Opinie o Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof w Visbek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof w Visbek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w firmie Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof są regularne szkolenia pracownicze?

Aga Nowy wpis

Witam czy ma ktoś namiar z kim można by było się skontaktować w sprawie pracy

Danuta Nowy wpis

Widziałam że przyjmują kobiety i studentów, a za jakie stawki w tym roku? Studentowi ile wyjdzie, a ile pracownikowi który płaci podatki?

Met Nowy wpis

Witam może ktoś ma namiar na firmę która przewozi żywy drób w wiesenhof do ubojni??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jolka

Praca jak praca. Dbają o.pracowników, robia testy 2 razy w tygodniu na koronawirusa. Dużo ludzi nowych, trochę strach , bo są w firmie potwierdzone przypadki korony.

Elka
@Jolka

A jak z płacą? Ile godzin dziennie jest praca? Czy to jest praca na zmiany?

Kaja54966

Powiem tak, opinie poniższe to chyba osoby, które na taką pracę nie były przygotowane, na pracuję tutaj już 6 miesiąc, jako student co 'wakacje'. Dostaję 8.70 euro za rękę, pracuję dokładnie 8 godzin, 5 lub 6 dni w tygodniu, czasami biorę nadgodziny, po dwóch miesiącach przywożę ze sobą 10 tysięcy, po odliczeniu oczywiście mieszkania i jedzenia, praca w chłodnych warunkach, dostaniesz ubranie robocze, będę jeździła tu co rok, dla takich pieniędzy warto, poza tym mieszkanie super, wszystko terminowo, polecam z ręką na sercu

Antoni z Łodzi
@Kaja54966

Prawda.Koleżanka wyżej pisze z sensem polecam ten zakład

Wojciech
@Kaja54966

Ja jestem tutaj 5 lat i praca za 8,7 to niestety wyzysk, pisze dlatego iż należy ludzi uświadamiać, dopóki będą chętni pracować za takie pieniądze niestety Niemcy będą to wykorzystywać, praca prawdopodobnie również katastrofa ,przy takiej płacy nikt nie szanuje pracownika

Wojciech
@Wojciech

Dodam jeszcze o stawce tzw kontraktowcow, koleżanka przyjeżdża na tzw kontrakt , bo na takie przyjeżdżają studenci , są inaczej rozliczani że skarbówka i ubezpieczeniem , normalni zatrudnieni muszą płacić ubezpieczenie i podatki , czego nie ma u kontraktowcow , taka stawka na kontrakcie i wszystko jasne

Maciej
@Kaja54966

Trudno dostać się do tego zakładu? Mieszkanie załatwia pracodawca czy pracownik? Za pracę w chłodnych warunkach są przewidziane jakieś premie czy bonusy?

Agata
@Kaja54966

Studenci wszędzie są na innych zasadach, mniejsze podatki płacicie, więc i więcej zarobicie

Aaaaaaa

10 tys? Mam nadzieję że euro

Personal-Werk Hessenweg 2 48465 Schüttorf.c zy ktoś wie coś o tej agencji proszę o opinię.dziekuje

agnieszka.byczk

Witam.Mam pytanie czy na chwilę obecną jest możliwość zatrudnienia w Wiesenhof Visbek? Czy na ktoś z Was może nr do kontaktu z osoba po polsku.Dzieki.

Reni

Myślę, że teraz to będzie marudzenie, że nie ma możliwości pracy w firmie? Zawsze doceniamy jak już coś stracimy ?

Pale wroty

Witam wszystkich,którzy chcą zarobić i chcąc wyjechać przez agencje pracy. Oferta,która proponuje ta “agencja” mija się z rzeczywistym oczekiwaniem . Komentarze ,które są umieszczone są z godne z prawda . Jest to przestroga dla tych ,którzy chcą wyjechać. Nie proponuje popełnienia tego błędu,ponieważ przed wyjazdem nie przeczytałam opinii na temat tego miejsca. I z własnej autopsji wiem jak to wyglada !!! Dla tych co się wybierają wyjechać w to miejsce myśląc, ze jest tak cudownie... Trzymam kciuki

Może podpowiecie jak załatwi się całą procedurę pracy za granicą?

robert .niech bog was broni przed tym zakladem.bylismy w 3 na poczotku pazdz.bagno!!!!warunki mieszk. i zywnosciowe ok. ale praca to niewolnictwo kunta kinte mial lepiej i klamia z wynagrodzeniem i premia za 3misiace i wszystkie soboty zapierd.za 1000euro

