Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Centrum Dystrybucji Kaufland

Pracowałeś w firmie Centrum Dystrybucji Kaufland i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nikifor - 2011-01-24 14:06:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
SYF do kwadratu
zdjecie uzytkownika
nonvolksdeutch - 2011-02-14 21:29:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czyli bez zmian. Chyba że na gorsze. Ludzie nie kupujcie tam- są inne sieci i zwykłe sklepy. Nie piszę że gdzie indziej jest cud-miód, ale w kauflandzie (tfuu...) najgorzej traktują "szeregowych"pracowników. Szybko pożałujecie decyzji o pójściu tam do pracy. Życzę obecnym pracownikom tego (usunięte przez administratora).. jak najszybszego znalezienia lepszego zajęcia- na pohybel waszym brygadzistom i kierownikom.
zdjecie uzytkownika
picker - 2013-09-27 16:46:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem i odradzam nigdzie i nigdy w życiu nie czułem się tak poniżany przez brygadzistów, kerowników. Praca dla ludzi mających nóż na gardle. Wielka rotacja, praca po 12 ha, łatwo rozwalić swój kręgosłup,(usunięte przez administratora)i tylko norma, norma, norma.
Tak sami pozwoliliśmy na takie traktowanie a już nie wspomnę o naszym prawie pracy, które służy zagranicznym(usunięte przez administratora) właśnie takim jakim jest kaufland.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dystrybucji Kaufland

Twoj email:
Wiadomość: