Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o polmlek

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-29 18:13:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jedynie co mogę napisać o tym zakładzie to jeden wielki nieporządek !
Ludzie którzy dadzą w łapkę mogą zostać pracować ile się da.
Warunki w Zimę są tragiczne. Do tego dodam że nie ma komu ufać bo każdy jest dwulicowy aby się podlizać wyklepią wszystko.
Ten który da więcej w łapę ten ma lepiej proste i na temat.
I ci co siedzą za biurkami niech sobie wsiądą w Mleczarkę
ii przejadę się w zimę po wioskach gdzie zaspy są straszne nie dość że człowiek się trudzi. A nie tylko Ale... Ale.... Nie ma Ale niech wsiądą przejadą się i zobaczą jak jest miło sympatycznie.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-06 11:49:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zakład w Lidzbarku Warmińskim "Polmlek " niestety to wielka pomyłka, dla tych którzy tam chcą przyjechać do pracy. Dla nowych ludzi zewnątrza to katastrofa z zetknięciu się z zarządzaniem, bałaganem i ludżmi którzy są niereformowalni tj. pan Prezes i Dyr. Opracyjny. W firmie ciągle się coś ukrywa, łamie procedury i nic nie można zrobić bez decyzji prezesa.Czas w tej firmie sięzatrzymał nie ma żadnych nowości , wszyscy się boją komputera i robią zapisy w zeszytach . Żadnego systemu zarządzania, BRC, ISO , to fikcja na papierze, to samo HACCP, certyfikaty uzyskane i audity to ściema. Ponad połowę produktów tam produkowanych nie nadaje się do sprzedaży.Nie polecam tej firmy nikomu, ani młodym ambitynym i kreatywnym. Tą firmę należy omijać z daleka.
zdjecie uzytkownika
Q4 - 2011-06-07 09:59:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się z moim prezedmówca ten zakład to jedna ściema, prezes uzywa tylko [usunięte przez moderatora] w zarzadzaniu, a dyrektor operacyjny jest bez jaj nie umi sam podjąć decyzji i niema swojego zdania. W firmie są same przekręty, wszystko się tuszuje, od wyników jakościowych w tym mikrobiologi, przez antybiotyki,zwroty, a najgorsze to wypadki. Ludzie to jakiś obłęd, nikt nic nie mówi bo ludzie są zastraszeni i albo im się zabiera nagrodę, albo ich się zwalnia. Firma nie proponuje nic, żadnych szkoleń, żadnych inowacji
zmian, totalne zacofanie. Odradzam pracę wszstkim którzy się tam zgłaszają.
zdjecie uzytkownika
masa - 2011-06-08 13:06:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ten zakład to powinno się zamknąć, a wszystkie osoby które zarządzają oddać w ręce prokuratury. Wszytko jest tam łamane, kodeks pracy, ochrona środowiska, jakość, wypadki. Same przekręty i nikt tego nie ukrywa. Mam nadzieję że ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zostanie zamknięty. Wszyscy omijajcie ten zakład z daleka,pracują tam osoby które mieszkająna miejscu i nie mają innych prespektyw.Tkwią w tym [usunięte przez moderatora] wiele lat i są już znieczuleni.Ostatnio był tam nowy kier. który musiał odejść bo nie pasował do tych przestępców. Nie polecam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polmlek

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy polmlek?
Zadaj pytanie
alert