Dsv

Opinie o Dsv

m 2009-08-06 03:02:46
super praca i płaca
kizy4 2010-01-05 07:41:07
zarobki fatalne od kiedy ceny nowych akcji ustala nowy kierownik [usunięte przez administratora].ciekawe czy on sam chciałby pracować za takie pieniądze?nie mówiąc o atmosferze jaka jest-[usunięte przez administratora],a wszyscy z biura udają,że o niczym nie wiedzą.Dobrze maja ci,z których kontrola lub kierownictwo ma korzyści,coś przynoszą tzw.[usunięte przez administratora],lub dobrze donoszą na innych,a w zamian stawiani sa na dobrych akcjach.
Stary pracownik 2010-02-02 18:19:40
Ale bzdury!!! Jeżeli chodzi o ścisłość to pisz prawdę, bo dopiero teraz jest sprawiedliwość w dzieleniu pracy!!! Nikt z pracowników nie dostaje pracy za inne umiejętności jak np. pani [usunięte przez administratora]. jak za czasów byłego kierownika [usunięte przez administratora] Jeśli komuś praca nie odpowiada nie musi tu pracować.
nick 2010-02-05 12:20:46
Po co wypisywane są takie bzdury o pracy w DSV. Pani lub panie które to wypisywały nadal tam pracują i nie mogą się pogodzić z tym, że praca jest równo dzielona na pozostałych pracowników. Były kiedyś wystawione na piedestał i szybko z niego spadły.
Przestały rządzić.A jeżeli chodzi o nowego kierownika [usunięte przez administratora].To jest sprawiedliwy i wszystkich traktuje jednakowo.
Pani [usunięte przez administratora] w kontroli dobrze wykonuje swoją pracę i ma dobrego zastępcę.
A jeżeli chodzi o słowo mobing to niech panie dobrze zapoznają się z tym słowem bo w pracy nie ma takie czegoś.
obserwator 2010-02-05 23:22:19
Dziwi mnie cała ta sytuacja , jezeli komuś sie nie podoba praca niech odejdzie !!! jeżeli chodzi o [usunięte przez administratora] to ktoś pomylił pojęcia , zapomniała jak się nadstawiała panu [usunięte przez administratora].żeby dostać dobrą pracę . Pan [usunięte przez administratora] odszedł a pani [usunięte przez administratora] została, kasa zmalała . Więc olejmy tą panią i nie dajmy się wciagnąć w jej gierki .
nick;) 2010-02-06 13:05:32
w DSV jest super;) Kierownik spoko kontrola oczywiscie tez;)Nie trzeba nic przynosic zeby miec dobrze;) No wazelinka troszeczke tam donosi ale i tak ja KOCHAMY;))) pozdro dla wszystkich:*****
obserwator 2010-02-06 16:47:50
Nie jest dobrze, jest gorzej niż źle.Stawki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Śmieszne zarobki, a praca w pocie czoła.
obserwator 2010-02-06 18:32:58
może jest w tych wypowiedziach część prawdy.Co do kontroli to fakt pani [usunięte przez administratora] jest kompetentną osobą i nie przepuści żadnego bubla ,za to ją chwale.A pani [usunięte przez administratora]. powinna wziąć się do roboty.Wszysccy wiemy że [usunięte przez administratora] wyleciał za romans z[usunięte przez administratora]..ale nie czekaliśmy długo na następny romans nowego kierownika [usunięte przez administratora]
obserwator 2010-02-06 19:00:48
Tu nie chodzi o to, żeby opisywać romanse, kierowników i kontrolę na forum, ale o to, że My tam przychodzimy się napracować i chcemy adekwatnej zapłaty za wykonywaną pracę.Wiadomym jest, że jak by była inna praca to kierownicy i kontrola sami by wykonywali tą pracę.Z jedną tylko prośbą - żeby Im zapłacili z akordu.
!!!!! 2010-02-09 22:25:40
Powiem jedno pan [usunięte przez administratora] jest spoko i włVasnie dzieli prace jednakowo i bardzo dobrze niech kazdy zarabia tak samo a nie tak jak było wczesniej ze jedni zarabiali ładnie a drudzy resztki zbierali!!! a od Pani [usunięte przez administratora] sie odwalic wykonuje super swoja prace a jej zastepca pani [usunięte przez administratora] super wykonuje swoja prace>> Oby tak dalej
anonim 2011-01-21 23:58:14
praca jest co raz gorsza i jest jej drugie tyle i nie zapowiada sie lepiej- a oczywiście zarobki nie równe wykonywanej pracy
konspirator 2011-02-07 22:43:18
Ojj przestancie pisac o tym copackingu juz. DSV to nie tylko DP.
Pracownik na magazynie po 5ciu latach pracy na umowe o prace nie odbiera tu 1900 zł na łape to jest dopiero wstyd.
magazynier 2011-03-27 21:53:08
Szkoda opisywać taki zakład, po pierwsze nie docenianie pracowników, niskie wypłaty a premia kwartalna pewnie bedzie tak samo śmieszna jak i cała ten zakład a zresztą na każdym kroku trzeba się pilnować bo albo Cie zwolnią albo zabiorą Ci smieszną premie
anonim 2011-10-15 15:11:33
Premia kwartalna? Każdy dostał taka na jaka zasluzył .Ludzie weżcie sie do roboty a nie czekajcie az wam spadnie z nieba.
weteran 2012-03-03 01:01:49
I to pewnie mówi Pani,która jest w "klice".Każda zmiana to dla niej mniejsza kasa.Wstyd proszę Pani byłaś normalna...
ciekawski 2012-03-25 23:42:44
a jak wygląda u Was praca jako przedstawiciel handlowy? widziałem oferte na Poznań, Bydgoszcz i Gdańsk, zastanawiam się czy wysłać aplikacje :)
xyz 2013-02-02 18:36:09
za jakie pieniadze ludzie tam pracuja to jest parodia!! [usunięte przez administratora] jak mrowki aby szybciej aby wiecej a i tak g...o z tego maja. Ale najlepsza jest [usunięte przez administratora] z kontroli jakosci ta to juz całkiem gniecie pod kopuła,mysli ze jest włascicielem DSV i wszystkim i wszystkimi moze rzadzic! Funkcja jej leb rozsadziła,baba chora na władze [usunięte przez administratora]!
obserwator 2013-02-14 13:36:11
konspirator - 2011-02-07 22:43:18

