POLMLEK/FORTUNA

Opinie o POLMLEK/FORTUNA

Misio

Firma ma niemały potencjał jednak z taką kadrą menadzerska ciężko będzie sięgnąć najwyższego poziomu.

Janusz
@Misio

Dlaczego tak uważasz, możesz jakoś uzasadnić swoją wypowiedź? Co konkretnie nie pasuje Ci w sposobie zarządzania w POLMLEK/FORTUNA? Mam nadzieję że niedługo mi odpiszesz, czekam! :)

Obiektywny PH

Podstawa na start to 3000 zł plus premie(2500zl). Kwoty oczywiście brutto. Realna premia to (800-1200 brutto). Po kilku miesiącach może dadzą podwyżkę do 3500. Jednak firma zongluje podstawami. Jedni mają 3000 inni nawet 3800. Różnice nie są spowodowane dobra praca tylko dobrym trzymaniem palca gdzie trzeba. Prowadzony jest ranking PH który kompletnie nie ma na nic przełożenia. Dużo frazesów i obietnic a realia są takie jakieś są.

Aspirująca na laborantkę

Witajcie, Czy mogłabym uzyskać obiektywną opinię nt. pracy jako laborantka w Mazowieckiej Spółdzielni Mleczarskiej w Makowie Mazowieckim? Jakie warunki pracy, czy jest to praca zmianowa i jak z wynagrodzeniem?

Witajcie. Jaka podstawę ma pH w firmie? I jaką premie można zarobić ?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa typowa jak na kazdej rekrutacji

Pytania o doświadczenie , osiągnięcia , mnóstwo pytań ,atmosfera w porządku , bez stresu . Przedstawienie oferty od firmy , 3 miesiace na próbnym z niższą pensją ( mniej wiecej tyle co kasjerka w markecie ) potem ciut więcej

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dzień dobry

Czy byłaby możliwość pracy na jedna zmianę (poranna) od poniedziałku do piątku .? Chciałabym podjąć prace ale tylko na pierwsza zmianę może być produkcja.

Monia
@Dzień dobry

No jasne możesz pracować na jakie zmiany chcesz i po ile godzin chcesz. Możesz nawet robić sobie wolne poniedziałki jeśli ich nie lubisz ????

Bob

Jakie są realne zarobki na produkcji

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka jest atmosfera w pracy?

@Zainteresowany

atmosfera jest bardzo fajna. Od kilku lat zarząd kładzie duży nacisk na to, żeby ludziom pracowało się w dobrej atmosferze, więc widać że są nastawieni na ludzi i cenią sobie pracowników. Co do rekrutacji, to nie wiem ale często rekrutują bo się rozwijają/rozwijamy i w sumie stale są potrzebne ręce do pracy

Smart

Częsta rekrutacja jest dlatego że jest LIPA z kasą atmosfera super ,tylko kasa slabiutka ci co są po Agrosie mają wysoka bo są po przejęciu .Reszta przcuje za 3000 brutto +premia na papieże i tylko tam jak wystarczy ci 2400 netto to zapraszany. Zapomialem 11 ankiet na sklepie i 150 z jednego sklepu.

@Smart

Każdego miesiąca są realne szanse na to, aby otrzymać premię do pensji podstawowej? Chciałbym dowiedzieć się również, czy pracownik pracujący sumiennie może w przyszłości liczyć na podwyżkę bądź awans? Firma POLMLEK/FORTUNA przygotowała dla swoich pracowników jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw, czy wiesz, jak to wygląda.

@Smart

serki schemizowane,analogi serów,ile to pociągnie?

smart

To napisz gdzie taka fajna atmosfera jest na produkcji ,w sprzedaży w biurach ,bo 90% ludzi stąd ucieka.

Haha
@smart

Ludzie uciekają nie ze względu na atmosferę bo ludzie są w porządku, ale ze względu na chaos, brak organizacji, brak ludzi (bo po co doceniać i zatrudniać jak jeden może robić za 2 czy 3 osoby..... Każdy normalny, szanujący się człowiek ucieknie jak najszybciej.

Przemysław
@Haha

Uważasz, że głównym problemem i powodem, który wpływa na to, że pracownicy rezygnują z pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA jest panująca tam atmosfera. Czy kiedykolwiek wraz z innymi pracownikami próbowaliście w jakikolwiek sposób zintegrować się ze sobą, przez co atmosfera mogłaby się polepszyć?