Wladimir z Fileta

Filet.... ludzie dajcie sobie odrazu spokoj tam pracuja popaprancy tylko praca po 13 godz na dobe spisz do pracy i spisz nic czasu dla siebie ,jak traficie mieszkanie na panamie syf kila i mogila posiadam zdjecia dla zainteresowanych! jak i zakladu krotki film z ukrytej kamery co sie tam dzieje tak i waronkow pracy etc. bylem tam jako wywiad inkognito,pozdrawiam grupe z Fileta spoko ludzie .tasma zapiernicza na maxa bylo 120 osob a jest 60 wiec prace wykonujesz podwojną itd jezeli ktos chce byc traktowany jak polska swinia przez zaklady niemieckie to tam wlasnie tak jest ,pozatym 300 e za pokoj w syfie,jak dzwonisz mowia ze busy woza do pracy,tak ale za kase? co to k.. jest to poco bus i kierowca ktoremu placa za to a i tak jedzie tam bo pracuje taksamo na produkcji? absurd za to zeby zakupy jechac do sklepu kasuje dodatkowo 5e itd ....ale i tak mozecie o zakupach zapomniec bo pracujesz do 20;30 a sklepy do 20 wiec zamkniete ,a ci co podobno tyle czasu tam pracuja to zwykle cioty ktore maja stanowiska opierd...sie np wkladanie skrynek do automatu pkowanie watrobek,lub kfc a reszt to oboz auszwic

@Wladimir z Fileta

o jakim zakładzie piszesz ? w Witzen kolo Hanoweru czy Haren pod holenderska granica..proszę odpowiedz w miare szybko bo mam jechać do pracy 12.02.br.dziekuje

Petronelka86
@anonymous

Pracowalam w witzen kolo.hanoweru.i.naprawdę polecam atmosfera super i.ludzi traktuja.z szacunkiem

Anonimka

Dwa miesiące temu trafiliśmy tam do pracy. Praca polecana i z tego co mowila Pani A. To wszystko wyglądało super. Praca odrazu u Niemca a tu okazał się pośrednik. Miał być internet, telewizja nic nie było. Mieszkania to ruiny, brak mebli. Jest tylko stare łóżko za które kazali płacić 250€. Zarobki za cały etat miały być około 1300€ już na czysto a wyszło nie caly tysiąc. Praca ciężka bardzo od godz 8 do nawet 21. I to z jedna pauza 30 min. Co człowiek łyka kanapkę i szybko musi wracać bo kury... Ze szczerego serca nie polecam tam pracować.....

Rumunka
@Anonimka

Pani A? Z firmy E?

Anita

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś oferty pracy?

wodzu32

sam pracuję w Rzeszowie w zakładach drobiarskich.Całe szczęście zmieniam pracę-ta robota-kołchoz tylko dla kogoś kto u innych perspektyw nie ma

Joanna

Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku. Czy są osoby które w ubiegłym sezonie pracowały w Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof? Jakie są aktualnie warunki pracy? A może jest ktoś kto wyjeżdża w najbliższym czasie?

Jonasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Warto starać się o pracę w firmie?

Joanna

W takim razie @Anonimus, rzeczywiście firma daje jedną zmianę ale to, że zostaje się dłużej można traktować jako nadgodziny? Oczywiście powinny one być zapłacone, albo chociaż pracownicy powinni mieć dni wolne do odbioru. Czy próbowaliście jakiś negocjacji z kierownictwem?

Joanna

Praca na produkcji na pewno nie należy do lekkich i tutaj przyznaję Ci rację @Anonimus. Napisz czy godziny pracy, o których piszesz były przedstawione na początku umowy i czy o nich wiedziałeś? Co do przerw to rzeczywiście skoro pracodawca to obiecywał to powinno być to przestrzegane, czy ktoś zgłaszał to kierownikowi zmiany?

Anonimus
@Joanna

Nie nie zgadzają się godziny pracy w umowie są podawane dwie zmiany a jest jedna.. Od 3 rano a jest liczona od 3.30 i nigdy nie wiadomo czy skaczysz o 14 czy o 17 a jak coś się popsuje i czekajcie to nie masz płacone za postój.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof - Visbek

• Jak się pracuje w Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof?

Zakłady drobiarskie w Niemczech Wiesenhof