Ojj przestancie pisac o tym copackingu juz. DSV to nie tylko DP.

ale za to ile moze rzeczy z magazynu wyniesc,obrotni potrafia sporo dorobic do pensji.
nina 2013-02-15 16:37:58
ja tez tam pracowalam , ta cala sylwia jest nic nie warta ,ma obraczke mezatka a za wózkowym krzyskiem lata prawie by weszla na malego gdyby nie ludzie a wszystkim wciska ze kolega ,jasne z kolega sie caluje i chodzi za reke niezle mi kolezenstwo....Wszyscy maja z niej ubaw bo zachowuje sie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jeszcze udaje kogos lepszego niz sama jest,gdyby jej maz sie dowiedzial to skonczyly by sie romansy w pracy .Do wszystkich kobiet!!!!!!Nie dajmy rzadzic takim pustakom nami oraz naszymi facetami ,oby takich jesli moge nazwac kobiet bylo najmniej.A tobie [usunięte przez administratora] zycze aby te twoje kolezenstwo wyszlo na jaw!!!!!
[usunięte przez administratora] zarazem jest nienormalna pomiata ludzmi jak chce wielce kierowniczka.Caly ten magazyn to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie pracujcie u tych ludzi ktorzy zyluja na naszej krzywdzie.
tomek 2013-02-19 20:12:15
ja powiem tak.na [usunięte przez administratora] nie ma w słowniku słow niecenzuralnych słowa ktore dosc obelzywie mogłoby ja okreslic,praca tam to porazka,najlepsze projekty dostaja oczywiscie pracownicy dsv.i kilka osob z agencji ktore trzymaja palce w odbytach ww. pracownikow. Reszta jest od czarnej roboty za marne grosze. Co do tej [usunięte przez administratora] to niech sobie uzywa,to nie mydło przeciez nie wymydli sie lubi dziewucha ten sport i tyle.
hiacynta 2013-04-01 10:05:51
Uwaga na DSV ISS!!!

Sądząc po osobach odpowiedzialnych za rekrutację można odnieść wrażenie, że firma jest co najmniej niepoważna!
Zamiast napisać w ogłoszeniu że szukają kogoś do pracy na service desku (w dodatku do obsługi klientów w języku obcym) za 2 tysiące, albo wprost - niewolnika - to marnują czas. Nie tylko swój, ale PRZEDE WSZYSTKIM kandydatów.

Czy nie uważacie szanowne panie z działu HR, że jeśli w trakcie rozmowy telefonicznej kandydat mówi więcej niż macie zaplanowane to nie łatwiej było by powiedzieć od razu "dziękujemy, ale szukamy niewolnika", niż owijać w bawełnę i kłamać prosto w słuchawkę, że "oddzwonimy"?
Pewnie nie, bo przecież trzeba poudawać przed kierownikiem, że się pracuje.
Claire 2013-04-14 22:30:15
hiacynta - 2013-04-01 10:05:51

Uwaga na DSV ISS!!!

Pewnie nie, bo przecież trzeba poudawać przed kierownikiem, że się pracuje.
Hiacynta

Ostatnio sporo było ogłoszeń do pracy DSV w Warszawie i nawet wysłałam swoje CV. Na razie nie dostałam odpowiedzi, ale jeśli możesz coś więcej napisać ? Może szkoda mojego czasu na rozmowę kwalifikacyjną jeśli oferują 2000 netto ?
Twiti 2013-04-26 17:17:51
Ta firma to jedna wielka ściema , zarobki to wielka nie sprawiedliwość jak komuś się poszczęści to dostanie stanowisko że wyciągnie nawet 100zł dniówki a jak ma ktoś pecha to dostanie stanowisko na którym zarobi grosze!!! Pracowałem tam i tak postępuje kierownik zmiany który powinien każdego dnia rozstawiać ludzi na innych miejscach pracy by wszyscy mieli możliwość zarobienia godnie a nie tylko wybrani. Kierownik zmiany i kontrolerzy jakości traktują ludzi jak "białych murzynów" , odzywają się do nich bez szacunku i żadnej kultury osobistej.Mając 30 lat słyszysz jak zwracają się do Ciebie Na "TY",chociaż pracujesz tam raptem 2 dni i jesteś dla nich zupełnie obcą osobą , co to za kultura u takiego kierownika czy kontrolera jakość.Tam nie możesz wyrazić swojej opinij na żaden temat gdyż usłyszysz tylko że jesteś od roboty a nie od gadania a jak Ci nie pasuje to do domu.Lepiej być bezrobotnym niż dać się tak traktować.UWAŻAJCIE!!!!
sylwester 2013-04-26 17:39:09
Popieram poprzednika w 100% ludzie traktowani są tam jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a pani[usunięte przez administratora] ma się za właścicielkę firmy odzywa się do ludzi bez kultury i szacunku.Kierownik zmiany nie jest lepszy wszyscy siebie są tam warci zapierdzielasz za grosze a wymagają od Ciebie idealnej jakości.
grubcio 2013-04-26 18:12:46
haha widzę że wróciła dyskusja na temat DSV,to chyba nigdy nie ustanie.
Prawda jest taka że prace trzeba szanować jaką się ma gdyż teraz o nią jest bardzo ciężko ale jednak nie w tym przypadku...Ludzie mają rację że płaca tam jest do kitu i szacunek kierownictwa do człowieka jest zerowy.Myślą że to oni są wspaniali a zwykły pracownik to śmieć. Pracowałem tak kiedyś i sam na własne uszy słyszałem jak [usunięte przez administratora] odzywają się do ludzi...włos się na głowie jeży...dlatego już tam nie pracuję i nie mam zamiaru nigdy tam wracać i nikomu nie polecam tej pracy!!!
stefek 2013-05-10 17:59:22
Ludzie ta firma to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie dość że traktują ludzi jak robola to jeszcze oszukują przy wypłacie,[usunięte przez administratora] a potem nagle brakuje ci 4 albo 5 dni a kierownictwo umywa od tego ręce.
alka 2013-12-25 22:37:51
Pracowałam na dziale NF- Tchibo do końca 2012r. . Praca na akord,zarobki przeciętne,zależne od towaru ok. 55 zł dziennie- co tydzień inny katalog. Jak się trafił dobry do kompletacji- to ok, gorzej gdy były duże , ciężkie gabaryty -średnie zarobki osób pracujących ok. 1400 do ręki.
Rotacja pracowników ogromna.Zero szacunku do pracownika agencyjnego,nieprzyjemne traktowanie ze strony kierownictwa, zwalnianie prac. agencyjnych w zależności od humoru pani kierownik-pani E.
Ogólna atmosfera zastraszania, ze strony tzw. ,,góry'',strach przed zwolnieniem,zero możliwości rozwoju awansu, bez nadziei na umowę o pracę.
