DSV

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o DSV

Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w DSV?

Nikt Nowy wpis

Przepracowałem 2 miesiące, szkoda nerwów a pieniędzy i tak z tej pracy nie ma. Kultura pracy i jej organizacja na równie niskim poziomie jak ocena tego miejsca. Najlepsze jest to że ludzie którzy tu pracują po kilkanaście lat uważają że rynek pracy wygląda jak tu, po czym lądują na nowym oddziale DSV gdzieś w pobliżu i historia zaczyna się powtarzać xD Jeśli lubisz jak kierownik łazi za Tobą i patrzy czy przypadkiem nie siedzisz minutkę dłużej na kawie, bądź podejrzewa że ściemniasz w toalecie to polecam to miejsce pracy. Widziałem takie patologie jakieś 15 lat temu w Tesco i nie wierzyłem że takie praktyki dalej są kontynuowane w DSV xD

stan Nowy wpis

najgorszy zaklad jaki kiedy kolwie widzialem,kumoterstwo,klany rodzinne,kolezenstwo,nie sprawiedliwe dzielenie praca,obluda ,plotkarstwo,atmosfera bardzo negatywna wszystko co najgorsze to tylko dsv Gnatowice nikomu nie polecam pracy w dsv nawet najgorszemu wrogowi.

Czy w DSV występują paczki/bony świąteczne?

El Maestro Nowy wpis

Dla pracowników kontraktowych - być może. Jako pracownik agencji otrzymałem bon 25 euro do wykorzystania na zakupy jakichś drobiazgów online. Nie liczyłbym na jakieś wielkie paczki swiąteczne w DSV w Holandii (s-Heerenberg), bo pracowników tu jest ze 200, to nierealne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DSV spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Dariusz

Czemu nie polecasz pracy na produkcji? Ciężko pod względem fizycznym, czy coś innego jest tego powodem? Normy to chyba w większości prac na produkcjach wymagają. U konkurencji lżej, pracowałeś gdzies indziej?

Kierownik

Jak się nie podoba to się zwolnij. Droga wolna. Tylko podaj jeszcze imię i nazwisko anonimowy bohaterze/bohaterko, to może Ci pomożemy w podjęciu tej decyzji.

tak jest

W pozostałości po dsv w teresinie identyczna sytuacja.

gratuluje
@Kierownik

nie jestem waszym pracownikiem i nie bede , gdyby pan kierownik mial rozum to by czegos takiego nie napisal bo to mozna podciagnac pod mobing i z kierownika zasili sie kolejke w posredniaku do mnie raz urzyto tego tekstu nie pasuje to sie zwolnij 5 min pozniej to pan kierownik prosil dyrektora zeby go nie zwalniac. wiec ten wpis juz duzo mowi o waszej firmie jak kierownictwo reprezentuje rynsztok to powinno dac do myslenia szukajacym pracy ,

Ilona
@gratuluje

Nie żeby coś ale wiesz, że to kierownik raczej nie napisał? Jakby nie patrzeć każdy może sobie taki nick chyba dać. Wierzysz w ogóle w to, żeby można było aż w taki sposób pracownika potraktować? :/

Bierny Obserwator

Jak człowiek z taką przeszłością w poprzedniej firmie ,,Tesco,, Może zajmować kierownicze stanowisko ,no i do tego problem alkoholowy ,przecież on nie potrafi racjonalnie myśleć ???

Danuta
@Bierny Obserwator

o kim to niby piszesz i z jaką przeszłościa?

jan
@Bierny Obserwator

najgorszy zaklad jaki istnieje gdziekolwiek (usunięte przez administratora) spoleczna wyzysk klika rodzinna ludzie okropni nie polecam nikomu pracy w tym zakladzie,brak szacunku do pracownika, plotkarstwo ten zaklad to wszystko co najgorsze

Ilona
@jan

skąd wy bierzecie takie grube wiązanki z obelgami tak w ogóle? Nie przesadzasz trochę, przecież nie może być aż tak źle? napisz coś więcej