@Haha

Zgadzam się w 100% z "Haha". Chaos, brak ludzi bo po co zatrudniać jak jedna osoba może robić za kilka, zupełny brak jakiejkolwiek organizacji, a "szkolenie" polega na robieniu wszystkiego wokół, a nie tego co się powinno. Każdy szanujący się człowiek ucieknie jak najszybciej. Do tego bardzo niewygodne obuwie robocze....

Ala
@Michał

Wszystko jest możliwe i awans i podwyżka

Aaa

Kto pracuje w tej firmie dłużej niż dwa lata?

Dawis
@Aaa

Jaki dział cię interesuje

teddy

firma ok,dobre produkty powinni tylko przedstawicieli bardziej zagonić do roboty, za mało wizyt robia,siedzą w autach zamiast pracować na sklepach,(usunięte przez administratora) mamy super nabiał a oni tak mało go sprzedawaja.

Xoxo
@teddy

Haha, a co Ty myślisz, że to napoje, że szybko zejdą, weź pod uwagę, że nabiał ma krótki termin ważności, nikt nie będzie ryzykowal zwrotami

@teddy

nabiał z syropem gf chyba twój

@teddy

Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo najwięcej w aucie, a pardon w domu przesiedziales właśnie Ty

@Olo

Dziękujemy Państwu za opinię i informacje. Czy mogliby Państwo napisać o jaki region Polski chodzi? Naszej firmie zależy na dostępności produktów Polmleku dla każdego chętnego. Pozdrawiamy.

smart
@teddy

Co ty opowiadaaz za (usunięte przez administratora) kto wymyśli inzynierię tras i zrobił 6 do 8 wizyt dziennie,.bo komputer wie lepiej gdzie Ph ma jechać, następstwa tej bzdur są taki że mamy spadki sprzedaży.... ale zdjęcia są prefekt, powodzenia na pewno firma się utrzyma robiąc zdjęcia.

Firma Kogucik

Rekrutacja na RKSa styczeń 2019 jade specjalnie 200 km w jedna strone aby się spotkać z rekruterem i dyrektorem. Na miejscu się okazuje że dyrektor musiał sobie pojechać. Informacja po rozmowie że decyzje otrzymam po 1 miesiącu. Musle Ok. Mijają prawie 2 miesiące informacji brak. Wiec się upomnialem i o decyzje okazjje sie sie że nie. Tak czy tak sytuacja prawdziwa i pokazujaca poziom profesjonalizmu w tej firmie. Nie pisze tego z powodu że pracy szukam bo znalazłem gdzie indziej lecz zwyczajnie z powodu że człowiek traci czas i pieniądze a potem czeka 2 miesiące na jaką kolejek informacje i dostaje ja dopiero po upomnieniu się. Ogromna firma a taki poziom ..... ( sami oceńcie )

@Firma Kogucik

Dzień dobry, Rekrutacje w naszej firmie przeprowadzane są przez dział HR we współpracy z dyrektorem odpowiedniego działu. Nie jest on jednak wymagany do przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej - dział HR ma odpowiednie do tego kwalifikacje. Po zakończeniu rekrutacji wysyłamy mail do wszystkich z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Zapraszamy do sprawdzenia folderu SPAM. Pozdrawiamy, Grupa Polmlek

XooX

Jeśli ktoś chce pracować 3 weekendy w miesiącu na nocki oprócz tego zarobić najniższą krajową(2300brutto+300zł niby premii) wychodzi najniższa krajowa I o żadnej premii nie ma tu mowy to jawne (usunięte przez administratora) to może iść I robić jak biały murzyn.

XooX

Każdy szanujący się człowiek nie podejmie pracy w tej firmie (przynajmniej na produkcji) o innych stanowiskach nie mogę się wypowiedzieć. Płaca jaką mi zapropowano to 2300złbrutto+300zł premii - CZYLI TAK JAKBY PREMII NIE BYŁO ponieważ wychodzi najniższa krajowa za pracę w, której wypada tylko 1 weekend wolny w miesiącu. 3 weekendy pracujące W DODATKU NA NOCKI tj. Piątek, sobota oraz niedziela x3w miesiącu. Dla mnie to kpina Nie dziwi mnie, że wciąż są przeprowadzane rekrutacje. Ogromny minus nie polecam pracy w tej firmie. Nie umiem stwierdzić czy takie warunki ma każdy w tej firmie ale jeśli tak to żal człowieka... Szkoda czasu, nie pozdrawiam☺

Temat

Ile się czeka w firmie na wyniki rekrutacji ?

