Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Zaczernie

Opinie o Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

zdegustowany 2014-04-09 23:59
Cyfrowa foto firma która się rozwija :d, zatrudnia coraz to nowych pracowników ale nie z powodu że otwierają nowe etaty nowe stanowiska pracy tylko taka tam rotacja jest. Ale nie ma co się dziwić ( usunięte przez administratora ) Porażka odradzam.
i feel 2016-10-13 23:03
Przecież jak oczekują znajomości angielskiego czy niemieckego od swoich pracowników, to na pewno w zamian zapewnione są odpowiednie socjale czy multisporty.
Marcin 2017-03-04 15:17
Nie liczyłbym na Twoim miejscu na żadne multisporty. Co najwyżej na więcej pracy. (usunięte przez administratora) Jak nie masz życia prywatnego to serdecznie polecam tą firme.
Anonim 2017-03-11 22:24
Firma multisporty oferuje, tak samo jak elastyczny czas pracy. Ten kto chce, to pracuje, ten co nie chce, niech idzie gdzie indziej, ale niech przynajmniej nie zniechęca innych kłamliwymi oszczerstwami;)
Gość 2017-03-13 13:57
Pracowałam jakiś czas w tej firmie ODRADZAM !!!!!!
Zostaw swoją opinię o Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Zaczernie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfrowa Foto Sp. z o.o.