PPUH INOX INSTAL S.J.

Brzesko

Opinie o PPUH INOX INSTAL S.J.

kolis 2011-10-24 13:45:01
Kasa na czas, nic poza tym. Sprzętu praktycznie nie ma, skrzynia monterska to jakiś żart, zjazdy to jeszcze większy żart, ogólnie pomiatają pracownikiem,często można usłyszeć wrzaski typu "za bramą czeka stu na twoje miejsce" itd. Ogólnie jak się nie ma wyboru to można próbować.
Strary 2012-01-23 10:22:24
Jak ci nie pasuje w Inoxie to proponuję ci szukać pracy u konkurencji. Ja pracuję w tej firmie prawie od początku jej istnienia i nie narzekam. Najważniejsze że się jeździ z kontraktu na kontrakt i nie ma ściemy że robota będzie a nie ma i trzeba siedzieć w domu bez kasy. Wypłatę płacą na czas, urlopy też honorują i czego tu jeszcze chcieć. Ponoć wszędzie lepiej tam gdzie nas nie ma.
Sebek 2012-03-19 22:58:40
Pracowałem Kiedyś w Inoxie w sumie spoko Tylko mało płacą! góra 12eur na etacie spawaczowi.
Spoko 2012-12-03 17:39:42
W dzisiejszych czasach 12 euro to nie za dużo ale tez i nie mało. Lepsze stale 12 od sezonowego 15. Jak masz do tego stalą prace to nie szukaj lepiej nic lepszego bo możesz się zawieźć. Teraz narobiło się tych małych firemek tyle, ze nie wiadomo z kim się ma do czynienia.
Ezio 2013-04-25 07:22:21
Witam, czy wie ktoś czy ta firma prowadzi rekrutację pracowników i jakich pracowników potrzebuje lub mają szanse przyjęcia?
spawacz tig 2013-07-09 18:33:23
Wazne uprawnienia spawalnicze TIG.Najlepiej ponadpodstawowe w nierdzewce.Jak nie masz takowych to nawet sie nie fatyguj do biura z CV
spawacz tig 2013-08-17 12:46:49
Ludzi nie potrzebuja.Zapytaj w ATB w Bochni,tam znajomy spawa i chwali firme
mag 2013-10-08 19:07:01
spawacz w MAGu ma szanse w inoxie?
blocker 2014-05-14 20:36:48
może jakieś świeże wiadomości na temat Inoxu? ciągle mają tyle zleceń o ilu pisano ciutkę wyżej w postach
sam 2014-05-24 22:23:51
W ogóle fajnie ludzie pracuja w inox, da się wyjśc z kims na piwko po pracy, bo przecież firma jest na ulicy piwnej ;).
wujek 2014-06-04 22:17:05
inox już dawno nie jest na piwnej, zleceń teraz mają naprawdę sporo, ale w okresie od stycznia do marca, kwietnia z pracą jest różnie
wujek 2014-10-19 17:23:53
zatrudnić to się nie zatrudnisz ponieważ teraz przyjmują ludzi tylko na własnej działalności, ale osoby które tak pracują nie narzekają i żeby dostać zlecenie trzeba przedstawić swoje umiejętności spawalnicze na warsztacie w Brzesku, lub jeśli ich nie ma jest możliwość przez kilka dni poćwiczyć spawanie na warsztacie i być zauważonym przez prezesa, kwestia dogadania.
Xxl 2014-12-09 12:56:56
Nic sie nie zmieniło. Dostajesz stawkę na godzinę wyższa o tyle ile kosztuje cie ZUS i podatek ( strzelam ze około 2 tys), za granica nie interesuje Cie dojazd i mieszkanie, w kraju tylko dojazd. Co do narzędzi to faktycznie szału nie ma ale jest czym pracowac, cały czas są dokupowane nowe elementy wyposażenia. Na temat zleceń można rozmawiać długo bo to sa usługi i zdarza sie tak ze trzeba odmówić zeby w domu posiedzieć a czasami trzeba poczekać 1-2 tyg. Co do samego przyjęcia to tak jak napisał wujek, papier i dobre umiejętności, wystawiasz sie w Brzesku, robisz próbkę i wszystko jest jasne po kilku minutach.
Spawacz 2015-01-23 20:26:37
Panowie, a co ile zjazdy?Ile na godzine płacą na działalności? Atmosfera w pracy jaka?
aaa 2015-03-15 00:03:00
zjazdy zazwyczaj co 4 tyg na tydzień ale tak jak piszę zazwyczaj, zdarza się coś krócej ale i dłużej czasami, wiele zależy od sytuacji na budowie, co do stawek na działalności się nie wypowiem bo nie mam takich danych, nie mówiąc o tym że są ustalane indywidualne. Atmosfera zazwyczaj (w większości przypadków ) spoko ale zdarzają się też dziwaki :/
ja 2015-06-20 20:27:31
Płacą diete??
spawalnik IWE 2015-08-08 12:31:51
czy w firmie poszukują spawalników z uprawnieniami IWE?
CNC 2015-09-16 22:16:50
To już wiem dlaczego a raczej z czego prezes zakupił ładne Audi A5.
Zaoszczędził na etatach idąc w działalność czyli podwykonawców.
kapok 2016-05-11 17:29:38
Wystarczy tylko skończysz studia wyższe o danym kierunku @analiza i wtedy można spróbować zatrudnienia na stanowisku kierownika, zarobki przekraczają 3000 netto
Zostaw swoją opinię o PPUH INOX INSTAL S.J. - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH INOX INSTAL S.J.