Marianmaluchnik@compl

Do polmleku mleka nigdy w życiu nie oddam chociaż by mi płacili po10 zł za litr krętacze (usunięte przez administratora) wyleje do szamba a niedam

Zuzanna
@Marianmaluchnik@compl

Wiesz, jest to forum, na którym wymieniamy się zdaniem na temat warunków pracy w POLMLEKU. Dobrze byłoby zatem, żebyś Ty też się jakoś do tego stosował. Ale podstawowe pytanie brzmi: pracujesz (albo pracowałeś) w tej firmie, czy wypowiadasz się tu z jakiejś innej perspektywy? Doprecyzuj to proszę.

Marianmaluchnik@compl

Taka firma szeryf lata helikopterem a nie stać ich na wózki akumulatorowe tylko paleciakiem każą wozić po tonie jak kto jest głupi i silny to dla niego dobra praca

Bardzo odradzam. Na budowie lżej i bardziej szanują pracownika.

Kolega janka.

Mojej znajomej kolega pracuje w ochronie mienia i osób w Lidzbarku Warmińskim w Mleczarni i przywozi do Olsztyna sery, masło i.t.podobnie.

@Kolega janka.

To co z tego, że ktoś przywozi sery czy masło z mleczarni? :D Nie może sobie kupić?

InnyPaweł
@Kolega janka.

Akurat na ochronie mają najlepszą robotę...

Beti

a co się dzieje na Wielkopolsce że ludzie kolejni odchodzą, jeden poszedł do Dawtony teraz kolejni uciekają do dr.Gerarda,myslą że tam cuda zdziałają, w Polmleku sobie nie radzili a teraz w Gerardzie chcą świat zawojować.

Ferdek
@Beti

ciekawe ,który stl to napisał xd

@Beti

chodzi o receptury i wiedze,teraz ucieka sie tam gnie nie ma e i sgf

@Beti

Raczej chca godnie zarabiać ,a w polmleku sobie bardzo dobrze radzili :) nie wiesz,to sie nie wypowiadaj

Oczytany
@Olo

Jeżeli ktoś nie chcę pracować to droga wolna. Za „płotem” też jest życie. Nikt ślubu z firmą nie brał. Jedna osoba z tej trójki dawała radę, a reszta? Dramat...

@Oczytany

nie wydaje mi sie ,ale nie ma to jak pisac na gowork zamiast powiedzieć w twarz :)

@Olo

Szanowny Panie, czy możemy prosić o konkretniejszy opis sytuacji? Czego naprawdę dotyczyła, w którym z zakładów Polmleku miała miejsce i kiedy zaistniała? Pana wypowiedź jest zbyt ogólna, byśmy mogli w jakikolwiek sposób się do niej odnieść i zaradzić trudnej sytuacji, jeśli do niej doszło.

Aneta

Stanowisko laborant. Nie polecam pracy w firmie. Pracodawca co innego mówi na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie zarobków. Jak przyszło do podpisania do umowy to stawka się zmniejszyła.

@Aneta

Pani Aneto, dziękujemy za opinię. Czy w czasie rozmowy rekrutacyjnej ustalała Pani wysokość zarobków z tą samą osobą, z którą potem miała Pani podpisać umowę?

Aneta

W ofercie podawane są nieadekwante informacje odnośnie dojazdu do Lidzbarka.

@Aneta

Pani Aneto, dziękujemy za informację. Jeśli Pani może, proszę napisać, o którą konkretnie ofertę chodzi, gdzie ją Pani znalazła, co jest w niej nieadekwatne. Jeśli w informację wkradł się błąd, oczywiście go zweryfikujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

• Jak się pracuje w POLMLEK/FORTUNA?

Zobacz opinie na temat firmy POLMLEK/FORTUNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLMLEK/FORTUNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLMLEK/FORTUNA?

Kandydaci do pracy w POLMLEK/FORTUNA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLMLEK/FORTUNA