PROSTER Sp. z o.o.

Brzesko

Opinie o PROSTER Sp. z o.o.

szumowina 2012-01-11 21:13
Firma jako wykonawca usług - OK.
Firma jako pracodawca - NIE OK.
2013-09-17 09:36
Przy podpisywaniu umowy o prace zakres obowiazkow do wykonania zupelnie niezly i jest ok a w praktyce codziennej z kazdym miesiacem wiecej obowiazkow zupelnie niezgodnych z tym co mialo obowiazywac na poczatku ... ale to jest normalne i jak sie z tym nie zgadzamy to jedyne wyjscie ... to niestety zmiana pracy :) poniewaz pracodawca zwykle stawia trudne warunki i zadnych negocjacji ... samo zycie ...
Piotr 2014-01-24 09:53
Mam pytanie, ostatnio dość często pojawia się ogłoszenie na elektromontera, taka rotacja pracowników czy tak źle tam jest? Wysyłam cv to na drugi dzień pisze odrzucone, co z tą firmą, polecacie czy nie?
Momik 2014-02-15 16:12
Skoro odrzucają twoje CV to może nie spełniasz oczekiwań... kto wie, może poszukują kogoś bardziej wykwalifikowanego lub oferta jest nieaktualna
kandydat 2014-02-20 14:13
Podajcie E mail na jaki mogę zgłaszać swoją kandydature. Ponieważ na necie są tylko i wyłącznie ich oferty, gdzie wczesniej trzeba sie zarejestrować na danej stronie żeby aplikować CV.Na ich stronie jest ponad 15 e maili pytanie na który najlepiej wysłać.
Sław 2014-02-23 22:16
Wyślij tam gdzie czujesz, że możesz się najlepiej sprawdzić. Bo jak rekrutacja zobaczy, że jest 15 takich samych aplikacji od jakiegoś desperata to mogą Cię od razu przekreślić. powodzenia i daj znać
kumi 2014-11-16 14:00
najłatwiejszym sposobem w jaki można aplikować do prostera to wejść na ich stronę i z niej właśnie spróbować swoich siła. Tam masz jednego maila do firmy, także chyba to już nie będzie stanowiło żadnego problemu. W tej chwili poszukują ludzi na stanowisko elektromontera, więc jeśli Cię ono interesuje to działaj
Maciej 2014-11-30 17:11
Hej, mnie może by interesowalo stanowisko elektromontera, próbowałem rozkrecic własna firme, ale trochę mi nie wyszło, jednak brak klientów i spora konkurencja. Nie wiecie czy w Proster nie ma z tym problemu, jest co robić, nie ma żadnych przestojów z robotą? Może wrecz roboty jest tyle, ze zdarzaja się nadgodziny?
lokkk 2015-02-10 15:10
hmm nie mozna negocjowac z pracodawca? Aplikowałem i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie?
kasia 2015-02-25 12:52
moim zdaniem to różnie bywa z tymi negocjacjami z pracdawcą.. wiaodmo, ze niektóre stanowiska to są z góry budżetowane jakoś i nie da rady zmienić w tym wypadku wysokości pensji, ale też są i takie, że można negocjowac jeśli np. masz większe doświadczenie i spełniasz wszytskie wymogi a nawet więcej.
fredek 2015-03-22 14:42
nie rozumiem na czym to polega że niektóre stanowiska są budżetowane dodatkowo, to znaczy że dużo lepiej się na nich zarabia wnioskuję, ale proszę wyprostujcie od razu moje myślenie jeśli się mylę. napiszcie tez prosze na których stanowiskach można cokolwiek negocjować bo nie wiem co konkretnie wpisać w liście motywacyjnym
byly 2015-07-03 21:41
Firma wypłacalna. Wyjazdy są różne. Często nie wiadomo kiedy jest wyjazd.Z mieszkaniami jest tak jak ktos wczesniej pisal. parobkow maja gdzies i sa warunki jakie sa czesto. Niestety zbyt małe stawki jak na taką pracę. Jest wiele firm konkurencyjnych w których lepiej płacą. Ludzie są różni jak i wszędzie.
zainteresowany 2015-07-19 11:00
Jakie jest wynagrodzenie w firmie na wyjazdach? Ile godzin się pracuje?
Afek 2015-07-22 14:08
Też chętnie bym wyjechał za granicę i zarobił zdecydowanie więcej niż u nas w kraju. Bo mam nadzieje, że tak jest właśnie z prosterem. Jestem elektromonterem z doswiadczeniem, które chciałbym wykorzystać w pracy za granicą. Tylko dla mnie akurat to jest najważniejsze, żęby płacili jak najlepiej za pracę. Inne rzeczy są do przeżycia tylko żeby na kontrakcie dobra kasa byłą do zarobienia i mało wydawało się na noclegi. Wiem, że w wyjazdach za pracą to właśnie noclegi najwięcej kasy zżerają.
kaw 2016-04-06 22:03
A czy obecnie rónież prowadzą rekrutację? Wchodziłęm na ich stronę jednka niczego nie zauważyłem, chyba wiele osób wyjezdzało z nimi do pracy za granicę, ja rónież myślę o tym, trafiłęm tutaj ponieważ kumpel wpsominał o takiej firmie, dajcie info może coś wam się obiło o uszy,
marek 2016-04-07 23:13
kiedyś pracowałem ,ogólnie to niesmaczna atmosfera (usunięte przez administratora)
Obserwator 2016-08-01 19:54
NIe rozumiem w firmie której pracuje ponad 100 osób i nikt sie nie potrafi przeciwstawić pracodawcy z reguły tak jest ze wazniejsze jest zdanie 100 osób niż 1 a wy pracownicy nie macie sie co żąlić jesli nie umiecie sie przeciwstawić pracodawcy to nie liczcie na szacunek
Jura 2016-08-01 21:13
To, że piszesz że wyzysk to nic nam nie daje napisz dlaczego, bo co małe wynagrodzenie nie płacili, ludzie konkret
Miki 2016-12-21 01:20
Jak trafisz na budowę ze zgraną ekipą to dobrze, ale czasem jedziesz na pare tygodni i po pierwszym dniu masz dość brygadzisty bo ma problemy ze swoją psychiką i ochrzania o wszystko pracowników. Co do kasy to kokosów nie zarobisz, a w kraju to już marne zarobki.
Iza 2017-07-24 14:51
Firma PROSTER Sp. z o.o. szuka Mechanika. Kto składa cv? Kto obecnie pracuje jako mechanik w tej firmie? Na jakich warunkach?
Zostaw swoją opinię o PROSTER Sp. z o.o. - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROSTER Sp. z o.o.