Twiti

Ta firma to jedna wielka ściema , zarobki to wielka nie sprawiedliwość jak komuś się poszczęści to dostanie stanowisko że wyciągnie nawet 100zł dniówki a jak ma ktoś pecha to dostanie stanowisko na którym zarobi grosze!!! Pracowałem tam i tak postępuje kierownik zmiany który powinien każdego dnia rozstawiać ludzi na innych miejscach pracy by wszyscy mieli możliwość zarobienia godnie a nie tylko wybrani. Kierownik zmiany i kontrolerzy jakości traktują ludzi jak "białych murzynów" , odzywają się do nich bez szacunku i żadnej kultury osobistej.Mając 30 lat słyszysz jak zwracają się do Ciebie Na "TY",chociaż pracujesz tam raptem 2 dni i jesteś dla nich zupełnie obcą osobą , co to za kultura u takiego kierownika czy kontrolera jakość.Tam nie możesz wyrazić swojej opinij na żaden temat gdyż usłyszysz tylko że jesteś od roboty a nie od gadania a jak Ci nie pasuje to do domu.Lepiej być bezrobotnym niż dać się tak traktować.UWAŻAJCIE!!!!

jan
@Twiti

calkowicie zgadzam sie z ta opinia

kacper

pracowalem w dsv gnatowice najgorszy zaklad brak organizacji najgorsi ludzie jedna wielka klika rodzinna obcy to wrog wykorzystac do ostatniej kropli potu za bezcen

ktoś zwany mną

czy pracuje ktoś w dsv z okolic Brochowa i dojeżdża stamtąd ?

@ktoś zwany mną

Ja moze sie przyjme do konca wrzesnia to bede przejezdzal przez Brochow jakby co

Łukasz

W Łodzi dramat, centralna Polska, a władze z Wawy nic z tym nie robią, czeka się na rozładunek 2 godziny, wózkowi słabo doświadczenia, za mały magazyn, ludzie zróbcie coś z tym!!!!

Przemysław

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. To nie jest w dobrym tonie. Z Twojego komentarza wynika, że nie masz zbyt dobrych relacji z przełożonymi. Czy nie ma możliwości, żeby je poprawić i pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

@Przemysław

Koleś z kierownictwa, won z forum, lepiej napisz post, który pokaże dobre strony DSV, jak nie potrafisz napisać takiego postu, to firma nie ma żadnych zalet, jest na dnie!!!

Dominik
@Anonim

Nie ma już dobrych stron pracy w DSV, a szczególnie oddział Łódź, nowy magazyn, sprzęt do bani, organizacja do bani, wszytko do niczego, nabrali kasy z tarczy, a podwyżek brak, nawet za głupie nadgodziny nie chcą płacić, masakra jakaś, do tego roboty co raz więcej i wymagania co raz większe,niech sobie Ukraine zaczną zatrudniać!!!

Zibi

Firma jest dobra więc konkurencja chce podebrać pracowników różnymi sposobami, to proste

Mateusz

Firma płaci marne pieniądze w stosunku do konkurencji, poza tym straszą, atmosfera jest fatalna, odradzam pracę w tej firmie!!!

Bronio

Zastanawiający spokój na tym wątku. Wiecie czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Iga

Gdyby nie to , że firma cały czas sie rozwija to patrząc na forum można pomyśleć iż nikt tu nie pracuje. Jest taka fajna praca?

Polak

Witam. Powie ktoś coś o pracy na magazynie w Sosnowcu? jaka atmosfera? jakie zarobki?

DSV otrzymało w tym roku trzecią nagrodę główną - Brązowe Godło. Czy ta cisza jest wynikiem dobrej pracy?

Edyta

@HR ale co dokładnie masz na myśli? Rozumiem, że praca na tym stanowisku łączy z wieloma zadaniami które trzeba zrealizować. Czy w takim razie nadgodziny o których mówisz są Dsv dodatkowo wypłacane? Dla wielu osób- szczególnie tych na początku swojej kariery zawodowej- traktuje taką sytuacje jako możliwość dodatkowego wynagrodzenia.

Edyta

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy, m.in. na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac. Oferta wygląda naprawdę ciekawie -umowa o pracę, system benefitowy, zapewnione szkolenia, kurs językowy. Są to dodatkowe bonusy, które mogą przyciągać osób zainteresowanych pracą. Czy ktoś z was pracował w Dsv i mógłby wypowiedzieć się na temat oferowanych w ogłoszeniu korzyści? Jak to wygląda w praktyce?

HR
@Edyta

Pracowałam i odradzam. Chyba, że lubisz pracować pod ciągłym stresem w nadgodzinach.

Daniel

Hej. Mam spore doświadczenie w pracy w magazynach różnego typu, widzę, że właśnie poszukują pracownika w Warszawie. Czy stawki są w porządku? Dzięki za info!

Zostaw merytoryczną opinię o DSV - Gnatowice

• Jak się pracuje w DSV?

Zobacz opinie na temat firmy DSV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV?

DSV