Nie polecam!
aleksandra 2014-02-05 11:59:27
zgadzam się z alka... na rozmowie dyrektor pan Grab.... słodził, mówił że chcą później zatrudnić przez firme nawet po 3 miesiącach a okazało sie że po 3 miechach powiedzieli agencji że przez styczeń maja przestuj i narazie nie potrzebują narazie osób zatrudnionych przez agencję!!! wiec nie łudzić się że dostaniecie umowy !!!! ja teraz pracuje na podobnym stanowisku co w dsv ale ludzie inna atmosfera, i choć pracuje też przez agencję to ludzi traktują jak swoich dostałam już papiery bo przechodze na firme wiec co tu gadac wiem jedno w DSV trzeba było by zmienić całą górę GRABO.... i ROBA...!!!! oni tylko dla siebie biora!!!
były pracownik 2014-02-19 23:52:37
Zgadzam się z przedmówczynią Aleksandrą,(usunięte przez administratora) Do administracji również zatrudniają pracowników przez pośredniczące agencje, obiecując umowę po wyznaczonym okresie, po czym z dnia na dzień rezygnują. Ogólnie: KICHA , choć atmosfera w administracji fajna, zarobki słabe i mimo że firma międzynarodowa - bardzo słabe perspektywy.
dusia 2014-03-26 11:06:01
Pracuję w DSV w dziale CP jakiś już czas i jak w każdej pracy nie jest różowo, a tu już w szczególności. Jestem na zmianie z panem (usunięte przez administratora)., który nie szanuje pracownika, a zwłaszcza nowych ludzi, ma swoich pupilków i im daje najlepsze akcje, a tym co mu się nie podobają potrafi stawiać codziennie na takich stanowiskach, by ledwo zarobili te gwarantowane 55zł/brutto dniówki. Ponoć u pana(usunięte przez administratora) na drugiej zmianie jest z tym o wiele lepiej- każdy codziennie zmienia stanowisko by mógł cokolwiek zarobić. Z kontrolerkami idzie się dogadać ale jak znajdą jakiś błąd to nie ma zmiłuj tylko trzeba przewalać paletę i poprawiać. Reszta pracowników CP- lepiej uważać co się mówi i o kim, bo potrafią donieść tam gdzie trzeba, a wtedy to już ma się pozamiatane. Praca w chwili obecnej 3 zmianowa. Zarobki- to zależy co się robi- nie wiem jak inni, ale ja odkąd pracuję w tej firmie nie zarobiłam ani razu najniższej krajowej, bo kiedy jednego dnia udało mi się zarobić prawie 100zł dniówki to na drugi dzień miałam akcję, gdzie nawet nie wyciągłam 55zł. Pozdrawiam
YY 2014-04-04 18:19:24
Praca na akord,pracownikiem z agencji nikt się nie przejmuje- nie podoba się , nie ty, to inny przyjdzie do pracy . Popracuje się kilka dni i odchodzi, bo nie ma tu przyszłości. Łamanie przepisów pracowniczych i BHP nie są tu rzadkością.
Praca dla osób zdesperowanych, które muszą pilnie zapłacić rachunki / przejściowo, gdy czekają na lepszą ofertę.
xXX 2014-04-07 16:58:17
CP to skrót od co-packing.
on 2014-07-13 23:33:05
Eee tam do niczego taka robota. Kierownictwo zero kultury. Człowiek się stara a tu nic. Popytajcie jak na Toy's w grudniu 2013r całą zmiana się zwolniła haha dopiero byli zdziwieni. Pozdrawiam
rrrr 2014-09-07 22:13:37
Jak teraz z pracą?
gosc 2014-09-10 14:54:36
witam,
jak wygląda praca handlowca w tej firmie jeśli chodzi o Poznań?Dostałam się na rozmowę kwalifikacyjna ale mam mieszane uczucia.
Młodziak 2014-10-20 21:56:02
Witam, jak wygląda praca na Co Packing'u w Gnatowicach. Ile można wyrwać na miesiąc? Jak jest z atmosferą w firmie? Pozdrawiam ;).
suchy 2014-10-24 13:49:12
Mało pracy, trzeba szukać dalej
xyz 2014-10-25 23:33:07
Witam. Możecie napisać jak obecnie wygląda praca na stanowisku magazyniera w DSV na nowej wsi wrocławskiej?
emi 2014-12-03 16:07:12
O masakra zgadzam się dsv to totalna porażka:)
lublin 2015-02-06 00:11:54
