POLMLEK/FORTUNA

Pułtusk

Opinie o POLMLEK/FORTUNA

Q4 2011-06-27 11:23
omijać z daleka ten zakład (usunięte przez administratora)
turbo 2011-06-30 13:43
zgadam się i nikomu nie polecam
aparatowy 2011-11-21 12:39
A internet jest?
pracownik 2012-02-18 19:41
Po przeczytaniu powyższych opinii dotyczących jakości wykonywanej pracy przez kadrę zarządzającą muszę stwierdzić,że jest to nie prawda.Według mnie każdy z nas(pracowników) powinien zadać sobie pytanie: czy jestem fair wobec zakładu pracy i dobrze wypełniam swoje obowiązki,a później szukać problemu u innych, którzy nie koniecznie są winni zaistniałej/panującej sytuacji.Co do tematu wynagrodzenia, który został poruszony powyżej muszę przyznać racje.Pobory, które otrzymujemy są zbyt niskie!
ZADOWOLONY 2012-11-28 15:45
Mi odpowiada ta firma,jest super,miła atmosfera oraz spokojna praca, wspaniali ludzie pomagający sobie wzajemnie oraz sowite wynagrodzenie motywuje mnie do pracy :)
sympatyk 2013-07-19 20:06
Czy na prawdę nie znajdzie się choć jedna osoba, której praca w Polmleku jest ważna i doceniana?
Czy pracuje tam choć paru ludzi, którym zalezy: na firmie, jej wizerunku,
pracownik 2013-08-25 18:40
Praca jak kazda,trzeba cos robic ,kasa marna ale coz,3 brygada kiero spoko wymagajacy ale slowny i wyrozumialy ,brygadzista (usunięte przez administratora)ale nie mozna miec wszystkiego
może przyszły kierownik :) 2013-08-31 22:38
A dlaczego firma wciąż poszukuje kierowników zmianowych??????????
Obecni nie dają rady i sami odchodzą, czy prezesowi nie pasują???
pracownik 2013-09-28 18:34
zarobki na każdym dziale takie same i tak samo płatne. Wiadomo nocki i święta więcej. Szalu nie ma, ale wyplata na czas. (usunięte przez administratora)
Ja1 2013-11-06 14:36
Kurcze. Muszę zdobyć ta pracę.
interwencja 2013-11-07 16:57
Ja też chce pracować w takiej znanej i rozpoznawalnej firmie!
aaa 2013-12-12 17:03
kiedy mają przelac kase za nagrode roczną ?? ktoś wie ??
Zostaw swoją opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA