Colorland (Cyfrowa Foto Sp. Z O.O.)

PRODUKTY

Z badań rynkowych przeprowadzanych przez zewnętrzne instytucje wynika jasno, iż personalizowane produkty to przyszłość. Nic tak nie cieszy jak dopasowany do własnych wymagań produkt, który sam zaprojektowaliśmy. Dzięki nam marzenia i pomysły klientów stają się rzeczywistością.

Dynamiczny rozwój rynku serwisów społecznościowych i urządzeń mobilnych posiadających coraz lepsze aparaty, dają nowe możliwości i wyznaczają ścieżki rozwoju, które akceptujemy i chętnie podejmujemy.
Dzięki inwestycjom w dedykowane na poszczególne systemy/urządzenia aplikacje, będziemy w stanie zaproponować szereg nowych, innowacyjnych produktów i e-usług. Dążymy do tego aby nasza firma była innowacyjna, a nasze produkty dostępne po jednym kliknięciu (wybraniu odpowiedniego szablonu produktu).

W najbliższym czasie planujemy rozbudować naszą platformę o usługi druku cyfrowego dla biznesu (plakaty, ulotki, broszury i inne materiały poligraficzne) w systemie Web-2-Print. System ten to przyszłość, która już w wielu krajach jest standardem.

www.najlepszefoto.pl

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.