PROSTER Sp. z o.o.

Kariera

Ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem. Nasza firma to ponad 170-osobowy zespół, składający się z najlepszych specjalistów i fachowców w dziennie elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Mamy pewność, że ich praca i zaangażowanie, decyduje o naszej pozycji na rynku, dając jednocześnie satysfakcję naszym Klientom.

Dostarczamy Klientom na całym świecie najlepsze rozwiązania w dziedzinie elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Wiemy, że można to osiągać tylko dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom. Dlatego zapewniamy im najlepsze warunki i narzędzia pracy oraz doskonałą atmosferę, która sprzyja rozwojowi umiejętności, kreatywności i tworzeniu innowacji.

Chcesz poznać nasze realizacje? – zobacz. Mamy silną pozycję na rynku, nowe projekty i wyzwania, które stawiają nam Klienci. Dlatego stale powiększamy nasz zespół.

Szukamy osób:

z dużym potencjałem, otwartym umysłem, które nie boją się innowacji

mających poczucie odpowiedzialności za zadania, które im powierzamy

z motywacją do pracy, które lubią to co robią

Jeśli uważasz, że spełniasz te kryteria, zapraszamy do kontaktu z nami, nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia. Chętnie przyjmujemy osoby na praktyki lub do odbycia stażu.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu – nie czekaj, napisz na: rekrutacja@proster.net.pl.

Dlaczego warto? – Bo praca w Prosterze to:

• Możliwość pracy w firmie, która dysponuje narzędziami i know how w zakresie najnowszych osiągnięć w technologiach automatyzacji przemysłowej. Współpracujemy z najlepszymi, m. in. z Philips, Copadata, Siemens, Schmalz.

• Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji, zdobywania nowych doświadczeń i uczenia się zarówno od współpracowników, jaki i od ekspertów, w trakcie specjalistycznych szkoleń.

• Praca w firmie rodzinnej, z tradycjami i ponad 30-letnim doświadczeniem. Cenimy sobie takie wartości jak lojalność, uczciwość, empatia w relacjach ludzkich, różnorodność poglądów i osobowości.

• Praca w firmie z sukcesami. Otrzymaliśmy nagrody „Gazele Biznesu 2008” oraz „Efektywna Firma 2011”. Jednak największym sukcesem pozostają nasi zadowoleni Klienci. W ciągu ostatnich 10 lat zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 1000 projektów dla Klientów z całego świata, m. in. dla takich marek jak:. Coca-Cola, Carlsberg, Nestle, Unilever.

Na naszej stronie umieściliśmy aktualne oferty pracy – zobacz. Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie.

Pamiętaj, że przez cały czas się rozwijamy - jeżeli na chwilę obecną nie mamy oferty pracy odpowiadającej Twojemu profilowi, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@proster.net.pl. Będziemy z Tobą w kontakcie.

Prosimy, aby w aplikacji dopisać klauzulę o ochronie danych osobowych.

zapraszamy
Zespół PROSTER