KOLPREM Sp. z o.o.

O firmie

Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o. o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem wchodzącym w skład Grupy ArcelorMittal – największego producenta stali na świece. Realizujemy kompleksowo obsługę kolejową ArcelorMittal Poland i innych Klientów. Do naszych zadań należy wykonywanie przewozów kolejowych oraz utrzymanie wagonów, lokomotyw oraz infrastruktury kolejowej. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Dąbrowie Górniczej. Posiadamy również zakłady w Krakowie, Sosnowcu, Świętochłowicach oraz Zdzieszowicach. Nasza działalność skoncentrowana jest w trzech oddziałach: Oddział Przewozów Wewnętrznych, Oddział Przewozów Zewnętrznych oraz Oddział Utrzymania.

Jesteśmy dużym pracodawcą zatrudniającym prawie 1 000 pracowników w tym większość maszynistów i pracowników w innych zawodach kolejowych, jak również specjalistów zajmujących się utrzymaniem. Cechą, która wyróżnia KOLPREM na rynku pracy, jest niewątpliwie dynamiczny rozwój i ciągłe rozszerzanie horyzontu swojej działalności nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami, m.in. na terenie Republiki Czeskiej. KOLPREM jest również zauważany i doceniany na zewnątrz - w 2016 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Urząd Transportu Kolejowego, stając się laureatem nagrody w konkursie „Kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”.

Gwarantujemy swoim pracownikom nie tylko stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę… dodatkowymi atutami pracy w KOLPREM są m.in. praca w oparciu o stałe harmonogramy czasu pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, pozapłacowy system motywacyjny, Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę, prywatna opieka medyczna w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów bez skierowań w całości refinansowaną przez pracodawcę, pakiet świadczeń socjalnych, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego na koszt pracodawcy.

www.kolprem.pl

KOLPREM Sp. z o.o.