warto nawiazywać na początku znajomości bo większość wróci po tygodniu, a co do zarobków to jeden znajomy potrafił przy wysypie wyciągać 150 euro dniówki a drugi który palił i lubiał sobie pogadać 30-50 euro więc nie ma reguły ale w dużej mierze zależy od pogody i w jakie rajki trafimy

@km

Witam! Jade do tej firmy i mam termin na 14 kwietnia 2014 jestem z okolic Bilgoraja? Czy ktos wybiera sie akurat na ten sam dzien? moze moglibysmy sie jakos zgadac ze soba? Prosze piszcie.

@Mona

ja się wyberam na ten sam dzień ale to zależy kiedy zadzwonią ale zazwyczaj dzwonią do większej grupy na ten sam termin

@Mona

jak chcesz to podaj adres email to sie odezwe

@km

Nie mam jeszcze zadnego transportu poprostu chcialabym pojechac z osoba z tych moich okolic zeby bylo razniej;) bo jade sama. Podaje adres email mona2623@interia.eu.

ju

ja też mam na 14 kwietnia i jestem z okolic Krasnegostawu

@ju

Odpowiedz na "Ju". jezeli jedziesz z Krasnegostawu to moze podaj mi swoj adres email to porozmawiamy? jedziesz pierwszy raz?

Ludzie wam sie czytac nie chce na tym forum wszystko pisze a wy caly cAs zadajecie jedno i te same pytania wystarczy poczytac wpisy i sie wie a alstarze nie trzeba miesiac wczesniej miejsca zarezerwować ja dzien przed wyjazdem miejsce rezerwowalam i bylo oni chca miec klijenta wiec kazdego wezma bez obawy pid drzwi zawiaza was wysadza i pojada wiec bez obawy i wiem ze bede skrytykowana ze sie wymadrzam ale wystarczy czytac ja tez bylam 1 raz i nic nie wiedzialam nawet ze jest taki forum w ciemno jechalam

km

to właśnie allstar jest ich przewożnikiem i cie na miejsce zawozi dzwoniłem i rezerwacje w ostatniej chwili sie robi bo oni wiedzą że w ostatniej chwili sie dowiadujemy przed wyjazdem a jak ktoś nie wie przez jakie miasta jedzie niech wejdzie na ich strone co za problem

WITEK

GDY JAKIS CZAS TEMU DZWONILEM CZY MOJE PAPIERY DOSZLY TO MI POWIEDZIALA ZE TAK I MAM CZEKAC NA TELEFON WTEDY POWIE MI SKAD ODJEZDZA TYLKO TYLE.A WIDZE ZE WIARA TU PISZE O JAKIS REZERWACJACH??

uunn
@WITEK

tak powiedziała dlatego że ta firma współpracuje z jakimś przewoźnikiem. Ja natomiast kontaktowałam się z firma allstar na własna reke i dlatego wiem że trzeba zrobić rezerwacje. A z jakim przewoźnikiem oni współpracuja to nie mam pojęcia. wiem tylko że jak potwierdzajtermni przyjazdu to informuja że jest możliwość jechania ich przewoźnikiem wtedy podaja skad odjezdza mozesz natomiast jechać na wlasna reke innym busem czy wlasnym samochodem

@WITEK

witek a przyszła ci wogóle umowa bo nie rozumie pytałeś czy papiery doszły , skoro już umowe powinieneś mić bo wszyscy mają ci co jadą więc może cie zbyła poprostu bo pewnie tysiące osób tam dzwoni ciagle z tymi samymi pytaniami tak jak sie dzieje na tym forum

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG