DEKPOL S.A.

Proces rekrutacji

Dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, cały czas monitorujemy rynek pracy w poszukiwaniu fachowców w swojej dziedzinie. W procesie rekrutacji poszukujemy osób, które przyczynią się do rozwoju naszej firmy, których ciekawa osobowość oraz wysokie kompetencje sprawią, że świetnie odnajdą się w naszym zespole specjalistów.

Przebieg procesu rekrutacji:

1. Zamieszczenie ogłoszenia:
    Ogłoszenia o poszukiwanych przez Dekpol pracownikach wraz z opisem stanowiska oraz wymaganiami, które należy spełnić, zamieszczamy m.in. na portalach Internetowych, w Urzędzie Pracy oraz na tablicach ogłoszeń.

2. Wstępna weryfikacja nadsyłanych aplikacji:
    Weryfikujemy nadsyłane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne pod kątem wymagań, które stawiamy pracownikom na poszczególnych stanowiskach.

3. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną wybranych kandydatów:
    Zaznaczamy, że na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni jedynie wybrani w procesie rekrutacji kandydaci, o terminie rozmowy kwalifikacyjnej informujemy drogą telefoniczną lub e-mailową.

4. Osobista rozmowa kwalifikacyjna:
    Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzają w siedzibie firmy kierownicy bądź dyrektorzy poszczególnych działów.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

1. Zweryfikuj swoje dotychczasowe doświadczenie oraz wykształcenie pod kątem stawianych przez nas wymagań na stanowisko, na które aplikowałeś. Zastanów się, które informacje potwierdzą posiadane kompetencje, opisane w twoim CV.

2. Zaczerpnij informacji na temat firmy i zastanów się dlaczego właśnie w naszej firmie chciałbyś pracować? Jaka jest twoja motywacja do pracy w Dekpol?

3. Zastanów się, jakie pytania chciałbyś zadać pracodawcy?

4. Upewnij się, że znasz dokładny adres, termin spotkania oraz nazwisko osoby, która przeprowadzi spotkanie rekrutacyjne.

5. Mile widziane będzie jeżeli zabierzesz na rozmowę kwalifikacyjną swoje CV.

DEKPOL S.A.