Hej i jak, był ktoś na tych rozmowach o pracę? Tak pisaliście, ze się wybieracie to napiszcie co tam bylo, jakie wrażenia, o co pytają i czego oczekują od pracownika?
kiki 2015-02-23 08:49:30
Nie polecam tej firmy...Cały czas stawki za prace są obnizane do dołu,,, nie moźna zarobic nawen najnizszej krajowej... Wymagaja od człowieka nie wiadomo czego w zamian nic nie dajac,,, pozatym zle naliczaja pensje,,, Wiec nie wiem czy komus usmiecha sie taka praca... kto moze to z tamtad ucieka,,,
lala 2015-05-18 20:06:44
Hahaha ja wlasnie dostalam najnizsza pensje zapewniona ...pracoealam dwa tygodnie a zarobilam 250 zl na colpakingu... to jest wyzysk... ale niestety pupilki staja na dobrze platnej pracy a reszta caly czas na chlamie...pozatym pani Ka.... z biura nosi sie jak swieta krowa ...zeby chociaz znala jakis jezyk haha smiax mi sie chcialo jak przyjechala delegacja a pani czarna mamba nie mogla sie dogadac...
pynia 2015-06-11 19:51:29
Pracowałam jakiś czas temu właśnie w dsv na tym całym CP. Kierownik PS nie szanuje ludzi. Ma wybrane osoby do , które traktuje normalnie. Najczęściej są to młode dziewczyny. Co do kontrolerek to zero szacunku do człowieka zresztą podobnie jak i kierownik mają swoje koleżaneczki które nawet jak zrobią coś źle to i tak mówią że dobrze. Kiedy pewnego dnia ja właśnie zrobiłam coś źle i panie obok też na co zwróciłam uwagę pani kontrolerce Marysi odpowiedziała mi ,, jak się nie podoba droga wolna". Odwoływanie tam jest codziennością, Mówią że zadzwonią a nie dzwonią. Trzeba się samemu dowiadywać. A jeszcze robią wielką laskę ze powiedzą. Zarobki bardzo słabe. Ile by się nie zrobiło to kierownikowi PS ciągle mało. Dodatkowo prace zawsze zaczynały się z 15 minutowym opóźnieniem a trzeba było kończyć pół godziny przed czasem bo kontrolerki mówiły ze ona kończą o 14 i nie będą na nas czekać ze skanowaniem. Ogólnie kontrolerki a zwłaszcza pani Marysia robiła wielka laskę ja wydawała naklejki i kody. Nie raz trzeba było się na nią nachodzić a jeszcze coś tam sobie gadał pod nosem. Praca naprawdę dla osób które są bardzo zdesperowane. Nie polecam bo naprawdę można się zrazić do pracy na magazynie.
Ona 2015-06-24 17:37:15
Skwarek ty(usunięte przez administratora) chcielibyśmy żebyś pracował kiedyś za te głodowe stawki jesteś podłym człowiekiem
Lola 2015-06-26 19:06:49
Życzymy ci z całego serca żebyś kiedyś zaniósł rodzinie 1000 zł wypłaty
mistrz 2016-01-24 12:16:34
Skwarek to c..., Iwonka to k...., praca na copakingu to tylko dla ludzi w desperacji i bez życiowych perspektyw
Robcio 2016-05-13 13:54:12
slyszalem o jakis zwolnieniach w tej firmie - czy wiadomo wam cos wiecej na ten temat? pozdro
Pracownica 2016-05-19 20:32:29
Chyba szefowa bierze w łapę od tych mafiozów z Ukrainy za przyjmowanie Ukraińskich pracowników Oni mają większe prawa niż Polski pracownik
efendi 2016-06-23 10:30:05
dsv oddział SE to dopiero wały nasza firma jezdziła pod nimi same problemy obciążenia za friko kierowcy na magnesach bo jakiś dureń spedytor średnią liczy 80km/h nie masz nic do gadania zjazd do domu ok jak mieszkasz w okolicy szczecina przestoje w oczekiwaniu na załadunek po kilka dni to wtedy możesz zrobić sobie pauzę potem załadujesz np. w środę w SE i czekasz do soboty wieczór na prom bo taniej a awizo na rozładunek masz na wtorek kości bolą od leżenia jedno co dobre to płatności zawsze na czas
Daniel 2016-06-23 11:12:43
Hej. Mam spore doświadczenie w pracy w magazynach różnego typu, widzę, że właśnie poszukują pracownika w Warszawie. Czy stawki są w porządku? Dzięki za info!
Zostaw swoją opinię o Dsv - Gnatowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dsv