OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Przewodnik rekrutacyjny

Oferujemy pracę stałą i tymczasową w Polsce oraz w Holandii i Niemczech. Rekrutację prowadzimy przez cały rok. Proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów:

• Rejestracja on-line na www.ottoworkforce.pl lub wysłanie aplikacji na konkretną ofertę pracy zamieszczoną na stronie OTTO lub w portalach z ofertami pracy.
  • Rozmowa merytoryczna w biurze rekrutacyjnym z konsultantem ds. rekrutacji oraz testy kwalifikacyjne (językowe i kulturowe w przypadku aplikacji do pracy za granicą).
  • Spotkanie z docelowym pracodawcą po pozytywnej weryfikacji kandydata lub w przypadku pracy za granicą przeprowadzenie formalności związanych z wyjazdem kandydata do pracy.

Rejestracja on-line

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, prosimy o zapoznanie się z aktualnymi ofertami pracy zamieszczonymi na naszej stronie internetowej oraz rejestrację lub/i wysłanie aplikacji na konkretną ofertę pracy.

Na podstawie analizy Twojego CV, chcemy przede wszystkim poznać Twoje:

• wykształcenie,
    doświadczenie zawodowe (zakres odpowiedzialności oraz Twoje obowiązki na danym stanowisku),
  • znajomość języków obcych,
  • umiejętności (związane ze stanowiskiem, na które aplikujesz),
  • zainteresowania.

Bardzo ważne jest, aby w dokumentach aplikacyjnych znalazła się formuła: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Rozmowa merytoryczna w biurze rekrutacyjnym z konsultantem ds. rekrutacji oraz testy kwalifikacyjne.

Rozmowa z konsultantem ds. rekrutacji opiera się przede wszystkim na informacjach zawartych w przedstawionym CV. Podczas rozmowy sprawdzana jest motywacja kandydata, umiejętności interpersonalne oraz oczekiwania co do przyszłej pracy. Kandydaci aplikujący na zagraniczne oferty pracy dodatkowo przechodzą test językowy z angielskiego lub/i niemieckiego oraz test kulturowy.

W przypadku wybranych stanowisk, wybrani w czasie tego etapu kandydaci, zapraszani są na dodatkowy etap w postaci Assessment Center.

Aplikacje kandydatów, którzy uzyskali najwyższy wynik w procesie rekrutacji są przedstawiane firmie, która stanie się docelowym miejscem pracy kandydata. Pozytywna weryfikacja kandydata może nastąpić tylko na podstawie opinii konsultanta ds. rekrutacji lub kandydat zapraszany jest na kolejne spotkanie z przyszłym potencjalnym pracodawcom.

W przypadku wyjazdu do pracy za granicą o wyborze kandydata decyduje konsultant ds. rekrutacji.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikacji oraz życzymy powodzenia!

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.