Colorland (Cyfrowa Foto Sp. Z O.O.)

TECHNOLOGIA

CyfrowaFoto to 2 000 mkw, na których znajdują się biura, produkcja i magazyn. Największą powierzchnię, zajmuje hala produkcyjna, składająca się z kilku działów, dynamicznie współpracujących przy realizacji zamówionych produktów.

Fotolaboratorium
Jesteśmy liderem w produkcji odbitek i fotoalbumów, a nasze laboratorium od kilku lat jest największym w Polsce. Obecnie posiadamy sześć nowoczesnych fotolabów marki Noritsu HD. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, urządzenia oferują najwyższą z dostępnych rozdzielczości 640 DPI, a naświetlane zdjęcia są w jakości HD. Zastosowanie dedykowanych materiałów do produkcji pozwala nam na zachowanie czystej bieli, głębokiej czerni oraz nasyconych kolorów, przy jednoczesnym realistycznym odcieniu skóry.

Druk cyfrowy
Jako jedyna firma w Polsce, posiadamy w swoim parku maszynowym, 4 profesjonalne cyfrowe prasy drukarskie, marki Xerox z linii 1000 oraz 2 prasy z linii iGen150. Nowoczesne urządzenia, zapewniają bardzo dużą rozdzielczość drukowanego obrazu (2400x2400 DPI), dzięki czemu otrzymujemy żywe kolory, płynne przejścia tonalne oraz wyraźny tekst. Uzyskanie tak wysokiej jakości wydruków pozwala na realizowanie drukowanych fotoksiążek przy zachowaniu fotograficznej jakości.

Introligatornia
Nasza introligatornia wyposażona jest w profesjonalne urządzenia do wydajnego, ręcznego składu foto produktów. Doświadczony zespół introligatorów oraz nowoczesne narzędzia pracy, gwarantują estetyczne wykonanie, a czas poświęcany na perfekcyjne wykończenie jest bardzo krótki. Wysoką jakość i trwałość produktu zapewniona jest przez wykorzystanie najlepszych zachodnich i polskich materiałów.

Ciągła inwestycja w rozwój załogi i parku maszynowego pozwalają nam skutecznie skracać czas produkcji jednocześnie oferując produkty coraz wyższej jakości i precyzji wykonania.

www.najlepszefoto.pl

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.